Kauno policija nufilmavo, kaip vairuotojai pažeidžia eismo taisykles Taikos prospekte

249
(atnaujinta 15:20 2018.11.23)
Ketvirtadienį į darbus skubantys gyventojai Kaune, kiek atokiau nuo Taikos pr. ir Garažų g. esančios kelių sankirtos, galėjo pastebėti policijos pareigūnus, kalbinančius šalikelėje sustabdytų automobilių vairuotojus

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai dėmesį sutelkė į vieną avaringiausių kelio sankirtų Kaune ir tikrino, ar vairuotojai nekerta sankryžos, degant draudžiamam šviesoforo signalui. Pažeidimai buvo nufilmuoti ir paskelbti policijos YouTube kanale.

"Šioje kelio sankirtoje šiemet įvyko jau keturi eismo įvykiai, kuomet buvo sužalotas žmogus. Visais atvejais eismo įvykio priežastis buvo ta, kad vairuotojas važiavo jau degant draudžiamam šviesoforo signalui. Itin dažnai labai skaudžios nelaimės įvyksta, kuomet vairuotojai nepraleidžia pagrindiniu keliu važiuojančios transporto priemonės, ar kerta sankryžą degant draudžiamam signalui. Toks kelių eismo taisyklių pažeidimas tapo beveik trečdalio visų šiemet Kaune įvykusių eismo įvykių priežastimi", — teigia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos vadas Ramūnas Kemzūra.

Tądien vykdytos priemonės metu pareigūnai nustatė 5 vairuotojų pažeidimus.

Už tai, kad važiavo degant draudžiamam šviesoforo signalui, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso 417 str. 4 d., vairuotojams gresia bauda nuo 60 iki 90 eurų, taip pat gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 6 mėnesių.

Europos šalių reitingas pagal policijos pareigūnų skaičių >>

249
Dar šia tema
"Regitra" pataria, kaip motociklininkams kelyje tapti labiau matomiems
KET siūloma nurodyti konkretų dviratininkų lenkimo atstumą
Naujos KET: vairuotojai privalo praleisti ketinantį įžengti į perėją pėsčiąjį
Seimas nutarė prailginti laikino vairuotojo pažymėjimo galiojimo laiką
Vairuotojų dėmesiui: šiandien jau draudžiama važinėti su vasarinėmis padangomis