(0:24 / 3.06Mb / просмотров видео: 27189)

Putinas atsisveikino su Josifu Kobzonu

231
(atnaujinta 22:33 2018.09.02)
Taip pat pagerbti dainininko atminimą atvažiavo Rusijos vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas ir daugelis liaudies menininko kolegų, giminaičių ir draugų

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas atvyko į atsisveikinimo su TSRS ir Rusijos estradinės muzikos atlikėju, Valstybės Dūmos deputatu Josifu Kobzonu ceremoniją.

Nuo aštuntos valandos sekmadienio ryto artimieji, draugai ir gerbėjai atsisveikina su liaudies artistu Čaikovskio koncertų salėje.

Putinas pagerbė Kobzono atminimą tylos minute. Prezidentas stovėjo prie karsto, nulenkęs galvą, po to padėjo gėlių prie karsto. Tada Rusijos lyderis išsakė palaikymo žodžius Kobzono našlei Ninel, vaikams ir anūkams.

Taip pat atsisveikinti su Kobzonu atvyko ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas.

​Kaip praneša "RIA Novosti" su nuoroda į šaltinį teisėsaugos organuose, per pirmąsias atsisveikinimo ceremonijos valandas atvyko daugiau nei šeši tūkstančiai žmonių atsisveikinti su dainininku.

Tarp pirmųjų, atėjusių atsisveikinti su įžymiu dainininku, buvo astronautė Valentina Tereškova ir Mokslo ir tyrimų instituto  vaikų chirurgijos ir traumotologijos prezidentas Leonidas Rošalis.

Kobzonas mirė rugpjūčio 31 dieną nuo ilgai trukusios ligos.

231
Tegai:
Josifas Kobzonas, Vladimiras Putinas, Maskva, Rusija
Dar šia tema
Mirė Josifas Kobzonas