Kalnuose

Savaitgalio horoskopas: kas mūsų laukia kovo 26–28 dienomis

(atnaujinta 09:30 2021.03.26)
Šis savaitgalis — gera proga greitai ir efektingai išspręsti susikaupusias veiklos, namų aplinkos, bendravimo su mylimu žmogumi problemas

Penktadienis tinkamas dalykiniams susitikimams, įvairiems pertvarkymams, tiesa, šiek tiek sunkus emociškai.

Šeštadienis beveik idealus — palankus aktyviam poilsiui, bendrauvimui, įvairiems šventimams, kultūros, meno ir labdaros renginiams. Ši diena sėkminga kovoti už savo jausmus, palanki meilės pasimatymams, piršlyboms, sužadėtuvėms.

Sekmadienį bus palanku pirkti vertingus daiktus, įvairią techniką, drabužius, papuošalus, rinkti dovanas ir jas teikti. Sekmadienis  gali tapti reikšmingas meilės fronte — jei užsimegs romantiškas ryšys, jis bus ilgalaikis, pastovus.  

Vilnius
© Sputnik / Владислав Адамовский

Savaitgalis itin svarbus bei sėkmingas draugiškiems žmonėms, taip pat vyresnio amžiaus asmenims! Iš penktadienio į šeštadienį sapnai pranašiški. Juos reikėtų suprasti tiesiogiai, gali pildytis per ilgą laiką. 

Avinas (03 21–04 20). Laukia džiugios staigmenos, smagūs susitikimai. Tačiau dienos bus geros ir problemoms — tiek darbo, tiek meilės — spręsti. Penktadienis sėkmingas spręsti uždarbio ar naujo projekto finansavimo klausimą. 

Jautis (04 21–05 20). Būkite atidesni šeimai, mylimo žmogaus norams. Sekmadienis itin romantiškas — daug šilto dėmesio iš mylimo žmogaus, artimųjų. Šeštadienis visapusiškai sėkmingas, tik neskubėkite žadėti, įsipareigoti ir atidžiai skaitykite dokumentus. Neskubėkite daryti išvadų, kad ir ką sužinosite — informacija gali nepasitvirtinti. 

Dvyniai (05 21–06 21). Jei šeštadienį kils noras priekaištauti artimiesiems, pamėginkite prisiminti savo padarytas klaidas. Vis dėlto sekmadienis leis atitaisyti šeštadienio klaidas — aišku, teks parodyti iniciatyvą. Netinkamas metas svarbiems reikalams tvarkyti. Pasisaugokite sukčių. 

Vėžys (06 22–07 22). Šeštadienį galimi nelaukti priekaištai iš artimųjų, tačiau nemėginkite teisintis, nesivelkite į ginčus. Diena gera apsipirkti, kelionėms, vizitams pas draugus, giminaičius. Tikėtinos ir romantiškos pažintys, malonios dovanos. Sekmadienis žada ypatingus susitikimus ir pasiūlymus, kurių tikrosios reikšmės ir naudos kol kas nesuprasite. 

Liūtas (07 23–08 22). Labiau paisykite artimųjų pageidavimų ir būkite kantresni. Kita vertus, savaitgalis tinkamas ir lemtingam žingsniui, ypač dėl šeimos. Penktadienis tinkamas finansinėms problemoms spręsti. Tai geras laikas įsigyti seniai planuotą prabangų daiktą. 

mitingas prieš karantino apribojimus
© Sputnik / Владислав Адамовский

Mergelė (08 23–09 22). Puikus metas — pildysis visi norai! Jūsų laukia sėkmė. Penktadienis tinkamas tvarkyti reikalus! Tiesa, neturėtumėte skubėti ir būti patiklūs. Tad viską tikrinkite, stebėkite ir būkite atsargūs. 

Svarstyklės (09 23–10 23). Atsipalaiduokite, taupykite jėgas. Tai geros dienos pasvajoti, grįžti į praeitį, susitikti su seniai matytais draugais. Penktadienį galite sulaukti netikėtos pagalbos, paramos.

Skorpionas (10 24–11 22). Daugiau bendraukite, susitikite su bičiuliais — tai gerų naujienų ir pasiūlymų dienos. Penktadienis sėkmingas svarbiems susitikimams, susitarimams sprendžiant finansines problemas.

Šaulys (11 23–12 21). Savaitgalis geras kelionėms, svarbiems susitikimams. Gautus pasiūlymus priimkite. Penktadienis puikus karjeros reikalams tvarkyti. Tai ir gera proga su vadovybe aptarti jūsų atlyginimo klausimą.   

Ožiaragis (12 22–01 19). Geriausiai jausitės, jei kur nors išvyksite. Galimas ir romantiškas nuotykis. Penktadienis taip pat daug kuo sėkmingas — galite sulaukti reikalingos pagalbos, paramos. 

Vandenis (01 20–02 18). Būkite draugiški ir kantrūs — šeštadienį gali tekti išklausyti artimo žmogaus kritiką bei reikalavimus, tik nemėginkite atsilyginti tuo pačiu. Penktadienį tinka tvarkyti skolų, mokesčių ir draudimo reikalus.  

Žuvys (02 19–03 20). Savaitgalį tinka imtis ko nors sudėtingo. Galima romantiška pažintis svečiuose ar kelyje. Penktadienis palankus derėtis, teisiniams reikalams tvarkyti. Šiomis dienomis gautus pasiūlymus, ypač iš užsieniečių, priimkite!  

Tegai:
horoskopas
Teismas

Klaipėdos tarybos narei skirta 400 eurų bauda banderolėmis nepažymėtų cigarečių laikymą

(atnaujinta 17:24 2021.04.14)
Skirdamas administracinę nuobaudą, teismas atsižvelgė į tai, kad tarybos narė padarė vieną nusižengimą, jokių duomenų apie ankstesnius nusižengimus negauta

VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Klaipėdos apylinkės teismas trečiadienį už banderolėmis nepažymėtų cigarečių laikymą skyrė 400 eurų baudą uostamiesčio tarybos narei Elai Andrejevai. Apie tai pranešė teismo spaudos tarnyba.

Byloje nustatyta, kad tarybos narė savo gyvenamojoje vietoje laikė 61 pakelį įvairių pavadinimų cigarečių.

Vilnius
© Sputnik / Владислав Адамовский

Teisės aktais nustatyta, kad vienas asmuo gali laikyti ne daugiau kaip dešimt banderolėmis nepažymėtų cigarečių pakelių, jei jie atvežti iš trečiųjų šalių, arba neribotą skaičių pakelių, jei vienos rūšies cigarečių yra ne daugiau kaip du pakeliai.

Andrejeva teismo posėdžio metu kaltės nepripažino ir paaiškino, kad tas cigaretes ji turi labai seniai, jas jai atveždavo draugai, kai kurias ji pati nusipirkdavo. Tarybos narės manymu, visos cigaretės buvo įsigytos nepažeidžiant įstatymų, todėl prašė jos atžvilgiu bylą nutraukti.

Skirdamas administracinę nuobaudą, teismas atsižvelgė į tai, kad tarybos narė padarė vieną nusižengimą, jokių duomenų apie ankstesnius nusižengimus negauta. 

Teismo sprendimu Klaipėdos tarybos narei skirta minimali įstatymuose numatyta bauda — 400 eurų ir cigarečių konfiskavimas.

Ši nutartis per 20 dienų gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui.

Tegai:
cigaretės, teismas, Klaipėda
Dar šia tema
Teismas įpareigojo Klaipėdos uostą sumokėti baudą Latvijos įmonei
Lietuvoje norima užkirsti kelią kai kurių užsieniečių atvykimui po draudimo Kirkorovui
"Belorus" sanatorijos darbuotojai surengė protestą prie Lietuvos URM
Vakcina Johnson & Johnson, archyvinė nuotrauka

Lietuvoje atidedamas skiepijimas "Johnson & Johnson" vakcina

(atnaujinta 18:39 2021.04.14)
Anksčiau JAV sustabdė skiepijimą "Johnson & Johnson" vakcina savo šalies teritorijoje, kol tiriamas ryšys tarp šių skiepų ir kraujo krešulių susidarymo

VILNIUS, balandžio 14 — Sputnik. Skiepijimas "Johnson & Johnson" vakcina nuo COVID-19 Lietuvoje kol kas nebus pradėtas, trečiadienį spaudos konferencijoje pranešė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Antradienį Lietuvą pasiekė pirmosios 4,8 tūkst. dozių JAV kompanijos "Johnson & Johnson" vakcinos nuo COVID-19. Tą pačią dieną JAV sustabdė skiepijimą "Johnson & Johnson" vakcina šalyje, kol yra tiriamas ryšys tarp šių skiepų ir kraujo krešulių susidarymo. Bendrovė taip pat pranešė atidedanti vakcinos platinimą Europoje.

"Mus pasiekė oficialus prašymas iš gamintojo, kad kol kas šią vakciną laikytume centriniame sandėlyje", — po Vyriausybės posėdžio sakė Dulkys.

Ministras taip pat papasakojo, kad šiuo metu Vyriausybėje svarstoma galimybė skiepyti žmones antrąja "Comirnaty" (gamintojas "Pfizer") vakcinos doze ne po 21 dienos po pirmojo skiepo, o praėjus ilgesniam periodui. Pasak ministro, sprendimas dėl galimybės pavėlinti skiepijimą "Comirnaty" vakcina antrąjį kartą bus priimtas artimiausiu metu. 

"Jei nuspręstumėme pailginti vakcinaciją antrąja "Comirnaty" vakcinos doze, tai atitinkamai galėtumėme suvakcinuoti didesnį skaičių žmonių [...]. Jei įsivaizduotumėme, kad naudotumėme aštuonių savaičių periodą, tai iki liepos pradžios galėtumėme suvakcinuoti iki 1,5 mln. žmonių tokiu atveju", — teigė Dulkys.

Naujausiais statistikos departamento duomenimis, iš viso dviem skiepo dozėmis vakcinuoti 193 007 žmonės, panaudota 701 990 vakcinų. 

Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 229 260 žmonių, nuo ligos mirė 3 718 žmonių.

Lietuvoje antrasis karantinas pratęstas iki balandžio pabaigos. Nuo praėjusios savaitės koronaviruso atvejų po staigaus šuolio praktiškai nesumažėjo. Valdžia panaikino judėjimo tarp savivaldybių apribojimus, tačiau prekybos centrai, kaip žadėta anksčiau, nebuvo atidaryti.

Tegai:
Lietuva, COVID-19
Temos:
Koronaviruso pandemija Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Atostogų — per skiepus
Premjerė ragino greičiau skiepyti Lietuvos senjorus
Vilnius kviečia skiepytis vyresnius nei 55 metų gyventojus
Didžiausias Lietuvoje skiepijimo centras išnaudojo vakcinų atsargas