Lietuvos krepšinio treneris Kazys Maksvytis, archyvinė nuotrauka

"Parma" papasakojo apie požiūrį į galimą Maksvyčio išvykimą į Lietuvą

13
(atnaujinta 10:45 2019.09.20)
Ar "Parma" leis jų treneriui Kaziui Maksvyčiui pritarti siūlymui vadovauti Lietuvos nacionalinei krepšinio komandai, krepšinio gerbėjai sužinos jau greitai

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Pasirodžius informacijai, kad Permės "Parma" treneris iš Lietuvos Kazys Maksvytis gavo pasiūlymą vadovauti savo šalies vyrų nacionalinei komandai, Sputnik Lietuva pavyko užmegzti ryšius su Rusijos klubo vadovybe ir išsiaiškinti, kas garsaus trenerio laukia ateityje.

"Pradėjome diskutuoti dėl šio klausimo. Ir Kazys, ir mes. Sveriame visus "už" ir "prieš". Kol kas sprendimas nepriimtas, jis nėra skubotas. Tačiau artimiausiu metu bus kažkoks sprendimas", — teigė "Parmos" klubo direktorius Aleksandras Bašminovas.

Anksčiau žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Maksvyčio sutartyje su Rusijos klubu nebuvo jokios išlygos dėl galimo postų derinio.

"Tai ir yra, sutartyje tokios sąlygos nėra. Kaziui pasirašant sutartį staiga atsirado galimybė vadovauti kitai nacionalinei komandai. Tačiau jis atsisakė, sakydamas, kad nori sutelkti dėmesį į darbą klube", — teigė Bašminovas.

"Parmos" vadovybė pažymi kvietimo statusą Lietuvos specialistui, jį kviečia į tėvynę.

"Dabar pasiūlymas yra šiek tiek kitokio pobūdžio — vadovauti gimtosios šalies nacionalinei komandai. Todėl sprendimas nebus skubotas. Visi galvoja, ir klubas galvoja, ir treneris galvoja. Manau, kad sprendimas bus priimtas per savaitę", — pridūrė pašnekovas Sputnik Lietuva.

Maksvytis taip pat turi didelę patirtį Europos turnyruose: Eurolygoje, Eurocup ir FIBA ​​Čempionų lygose. Jis turi labai ilgą darbo patirtį Lietuvos jaunimo komandose. Jis tris kartus laimėjo Europos čempionatą (su U16, U18, U20 komandomis), o kartu su U19 komanda 2011 metais laimėjo auksą pasaulio čempionate Rygoje.

Ankstesnis Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis atsistatydino po komandos nesėkmės Kinijoje pasaulio taurės varžybose, Lietuvos komanda ten užėmė devintąją vietą.

13
Tegai:
nuosprendis, treneris, Lietuva
Dar šia tema
Lietuvoje paauglys buvo pašautas krepšinio aikštelėje
Buvęs krepšinio klubo direktorius kaltinamas pasisavinęs didelę pinigų sumą
Paženklintas auksu: pirmojo krepšininko — čempiono iš Lietuvos istorija