Kauno policija aptiko suklastotų "Nike" ir "Gucci" drabužių sandėlį

308
(atnaujinta 13:57 2018.12.24)
Buvo išimtas didelis kiekis "Nike", "Philipp Plein", "Kenzo", "Gucci", "EA7" bei kitais žymiais prekių ženklais pažymėtų drabužių bei avalynės

Gruodžio 19 dieną Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai Kauno mieste kratų metu aptiko prekybos bei sandėliavimo vietas, iš kurių buvo išimtas didelis kiekis "Nike", "Philipp Plein", "Kenzo", "Gucci", "EA7" bei kitais žymiais prekių ženklais pažymėtų drabužių bei avalynės. Įtariama, kad visi (daugiau nei 700) paimti rūbai gali būti klastotės. Kratų metu pareigūnai taip pat paėmė prekybos įmonės buhalterinės apskaitos dokumentus, kompiuterius ir kitus tyrimui reikšmingus daiktus, įtardami, kad įmonė apgaulingai tvarko buhalterinę apskaitą.

Už tai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 204 str. 1 d. bei 222 str. 1 d. gresia laisvės atėmimas iki 4 metų.  Kratų metu taip pat buvo rastos galimai narkotinės medžiagos ir svarstyklės joms sverti, todėl asmeniui taip pat gresia baudžiamoji atsakomybė už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

308
Tegai:
suklastotos prekės, policija
Dar šia tema
Policija parodė pinigų klastotojo butą
Utenos apskrityje paplito padirbti 50 eurų nominalo vertės banknotai
Falsifikuoti "Ariel" ir "Persil" gaminti Lietuvoje, o pardavinėti Latvijoje