Videofaktas: policija pričiupo vyrus, kurie išsinešė alkoholio baro po 22:00

61
(atnaujinta 12:01 2018.10.20)
Vilniaus policijos pareigūnai surengė patikrinimo reidą ir nustatė net tris administracinius nusižengimus Savanorių prospekto bare

Spalio 10 dieną pareigūnai kartu su Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento pareigūnais organizavo prevencinę priemonę — viešojo maitinimo įstaigų patikrinimą, siekdami išaiškinti bei užkardyti teisės pažeidimus, susijusius su nelegalia prekyba akcizais apmokestinamomis prekėmis, ir patikrinti ūkio subjektus, vykdančius prekybą alkoholiniais gėrimais.

Patikrinimo metu nustatyti 3 administraciniai nusižengimai viename Savanorių pr. esančių barų — apie 22:00 trys piliečiai įsigijo alkoholinių gėrimų, išpilstytų į vartoti vietoje pritaikytą tarą ir kuriuos vartoti leidžiama išskirtinai tik viešojo maitinimo vietoje, ir išsinešė iš viešojo maitinimo vietos. Minėtiems asmenims surašyti administracinio nusižengimo protokolai už viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išsinešimą iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 4841 str. 1 d.) ir paskirtos 7 eurų dydžio baudos.

61
Tegai:
policija, Alkoholio kontrolės įstatymas, alkoholio vartojimas
Dar šia tema
Paaugliai pradėjo vartoti mažiau alkoholio, bet vis tiek rodikliai vis dar aukšti
Lietuvius pražudo ne alus: kodėl valdžia įjungė žalią šviesą stipriam alkoholiui