Paskelbtas Baltijos laivyno laivų "torpedų dvikovos" vaizdo įrašas

53
(atnaujinta 10:44 2018.11.21)
"Imtynėse" dalyvavo korvetas "Stoikij" ir mažas priešlaivinis laivas "Kalmykija"

Rusijos gynybos ministerija paskelbė Baltijos laivyno pratybų kadrus.

Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip Rusijos vandenyse, netoli Kaliningrado srities krantų, vyksta atakos ir kontratakos pratybos.

Vaizdo įraše parodyti korvetas "Stoikij" ir mažas priešlaivinis laivas "Kalmykija". Mažas priešlaivinis laivas paleidžia į "Stoikij" sviedinį, o "Stoikij" paleidžia atsakomąją "salvę".

Kadruose galima pamatyti, kaip torpedas paleidžia priešlaivinis kompleksas "Paket", skirtas povandeniniams laivams ir torpedoms naikinti artimoje laivo zonoje.

Korvetas "Stoikij" priskiriamas projektui 20380 ir buvo nuleistas į vandenį 2012 metais. Jis yra Baltijos laivyno sudėtyje. Jo ginkluotė ― raketos ir priešlaivinis ginklas, be to, priešlėktuvinė artilerija. Aviacijos grupę sudaro vienintelis sraigtasparnis Ka-27PL.

Mažas priešlaivinis laivas "Kalmykija" buvo nuleistas į vandenį 1980-ųjų pabaigoje, jame įrengti zenitinio raketų komplekso  "Strela-3" arba "Igla-1" leidinio įrenginiai, zenitinės valdomos raketos, 76-mm artilerijos įrenginys AK-176, dviejų konteinerių 533 mm torpedos aparatai ir kiti ginklai.

53
Tegai:
Baltijos laivynas, Rusijos Gynybos ministerija, Rusija
Dar šia tema
Rusija kuria povandeninių laivų su viršgarsinėmis raketomis laivyną
Ukraina pasigyrė "nematomais" Rusijos laivynui šarvuotais kateriais
Vokietijoje didžioji dalis karinės technikos pripažinta netinkama
Žiniasklaida papasakojo apie apgailėtiną britų kariuomenės padėtį
Rusija visiškai pakeitė Ukrainos komponentus savo karinėje įrangoje