"Mano mieliausias": Golumo vaidmens atlikėjas parodijavo Teresą Mei

92
(atnaujinta 10:11 2018.12.11)
Aktorius pakartoja garsųjį Golumo monologą, tačiau vietoj frazės "mano mieliausias" ištaria "mano "Brexit""

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame aktorius Endis Serkisas (Andy Serkis), atlikęs Golumo vaidmenį filmų trilogijoje "Žiedų valdovas", parodijuoja Didžiosios Britanijos premjerę Teresą Mei.

Serkisas pakartoja garsųjį Golumo monologą, tačiau vietoj frazės "mano mieliausias" aktorius ištaria "mano "Brexit"", žiūrėdamas į atspausdintą susitarimą dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos.

"Mes sugrąžiname kontrolę ― pinigai, sienos, įstatymai, mėlyni pasai! <...> Ne, tai kenkia žmonėms, daro juos skurdžiais! <...> Bet aš radau tai, aš susitariau!" — sako Serkisas.

Parodijoje aktorius vaizduoja dvilypę asmenybę: viena jos pusė ― "Teresa" ― godžiai išvardija šalies pasitraukimo iš ES pliusus, kita ― prisimena neigiamas pasekmes gyventojams.

"Mes to norime, mes turime tai padaryti! <...> Gerai, gerai, mes paklausime žmonių, ar jie to nori, ir tada <...> Nekvaili, gudrūs norintieji likti <...> Jie sunaikina jį (susitarimą – Sputnik)", — sako aktorius.

Be to, dialogo metu "ministrė pirmininkė" pripažįsta, kad britai nekenčia susitarimo, tačiau aktoriaus "alter ego" atsisako įsiklausyti į piliečių nuomonę.

"Bet žmonės yra mūsų draugai <...> Tu neturi draugų!" — daro išvadą Serkisas ("Savininkas yra mano draugas", "Tu neturi draugų, niekas nemyli tavęs", — teigiama filme — Sputnik).

"Brexit"

Susitarimo dėl Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš ES projektas buvo paskelbtas lapkričio 14 dieną. Britanija turi pasitraukti iš ES 2019 metų kovo 29 dieną.

Projektas apima visus pagrindinius aspektus: piliečių teises, finansinį sureguliavimą, pereinamąjį laikotarpį, valdymo klausimus, taip pat apima protokolus, susijusius su Airija, Gibraltaru ir Kipru.

Lapkričio 25 dieną neeiliniame aukščiausiojo lygio susitikime 27 ES šalys patvirtino susitarimų dėl Didžiosios Britanijos pasitraukimo projektus.

92
Tegai:
kinas, parodija, vaizdo įrašas, Didžioji Britanija
Temos:
Brexit: kas yra "už" ir kas – "prieš" (114)
Dar šia tema
Šokanti Mei: JK premjerė Konservatorių suvažiavime šoka pagal "ABBA" dainą