Kaip atrodo pirmas alternatyvus kalėdinis miestelis stoties rajone video

172
(atnaujinta 17:44 2018.12.02)
Kalėdos sostinėje šiais metais stebina naujovėmis ir netradiciniais sprendimais — dar penktadienį duris atvėrė nepriklausomas Kalėdų miestelis "Šv. Stotis", įsikūręs Vilniaus geležinkelio stotyje

Sostinės savivaldybė, "Lietuvos geležinkeliai", "Turgus 2.0" organizatoriai ir "Go Vilnius" kviečia visus vilniečius ir miesto svečius atrasti atgimstantį stoties rajoną ir į savo kalėdinį maršrutą įtraukti alternatyvų Kalėdų miestelį, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Miestelyje vyks nemokami spektakliai vaikams, paaugliams ir suaugusiems, koncertai, kino peržiūros, maistas iš vagonėlių, kūrybinės dirbtuvės, išskirtinė kalėdinė mugė ir populiariausi techno muzikos atlikėjai lauks visų iki pat sausio 3 dienos vis labiau žmones traukiančiame sostinės stoties rajone.

Gardžiu maistu bus galima mėgautis senuose ir nebenaudojamuose traukinių vagonuose. Čia kitokių Kalėdų ieškotojus pasitiks viskas nuo karšto šokolado iki šokoladinio alaus bei fondiu baro. Vienam mėnesiui atsidarys ir tikras vagonas-restoranas. Gurmanų lauks daugiau nei 10 maisto vagonėlių ir "pop-up" šefų, sukursiančių ypatingą kalėdinę atmosferą.

172
Tegai:
geležinkelio stotis, Kalėdos
Temos:
Linksmų Kalėdų! (126)
Dar šia tema
"Kalėdos sostinėje 2018". Kalėdų eglės įžiebimas Vilniuje
Vilniuje duris atvėrė Kalėdų labdaros mugė
Po Vilnių jau galima keliauti Kalėdų traukinuku
Vairuotojų dėmesiui: eismas Kauno Rotušės aikštėje šventiniu laikotarpiu