Mergina skaito

Kovo 29–balandžio 4 dienų horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 10:16 2021.03.29)
Kovo 29–balandžio 4 dienų horoskopas pataria Avinams įsiklausyti į savo intuiciją ir sekti savo vidiniu balsu, Jaučiams — darbe sutvarkyti dokumentus, Vėžiams — užsiimti sportu ir laikytis dietos

Nuo kovo 29 iki balandžio 4 dienos — mažėjantis Mėnulis. Stenkitės dabar nebūti pernelyg atviri su niekuo. Pirmiausia tai liečia kolegas. Nesidalykite savo išgyvenimais ir planais, nesiskųskite. Viskas, ką pasakysite dabar, vėliau gali būti panaudota prieš jus.

Avinas (03.21-04.20)

Įsiklausykite į savo intuiciją ir sekite savo vidiniu balsu. Jie jūsų nenuvils šiuo sudėtingu metu.

Įsimylėjusiųjų laukia malonus laikas. Pasimatymai, romantiškos kelionės ir staigmenos garantuotos.

Skirkite savaitgalį sau: tai gali būti grožio salonas, poilsis, apsipirkimas.

Jautis (04.21-05.21)

Pinigai ateis pas jus iš ten, iš kur jų nebuvo galima tikėtis. Pasinaudokite jais išmintingai. Svarbiausia — neskolinkite neatsakingiems žmonėms.

Darbe sutvarkykite dokumentus: pastaruoju metu susikaupė daug visko.

Būkite budrūs — iš kolegų sužinosite daug įdomių dalykų.

Dvyniai (05.22-06.21)

Kai kuriems žmonėms jūsų aplinkoje kils per daug klausimų. Dabar niekuo nepasitikėkite, geriau pasisaugoti.

Geriau kol kas nepradėti rimtų projektų. Bet jūs galite ir turėtumėte užsiimti savo namais. Apsvarstykite galimybę atlikti kosmetinį remontą — tai nepakenks.

Vėžys (06.22-07.22)

Dabar smulkmenos atrodys toli gražu ne smulkmenos. Gali kilti konfliktas su draugais, bet tiesa bus jūsų pusėje.

Laikotarpis palankus fiziniam aktyvumui ir dietoms. Iš jūsų prireiks visai nedaug pastangų, tačiau rezultatas žada būti pribloškiamas.

Liūtas (07.23-08.23)

Finansines investicijas darykite tik pasitarę su artimaisiais. O sprendimus, susijusius su jūsų asmeniniu gyvenimu, apgalvokite vieni.

Jei norite ramybės santykiuose, užsiimkite savo interesais ir pomėgiais, meilę nustumdami į antrą planą.

Mergelė (08.24-09.22)

Jei norite užsiimti kokiais nors reikalais dabar, tai tik maloniais. Privalomuosius darbus galite atidėti iki kitos savaitės pradžios.

Darbe jus gali pradėti spausti. Leiskite suprasti aplinkiniams žmonėms, kaip galima elgtis su jumis ir kaip — ne. 

Svarstyklės (09.23-10.22)

Vadovybė darbe bus priekabi jūsų atžvilgiu, tačiau jūsų darbštumas pakeis jų nuomonę.

Geriau dabar nedirbti vasarnamyje, ilsėtis, kaupti jėgas. Būkite griežtesni su vaikais, kitaip jie atsisės ant sprando. Bet jums nereikia su jais ginčytis, laikykitės neutralumo.

Skorpionas (10.23-11.21)

Bet kokios naujos pažintys dabar jums bus naudingos, nesvarbu, ar tai verslo ar romantiški santykiai.

Bendraukite kuo daugiau: tik taip susitvarkysite su liūdesiu, kuris gali apimti jus šiuo laikotarpiu. Jei ruošiatės ką nors atnaujinti namuose, pabandykite tai padaryti iki savaitės pabaigos.

Šaulys (11.22-12.21)

Žvaigždės pažymi, kad dabar yra pats tinkamas laikas pradėti pavasario romaną. Tiesa, gali būti, kad jis nebus ilgalaikis.

Šiuo metu gali trūkti pinigų, bet ne kritiškai. Pasistenkite neišleisti per daug.

Vyresnioji karta gali paprašyti pagalbos — neatsisakykite.

Ožiaragis (12.22 - 01.20)

Būkite budrūs, kad nepraleistumėte šanso, kurio ilgai laukėte.

Šią savaitę būsite gerai nusiteikę, todėl būtinai pasidalinkite savo gera nuotaika su savo artimaisiais. Vaikščiokite kuo daugiau ir kvėpuokite grynu oru.

Vandenis (01.21-02.19)

Bet kokiame darbe jūsų lauks kliūtys. Būkite pasirengę bet kokiems rezultatams ir prireikus paprašykite pagalbos.

Vieniši Vandeniai gali susidurti su nesąžiningu žmogumi: prieš pradėdami romaną ar verslo santykius, pasverkite visus už ir prieš.

Žuvys (02.20-03.20)

Šią savaitę jūs sužibėsite darbe. Projektas, su kuriuo dirbote, bus sėkmingas. Išnaudokite šį laiką tam, kad parodytumėte, ką galite.

Automobilių mėgėjai dabar turėtų būti atsargūs. Kaip ir sportuojantiems — per šį laikotarpį šio ženklo atstovams padidėja tikimybė patirti traumą.

Tegai:
horoskopas
Protesto akcijos Baltarusijoje

Atvykti į šalį dėl humanitarinių priežasčių leista 805 Baltarusijos piliečiams

(atnaujinta 11:08 2021.04.19)
Pabrėžiama, kad iš jų 376 Baltarusijos pilietis jau yra Lietuvoje, o prieglobsčio pasiprašė 133 asmenys

VILNIUS, balandžio 19 — Sputnik. Vidaus reikalų ministro įsakymu yra išduoti 805 leidimai Baltarusijos piliečiams atvykti į Lietuvos Respubliką ypatingais humanitariniais tikslais, teigiama ministerijos pranešime.

Pabrėžiama, jog iš jų  — 376 Baltarusijos piliečiai jau yra Lietuvoje, o prieglobsčio pasiprašė 133 asmenys.

Pažymima, kad toks vidaus reikalų ministro leidimas išduodamas gavus Užsienio reikalų ministerijos motyvuotą siūlymą dėl užsieniečio atvykimo į Lietuvą dėl ypatingų humanitarinių priežasčių. Tokie leidimai išduodami nukentėjusiems nuo režimo ir represijų ar persekiojamiems Baltarusijos piliečiams, aktyviems opozicijos atstovams.

Lietuva nuo rugpjūčio 11 d. taiko išimtį ir išduoda leidimus atvykti humanitariniais pagrindais piliečiams iš Baltarusijos. Jiems yra privaloma karantininė izoliacija.

Tegai:
humanitarinė pagalba, Baltarusija, Vidaus reikalų ministerija (VRM), Lietuva
Temos:
Situacija Baltarusijoje po prezidento rinkimų
Dar šia tema
VRM: vis mažiau atvykstančiųjų iš Lenkijos neturėjo QR kodų
Nuo gegužės parduoti ir registruoti automobilį bus galima tik turint specialų kodą
FSB atskleidė Baltarusijoje planuojamo perversmo detales
Pinigai, archyvinė nuotrauka

Sukčiavimu įtariama asmenų grupė gavo 2 mln. eurų paramą nukentėjusiems nuo COVID-19

(atnaujinta 10:14 2021.04.19)
Ikiteisminio tyrimo metu buvo atliktos 25 kratos įtariamųjų darbo vietose, gyvenamosiose patalpose bei automobiliuose Vilniaus mieste ir rajone, Kauno rajone, kitose su tyrimu susijusiose vietose

VILNIUS, balandžio 19 — Sputnik. 7 asmenys įtariami apgaule gavę per 2 mln. eurų paskolų iš Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų, rašo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT).

Jiems pareikšti įtarimai dėl kreditinio sukčiavimo ir dokumentų klastojimo. 

Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal informaciją, gautą FNTT vykdant sukčiavimo prevencijos bei pinigų plovimo prevencijos veiksmus. Analizės metu gauta duomenų, kad 5 įmonės paskolas galėjo gauti suklastojusios dokumentus.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, 7 tarpusavyje susiję asmenys, tiesiogiai ir netiesiogiai valdę keletą įmonių, siekė pasinaudoti valstybės parama nuo COVID-19 pandemijos sukeltų ekonominių pasekmių nukentėjusiam verslui. Įtariamieji galimai susitarė tarpusavyje ir, siekdami atitikti keliamus reikalavimus paskoloms gauti, įtariama, imitavo sandorius tarp pačių valdomų įmonių, išrašė fiktyvias, galimai ankstesnių datų PVM sąskaitas faktūras ir visus reikiamus dokumentus pateikė verslo finansavimo priemones įgyvendinančiai ir administruojančiai bendrovei, skirstančiai valstybės paramą.

Kaip įtariama, pavykus suklaidinti verslo paramos įmonę, dokumentai buvo priimti ir sudarytos paskolų sutartys. Pagal Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano 3 ir 4 priemones paskolos buvo suteiktos penkioms įtariamųjų valdomoms įmonėms.

FNTT pareigūnai nustatė, kad per 2020 metų balandžio – liepos mėnesius asmenų grupė savo valdomų įmonių vardu iš valstybės gavo per 2 mln. eurų paskolų. Suteiktų paskolų mažiausia suma siekė beveik 60 tūkst. eurų, didžiausia išduota paskola — 0,5 mln. eurų.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo atliktos 25 kratos įtariamųjų darbo vietose, gyvenamosiose patalpose bei automobiliuose Vilniaus mieste ir rajone, Kauno rajone, kitose su tyrimu susijusiose vietose. Kratose FNTT pareigūnai paėmė tyrimui reikalingų dokumentų.

Nusikalstamų veiklų padarymu įtariami 7 asmenys. Įtarimų taip pat sulauks 5 juridinių asmenų atstovai. Tiek fizinių, tiek juridinių asmenų turtui buvo pritaikytas laikinas nuosavybės teisių apribojimas, turto vertė siekia daugiau nei 4 mln. eurų.

Griežčiausia bausmė už kreditinį sukčiavimą, kai apgaule buvo gautas kreditas, paskola ar tikslinė parama — laisvės atėmimas iki trejų metų. Teismas už dokumentų klastojimą gali skirti griežčiausią bausmę — laisvės atėmimą iki trejų metų.

Tegai:
parama, sukčiavimas, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT)
Dar šia tema
Lietuvoje teismui perduota byla dėl farmacijos įmonės sukčiavimo
Sukčiai iš gyventojų ir verslo pernai išviliojo daugiau kaip 1,8 mln. eurų
Keisti radiniai: Lietuvos policija atliko kratą įtartiname automobilių salone