"Eurovizijos" nugalėtoja tapo Izraelio atstovė Netta

9400
(atnaujinta 11:14 2018.05.13)
Lietuvos dainininkė Ieva Zasimauskaitė su daina "When We`re Old" liko 12-oje vietoje

Tarptautiniame dainų konkurse "Eurovizija-2018" laimėjo Izraelio atstovė Netto su daina "Toy".

Antrąją vietą užėmė Kipro atstovė Eleni Foureira su daina "Fuego", trečioje vietoje — Austrijai atstovaujantis Cesaris Sampsonas su daina "Nobody But You".

Šiais metais Netta laimėjo nacionalinį konkursą "Rising Star", kurio dėka ji galėjo dalyvauti " Eurovizijoje".

Nettos daina "Toy"  neįtikėtinai sėkminga — oficialus šios dainos klipas jau surinko daugiau nei 26 milijonus peržiūrų YouTube kanale ir pralenkė visų kitų dalyvių dainų vaizdo įrašus.

Po komisijos ir žiūrovų balsavimo "Eurovizijos" finale Lietuvos dainininkė Ieva Zasimauskaitė su daina "When We`re Old" liko 12-oje vietoje.

Balsavimo metu 12 balų Lietuva gavo iš Kroatijos, 10 — iš Estijos ir Bulgarijos, 8 — iš Šveicarijos. „Mažieji" balai Lietuvai atkeliavo iš Baltarusijos ir Vengrijos  — 5, iš Olandijos — 7, Portugalijos — 6, Gruzijos — 2, Rusijos — 3, Latvijos ir Vokietijos- 4, Rumunijos — 6, Čekijos — 1, Norvegijos — 3, Australijos — 3, Lenkijos — 1.

9400
Tegai:
Eurovizija-2018, Izraelis
Temos:
Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)

Koronavirusas vėl puola: PSO susidomėjo Rusijos skiepais nuo COVID-19

(atnaujinta 12:34 2020.07.07)
PSO domisi Rusijos skiepais nuo COVID-19 ir vaistais koronavirusui gydyti, gydytojai laukia tyrimų rezultatų. Viena iš vakcinų išbandoma Burdenko karo ligoninėje

Pasaulio sveikatos organizacija susidomėjo Rusijos skiepais nuo koronaviruso. Organizacija paskelbė laukianti bandymų pabaigos. Kartu pažymėjo, kad taip pat žino apie vaistų, skirtų gydyti COVID-19, testavimą.

Vakcina nuo СOVID-19 laukiama visame pasaulyje, nes virusas, atrodo, dar neketina pasitraukti. Kai kuriose šalyse, tokiose kaip Armėnija ir Kirgizija, užfiksuotas padidėjęs užsikrėtimo atvejų skaičius, o Kazachstane įvestas griežtas karantinas.

Rusijos bandymai su savanoriais vyksta keliose vietose vienu metu. Kaip atliekami tyrimai, kaip jaučiasi savanoriai ir kurios šalys skiepų laukia labiausiai — žiūrėkite mūsų vaizdo įraše.

Tegai:
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), vakcina, skiepai, COVID-19, koronavirusas
Dar šia tema
Rusija yra pasirengusi pasaulinei rinkai tiekti COVID-19 testus ir medikamentus
Gydytojai papasakojo apie vakcinos nuo COVID-19 bandymų dalyvių būklę
PSO susidomėjo rusiška vakcina nuo koronaviruso

Valstybės dienos proga Šventojoje poilsiautojai sugiedojo "Tautišką giesmę"

(atnaujinta 10:53 2020.07.07)
Liepos 6-ąją visi pasaulio lietuviai giedojo Lietuvos valstybės himną. Šventosios gyventojai ir poilsiautojai irgi neliko nuošalyje ir lygiai 21:00 atliko "Tautišką giesmę"

Liepos 6-ąją pajūrio gyventojai ir svečiai susirinko keliose vietose "Tautiškos giesmės" giedoti. Šventojoje Lietuvos himną užvedė moterų vokalinis ansamblis "Guboja". Sputnik Lietuva nufilmavo, kaip kartu su ansambliu Valstybės dienos proga himną atliko ir vietos gyventojai bei poilsiautojai.

Tegai:
Tautiška giesmė, Valstybės diena