Pasakų parkas kviečia pasigrožėti šviečiančiomis Vilniaus legendomis video

249
(atnaujinta 14:11 2019.01.08)
Sutemus parko takeliuose ir medžių viršūnėse nušvinta Geležinio vilko, Bazilisko, Šv. Kazimiero ir kitų visiems vilniečiams puikiai atpažįstamų legendų ir istorinių asmenybių projekcijos

Net 10 galingų projektorių parko takeliuose ir medžių viršūnėse projektuoja stacionarias Vilniaus legendų ir istorijų iliustracijas. Spalvingi legendų pavidalai netikėtai išnyra vaikštant parko takeliais, įtraukia į dešimties paslėptų legendų paieškas, kurias nesudėtinga aptikti, pasirinkus tinkamą žiūrėjimo kampą. Prie kiekvieno apšviesto objekto įrengtas informacinis stendas lietuvių ir anglų kalbomis trumpai pristato legendą. Parko lankytojai ne tik grožėsis projekcijomis, bet ir susipažins su žinomiausiais miesto padavimais.

Карта Парка сказок в Вильнюсе
Legendų žemėlapis

Projektą remianti Vilniaus miesto savivaldybė pernai paskelbė inovacijų konkursą turintiems unikalių idėjų. Kaip inovatyviai galima pakeisti miesto viešąsias erdves, savivaldybei pateikta net 30 projektų, iš kurių komisija jau išrinko 4 stipriausius. Vienas jų — "Šviečiantis Vilniaus legendų parkas". Šiam projektui savivaldybė skyrė 42 tūkst. eurų. Patys kūrėjai taip pat prisidėjo savo lėšomis.

249
Tegai:
Vilnius
Dar šia tema
Vilniuje sausį vyks pirmasis šviesų festivalis