Galapaguose piktas jūrų liūtas neleido turistams papietauti gamtoje

38
(atnaujinta 16:27 2018.12.26)
Stalas iškylai po medžiais tapo puikia lova vienam dideliam jūrų liūtui

Galapagų salose jūrų liūtai išlipo į krantą ir užmigo iškylos zonoje, praneša "The Rumble".

Stalas iškylai po medžiais tapo puikia lova vienam dideliam jūrų liūtui, antrasis atsigulė po stalu šešėlyje. Juos aptiko ir nufilmavo turistas, atėjęs į iškylos vietą.

Indijoje nufilmuota dramblė, grojanti lūpine armonikėle
Mail Online Video / Talented elephant shows off her musical skills when she plays a HARMONICA with her trunk in India

Atrodo, kad iš pradžių jūrų liūtas beveik nekreipia dėmesio į kamerą, tik atmerkia akis, kad stebėtų žmones. Tačiau staiga gyvūnas ėmė įspėjamai staugti, taip parodydamas operatoriui, kad reikia pasirinkti kitą stalą.

Leidinys patikslina, kad Galapagų salos fauna yra neįtikėtinai įvairi. Vietiniai gyventojai išmoko gyventi harmonijoje su gamta, stengdamasi netrukdyti gyvūnams ir paukščiams.

Jūrų liūtai gyvena beveik kiekviename paplūdimyje ar uolėtoje pakrantėje. Kartais jie prasiskverbia toli į salų vidų ir susiduria su žmonėmis, nelabai jų bijo, o kartais net išreiškia agresiją.

Be to, jūrų liūtai dažnai palieka savo jauniklius, jei šie turėjo kokį nors kontaktą su žmonėmis. Dėl šios priežasties reikia vengti bendrauti su jais, net jei jie prašo dėmesio.

38
Tegai:
gyvūnai, jūrų gyvūnai
Dar šia tema
Pietų Afrikoje turistus užpuolė dramblys
Priešingai stereotipams: panda vikriai atlieka akrobatinius triukus
Kanadoje kuprotasis banginis apsimetė baseinu, kad papietautų

"Terminatoriai" danguje: kovinių sraigtasparnių pratybų Vakarų Rusijoje vaizdo įrašas

(atnaujinta 08:53 2020.10.29)
Pratybose dalyvavo daugiau nei 600 karių ir daugiau nei 15 sraigtasparnių iš Vakarų karinės apygardos. Lakūnai, be kita ko, treniravosi atlikti sužeistųjų evakuaciją 20 metrų aukštyje

Rusijos sraigtasparnių Ka-52, Mi-24 ir Vakarų karinės apygardos sraigtasparnių pulko transportinių ir puolamųjų sraigtasparnių Mi-8AMTŠ įgulos nariai atliko pratybas, praneša Vakarų karinės apygardos spaudos tarnyba.

Pratybos vyko Smolensko srityje. Jų metu sraigtasparnių Mi-24 ir Ka-52 įgulos atliko skrydžius itin mažame aukštyje, taip pat oro kovos elementus. Pažymima, kad įgulos taip pat vykdė oro žvalgybos užduotis ir pilotavimą nuolat kintančiomis oro sąlygomis.

Vakarų karinė apygarda pranešė, kad speciali užduotis buvo paskirta sraigtasparnių "Terminator" pilotams. Lakūnai turėjo nusileisti neparuoštose vietose ir apie 20 metrų aukštyje evakuoti sužeistuosius.

Iš viso pratybose dalyvavo daugiau nei 600 kariškių ir daugiau nei 15 sraigtasparnių.

Trečiadienį Rusija paminėjo Armijos aviacijos sukūrimo dieną Rusijos Federacijos ginkluotosiose pajėgose. Ši kariuomenės rūšis yra būtina palaikymui ore, žvalgybinei veiklai, desanto išlaipinimui, šaudymo pagalbos teikimui ir daugeliui kitų veiksmų.

Tegai:
sraigtasparnis, Rusija

Primorėje upė tapo ryškiai žalia video

(atnaujinta 08:06 2020.10.29)
Pirminiais duomenimis, į vandenį pateko reagentas, kurį šilumos tiekimo organizacijos naudoja šilumnešiui dažyti

Primorės krašte Griaznaja upės vanduo tapo ryškiai žalias, praneša RIA Novosti.

Tai nutiko Knevičių kaime. Pasak Artiomovsko miesto apygardos administracijos aplinkos apsaugos ir gamtos tvarkymo skyriaus viršininkės Aleksandros Murzinos, upė pakeitė spalvą dėl organinių dažų.

Remiantis preliminaria informacija, upė įgavo ryškiai žalią spalvą dėl reagento, kurį šilumos tiekimo organizacijos naudoja šilumnešiui dažyti.

"Šio tipo organiniai dažai, uraninas, yra nekenksmingas gyvybei ir sveikatai. Nepaisant to, išmetimo faktas buvo užfiksuotas, medžiaga bus išsiųsta priežiūros institucijoms", — pasakė Murzina.

Anot jos, spalio 28 dieną Knevičių darželyje buvo atlikti šilumos magistralės remonto darbai, kurių metu reagentas galėjo patekti į upę.

Tegai:
Primorės kraštas, Rusija, upė
Regitra

Dviem "Regitros" darbuotojams Vilniuje ir Kaune patvirtinta COVID-19 infekcija

(atnaujinta 12:59 2020.10.29)
Didėjant COVID-19 susirgimų skaičiui visoje Lietuvoje, "Regitros" klientai kviečiami naudotis elektroninėmis paslaugomis

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Trečiadienį nustatyti du užsikrėtimo koronaviruso infekcija atvejai "Regitros" darbuotojams, pranešė bendrovės spaudos tarnyba.

Vienas iš jų dirba administracijoje Vilniuje, o kitas — egzaminuotoju Kaune. Kol kas egzaminai Kaune vyksta kaip suplanuota, o čia dirbantiems egzaminuotojams bus atlikti COVID-19 testai.

Darbuotojas Vilniuje į darbą nebėjo nuo spalio 27 dienos. Tai jau antras atvejis, kai koronavirusas patvirtintas administracijos darbuotojui.

Visiems šiuo metu egzaminuojantiems darbuotojams Vilniuje buvo atlikti COVID-19 testai, jų rezultatai — neigiami.

Tuo tarpu, egzaminuotojas Kaune paskutinį kartą darbe lankėsi penktadienį. Kaune šiuo metu COVID-19 infekcija serga keturi darbuotojai, iš jų du dirba egzaminavimo srityje.

Tegai:
Vilnius, Kaunas, koronavirusas, Regitra
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Kariuomenė grįžta prie COVID-19 plitimo prevencijos priemonių
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė paskirs du korpusus COVID-19 pacientams
Stankūnas pakomentavo galimą lovų trūkumą COVID-19 pacientams