(0:54 / 7.57Mb / просмотров видео: 4105)

Kemerovo srityje per gaisrą žuvo aštuoni žmonės

23
(atnaujinta 17:42 2018.11.06)
Tardymo organai nagrinėja tris galimas incidento priežastis: trumpasis jungimas, nerūpestingas elgesys su ugnimi rūkant ir krosnies eksploatavimo taisyklių pažeidimas

Kemerovo srityje esančiame privačiame name žuvo daugiavaikė šeima – du suaugusieji ir šeši vaikai. Rusijos Tardymo komitetas paskelbė vaizdo įrašą iš įvykio vietos.

Vaizdo įraše galima pamatyti incidento pasekmes: sudegė vidaus patalpos dalis, stogas ir pastatai kieme.

Remiantis preliminariais duomenimis, šeima nebuvo įregistruota sąskaitoje ir nebuvo laikoma asocialia ar gyvenančia nepalankiomis sąlygomis, praneša RIA Novosti su nuoroda į Kemerovo srities įgaliotinį vaikų teisių klausimais Dmitrijų Kisliciną.

"Kol kas gaisro priežastys nėra aiškios, jas tiria specialistai. Būtent nuo to kardinaliai viskas priklauso,  juk vienas dalykas, jei kalbama apie seną elektros instaliaciją sename name, ir visiškai kitas, jei taip atsitiko dėl saugos nesilaikymo ir netinkamo krosnies įrangos naudojimo", ― sakė pašnekovas.

Tardymo organai nagrinėja kelias įvykio versijas: trumpasis jungimas, nerūpestingas elgesys su ugnimi rūkant ir krosnies eksploatavimo taisyklių pažeidimas.

23
Tegai:
Kemerovas, Rusija, gaisrai
Dar šia tema
Kaune per gaisrą žuvo savo šeimą norėjęs išgelbėti vyras
Dėl neatsargiai kūrenamos kepsninės kaimiečiui apdegė namo stogas
Lietuvos kaimo gyventojas žuvo rūkydamas lovoje
Ugniagesiai patikrins, kaip gyventojai pasiruošė šildymo sezonui