Kelionėms po Lietuvą kviečia filmukas "O čia ar buvai"

101
(atnaujinta 10:51 2018.03.02)
Turizmo departamentas sukūrė naują vaizdo klipą, kuriuo kviečia ne tik užsieniečius apsilankyti Lietuvoje, bet ir lietuvius susipažinti su išskirtinėmis vietomis bei sudalyvauti konkurse

Net dvylika išskirtinių turistinių vietų turistai gali atpažinti naujame vaizdo įraše, kurį kūrė video agentūra TURBO, laimėjusi viešųjų pirkimų konkursą, Turizmo departamento užsakymu.

Kalendorinė pavasario pradžia gali būti puikus įkvėpimas planuoti naujas keliones po tokią netikėtą ir įvairią Lietuvą. Nuo šio penktadienio vietiniams turistams — simbolinis kvietimas pasiruošti laukiantiems naujo turistinio sezono atradimams, rašoma departamento pranešime spaudai.

"Šįkart turime jums ir užduotį — ar atpažįstate visas dvylika vietovių? Dešimčiai tų, kurie atspės daugiausiai, padovanosime kartu su "National Geographic" parengtą leidinį "Nepažinta Lietuva"!" — skelbia Facebook organizatoriai.

Be to "Lietuvos geležinkeliai" sutiko šį video sukti traukinių Vilnius-Klaipėda, Vilnius-Kaunas, Vilnius-Šiauliai, Vilnius-Marcinkonys, Vilnius-Turmantas, Vilnius-Minskas ekranuose.

Vaizdo klipas jau rodytas tarptautinėje turizmo parodoje "Adventur 2018", jis yra išsiųstas turizmo informacijos centrams, pasaulio lietuvių bendruomenėms.

Facebook vartotojai jau pradėjo vardinti atpažintas vietas. Čia ir Menčių karjeras, Marvelės upės kaskados, Pagonijos uola ir daug kitų.

101
Tegai:
turizmas, Valstybinis turizmo departamentas, Lietuva
Dar šia tema
Turizmas Europos Sąjungos šalių ekonomikoje
Ryškios turistų emocijos vietoj tūkstančio žodžių: naujas klipas apie Lietuvą
Baltarusiai ir rusai pirmauja Lietuvos turizmo rinkoje