(0:55 / 7.46Mb / просмотров видео: 6702)

Kalėdų senelis ant kupranugario dalino dovanas Jeruzalėje

43
(atnaujinta 22:07 2017.12.23)
Jeruzalės gyventojai galėjo pajusti artėjančių Kalėdų nuotaiką, kai Kalėdų senelis ant kupranugario dalino jiems dovanas

Kalėdų senelis atvyko į Rytų Jeruzalę ant  kupranugario. Jis dalino miestiečiams dovanas ir Kalėdų simbolį — eglutės šakeles. Palestinos krikščionis Issa Kassis jau kelis metus iš eilės apsirengia Kalėdų seneliu. Miesto valdžia palaiko jo iniciatyvą. Šias metais tai ypač svarbu, kai regione vėl įsiplieskė konfliktas po Trampo sprendimo pripažinti Jeruzalę Izraelio sostine.

43
Tegai:
Kalėdos, Jeruzalė
Dar šia tema
Kalėdų šventės Vilniuje

Gyvatė prarijo visą driežą turistų akivaizdoje video

(atnaujinta 14:38 2020.06.04)
Turistai tapo mirtino mūšio tarp mažo varano ir smėlyninės angies liudininkai. Žiūrėkite vaizdo įrašą, kurį nufilmavo viena iš safario parko lankytojų

Kovo mėnesį Kristi Delange ir jos šeima aplankė Mala Mala safario parką Pietų Afrikoje. Staiga ji išgirdo triukšmą, tada pamatė roplių susirėmimą.

"Niekas nenorėjo pasiduoti. Buvo akivaizdu, kad konfrontacija vienam iš oponentų pasibaigs mirtimi", — apibūdina incidentą Delange.

Anot jos, iš pirmo karto neįmanoma buvo pasakyti, kuris iš jų yra medžiotojas, o kuris — auka. Kova truko daugiau nei valandą.

"Kai gyvatė galutinai įsikando į driežą ir jį suspaudė, tapo aišku, kad priešininkui nėra kur dėtis", — prisimena turistė.

Gyvatė prarijo visą driežą ir soti pasislėpė nuo nustebusių turistų.

Tegai:
gyvūnai, Afrika, gyvatė
Temos:
Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais
Dar šia tema
Gyvatės ir driežo kautynės Australijoje pateko į vaizdo įrašą
Rusijoje nurodyta, kaip nepamėlynuoti, įkandus gyvatei
Rupūžė išmoko apsimesti gyvate, kad apsisaugotų nuo plėšrūnų
Mokslininkai sužinojo, kada gyvatės neteko kojų

Vyriausybė parodė muzikinės akcijos "Ačiū, Lietuva" kadrus

(atnaujinta 19:08 2020.06.03)
Visoje šalyje koncertavo daugiau nei 340 muzikinių kolektyvų. Sostinėje orkestrai, chorai ir duetai užėmė visas įmanomas vietas — nuo aikščių iki komunalinių pastatų stogų

Birželio 1 dieną vyko akcija "Ačiū, Lietuva!", kurios metu muzikiniai kolektyvai koncertavo miestų gatvėse norėdami padėkoti visiems, užtikrinusiems gyventojų saugumą ir pragyvenimą koronaviruso pandemijos metu.

Lietuvos vyriausybė paskelbė vaizdo įrašą Facebook.

Vilnius
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Paraišką dalyvauti akcijoje pateikė daugiau nei 340 muzikinių kolektyvų. Aikštėse, ant stogų ir parkuose kolektyvai atliko klasikinius ir populiarius muzikos kūrinius.

Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip kai kurie ne tik groja muzikos instrumentais, bet ir surengia visą spektaklį, dalyvaujant šokėjams. Tarp dalyvių buvo chorai, orkestrai ir muzikiniai duetai.

Muzikantai padėkojo gydytojams, policijai, socialiniams darbuotojams, savanoriams, pardavėjams ir vaistininkams už jų darbą, o gyventojams — už kantrybę.

Lietuvoje karantino režimas pratęstas iki birželio 16 dienos. Pamažu valdžios institucijos švelnina jo sąlygas, darydamos daugiau nuolaidų gyventojams ir verslui. Naujausiais duomenimis, Lietuvoje buvo nustatyta daugiau kaip 1680 koronaviruso atvejų, daugiau nei 70 žmonių mirė.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 6,2 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 379 tūkst. žmonių.

Tegai:
vaizdo įrašas, Lietuva, koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Policija pagerbė policininko, kuris mirė sulaikant nusikaltėlį, atminimą — video
JAV policija guminėmis kulkomis šovė į "Sputnik" prodiuserę — video
G7

Rusijos ambasadorius JAV sutinka su Trampu, kad G7 formatas yra pasenęs

(atnaujinta 13:43 2020.06.04)
Anksčiau Trampas teigė, kad atides G7 susitikimą iki rugsėjo ir nori pakviesti papildomas 4 šalis, įskaitant Rusiją

VILNIUS, birželio 4 — Sputnik. Rusija sutinka su JAV prezidentu Donaldu Trampu, kad G-7 formatas yra pasenęs, sakė Rusijos ambasadorius Vašingtone Anatolijus Antonovas.

Anksčiau Trampas teigė, kad atides G7 susitikimą iki rugsėjo ir nori pakviesti papildomas 4 šalis, įskaitant Rusiją. Anot jo, Rusijos buvimas G7 reikalauja sveiko proto.

"Aš pabrėžiu, kad mes atidžiai stebime visus Amerikos prezidento pareiškimus ir ištaisėme Amerikos prezidento teiginį, kad G7 formatas atrodo toks pat pasenęs, kaip pasenusi šalių grupė, kuri neatspindi to, kas deramai vyksta pasaulyje. Taikant šį požiūrį, žinoma, mes sutinkame", — sakė jis per "60 minut" laidos "Rossija 1" eterį.

"Mes vadovaujamės tuo, kad pasaulio politikos klausimai neturėtų būti sprendžiami elitiniuose klubuose, o turėtų būti sprendžiami platesnėje atstovybėje... Neįsivaizduoju, kaip išspręsti bet kokius tarptautinius reikalus be Kinijos", — pridūrė ambasadorius.

Tegai:
JAV, Rusija, G7
Dar šia tema
Lenkijos žiniasklaida papasakojo, nuo ko gali priklausyti "karo" už Baltijos šalis eiga
Ekspertas paaiškino, kodėl Rusija naftos rinkoje prarado mažiausiai iš visų