(0:47 / 6.27Mb / просмотров видео: 2897)

Kazanėje pasirodė grafitis su Messi atvaizdu

53
(atnaujinta 21:52 2018.07.01)
Argentinos futbolininko portretas pasirodė netoli Portugalijos puolėjo Cristiano Ronaldo atvaizdo su užrašu: "Aš įmušiau keturis įvarčius. Ar galėsi įmušti daugiau, Leo?"

Kazanėje, ant vieno iš namų, buvo nupieštas Argentinos futbolo rinktinės lyderio Lionelio Messi portretas prieš komandos atvykimą dalyvauti Pasaulio futbolo čempionato 2018 pirmajame atkrintamųjų varžybų žaidime. Grafitis atsirado priešais viešbutį, kuriame apsistojo futbolininkai.

Netoli nuo Messi atvaizdo taip pat yra Portugalijos puolėjo Cristiano Ronaldo portretas, kuris buvo nupieštas prieš metus.

Menininkai atnaujino Ronaldo grafitį užrašu: "Aš įmušiau keturis įvarčius. Ar galėsi įmušti daugiau, Leo?"

Ir Argentinos, ir Portugalijos rinktinės iškrito iš Pasaulio futbolo čempionato 2018.  Argentinos komanda negalėjo įveikti aštuntfinalyje Prancūzijos žaidėjų, o Portugalija atkrintamosiose rungtynėse ​​pralaimėjo Urugvajui.

Antrą FIFA-2018 atkrintamųjų rungtynių dieną, liepos 1-ąją, susirungs Ispanijos ir Rusijos rinktinės, taip pat Kroatijos ir Danijos rinktinės.

FIFA-2018 prasidėjo Rusijoje birželio 14 dieną ir tęsis iki liepos 15 dienos.

Visas naujienas apie FIFA-18 rusų kalba skaitykite čia >>

53
Tegai:
futbolas, FIFA-2018, Pasaulio futbolo čempionatas, Lionelis Messi, Cristiano Ronaldo, Kazanė, Portugalija, Argentina, Rusija
Temos:
Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
Dar šia tema
Ronaldo nustatė naują įvarčių rekordą tarp Europos futbolo rinktinių