Grupė "The Ditties" perdainavo Jurijaus "Eurovizijos" dainą

261
(atnaujinta 13:06 2019.03.07)
Trečiadienį aštuonerius metus gyvuojanti merginų grupė "The Ditties" pasidalino kitokia "Eurovizijos" atrankos nugalėtojo Jurijaus dainos "Run With The Lions" versija

Grupės "The Ditties" dažnai perdainuoja populiarias dainas svingo stiliumi. Šįkart merginos nusprendė perdainuoti Lietuvos "Eurovizijos" atstovo Jurijaus dainą "Run With The Lions". Įvertinkite kitokią dainos versiją.

261
Tegai:
Eurovizija-2019
Temos:
Dainų konkursas "Eurovizija 2019" (28)
Dar šia tema
Ukraina atsisakė dalyvauti "Eurovizijoje"

Šiaulietis, nesustojęs prie "Stop" ženklo pervažoje, mėgino papirkti pareigūnus

(atnaujinta 12:00 2020.07.08)
Už važiavimo per geležinkelio pervažas taisyklių pažeidimą Administracinių pažeidimų kodeksas numato baudą nuo 180 iki 280 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo dviejų iki šešių mėnesių

Liepos 3-iosios rytą Pakruojo rajone krovininę transporto priemonę vairavęs vienos Šiaulių įmonės vairuotojas buvo sustabdytas, kai per geležinkelio pervažą važiavo net nepristabdęs, praneša Lietuvos policija.

Pranešama, kad kai Pakruojo rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai jį sustabdė ir paklausė, kodėl jis ignoravo "Stop" ženklo reikalavimus, vyriškis pradėjo teisintis, kad buvo užsigalvojęs apie šeiminius reikalus ir nepastebėjo ženklo.

Palanga
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

"Panirus į šeimyninius reikalus, kitą kartą galima ir traukinio nepamatyti. Ir tada jau kyšio traukiniui nepasiūlysi, kaip šįkart padarė sunkvežimio vairuotojas", — teigiama pranešime.

Pabrėžiama, kad 38 metų vyras, norėdamas išvengti atsakomybės už padarytą pažeidimą, policijos pareigūnams pasiūlė 45 eurų kyšį, tačiau pareigūnams paprašius vyro pasiimti savo pinigus, šio elgesys buvo traktuojamas kaip siekis papirkti policininkus ir dėl to jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Už važiavimo per geležinkelio pervažas taisyklių pažeidimą Administracinių pažeidimų kodeksas numato baudą nuo 180 iki 280 eurų ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo dviejų iki šešių mėnesių.

Tačiau minėtas pažeidėjas galiojančių nuobaudų už analogišką pažeidimą neturėjo, todėl jam buvo galimas susitaikymo su valstybe procesas ir buvo surašytas protokolas su administraciniu nurodymu (puse minimalios baudos) sumokėti 90 eurų baudą ir dviem mėnesiams netekti vairuotojo pažymėjimo.

Tegai:
policija, kyšis, bauda, geležinkelio pervaža
Dar šia tema
Amerikos lietuviai gieda Lietuvos himną bažnyčioje
Trispalvė iš dūmų: neįprastas sveikinimas Lietuvai Valstybės dienos proga

Rusija pradėjo statyti didžiausią pasaulyje branduolinį ledlaužį

(atnaujinta 09:57 2020.07.08)
Objekto statybas planuojama baigti 2027 metais, jo ilgis bus daugiau nei du šimtai metrų

Primorsko krašte pradėtos didžiausio pasaulyje projekto "Lider" ledlaužio statybos. Laivas bus 210 metrų ilgio. Jis taip pat bus dvigubai galingesnis už esamus tokio tipo įrenginius — iki 120 megavatų, o greitis — 22 mazgai.

Branduoliniam ledlaužiui buvo suteiktas "Rossija" vardas. Planuojama jį aprūpinti dviem RITM-400 branduoliniais reaktoriais, keturiomis turbinomis ir keturiais elektriniais varikliais.

Bendra talpa leis ledlaužiui įveikti daugiau nei keturių metrų storio ledą. Tikimasi, kad laivas plauks Šiaurės jūros keliu ir ten kurs įvairaus sudėtingumo maršrutus, nepriklausomai nuo metų laiko.

Projektą užsakė "Rosatom", o tarp "Atomflot" ir laivų statybos komplekso "Zvezda" yra pasirašyta statybos sutartis. Ledlaužį planuojama pradėti eksploatuoti 2027 metais.

Tegai:
ledlaužis, Rusija
Dar šia tema
"Atsitiktinai nufilmuota": kokiais ginklais Sirijoje Rusija nustebino visą pasaulį
Rusijos T-14 "Armata" tankas buvo išbandytas nepilotuojamu režimu
Vilnius, archyvinė nuotrauka

Lietuva geriausiai su pandemija kovojančių šalių penketukė

(atnaujinta 08:54 2020.07.09)
Lietuva tvarkėsi geriau su pandemija nei Estija, bet ją lenkia Latvija. Naujausiais duomenimis, šalyje buvo nustatyta daugiau nei 1850 COVID-19 atvejų

VILNIUS, liepos 9 – Sputnik. Lietuva pateko į geriausių su COVID-19 protrūkiu kovojusių EBPO šalių penketuke. Tai paskelbta 2020 metų Tvaraus vystymosi (Sustainable Development Solutions Network (SDSN) ataskaitoje.

Ekspertai analizavo, kaip Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) vyriausybės reaguoja į krizę sveikatos apsaugos srityje.

"Krizė parodė rimtus visuomenės sveikatos sistemos trūkumus, įskaitant daugelyje turtingiausių šalių, kurios, kaip buvo manoma, yra gerai pasirengusios tokiai pandemijai. Tuo tarpu kai kurios šalys, ypač Azijos ir Ramiojo vandenyno regione (iki šiol) sėkmingai suvaldė COVID -19 ir iki minimumo sumažino jų ekonomikai padarytą žalą", - rašoma dokumente.

Reitingo lyderė tapo Pietų Korėja. Latvija užėmė antrą vietą, trečia - Australija, o Lietuva - ketvirtą. Lyderių penketuką uždarė Estiją.

Į "antilyderių" penketuką pateko Italija, Prancūzija, JK, Belgija ir Ispanija.

Naujaisiais duomenimis, iš viso Lietuvoje nustatyti 1854 koronaviruso atvejai, 79 pacientai mirė. 

Lietuvoje birželio 17 dieną buvo panaikintas karantinas, kuris įsigaliojo kovo 16 dieną. Dabar respublikoje galioja nepaprastoji padėtis su nemažai apribojimų.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje užfiksuota daugiau nei 11,6 mln. infekcijos atvejų, mirė daugiau nei 539 tūkst. žmonių.

Tegai:
COVID-19, Lietuva
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Koronavirusas vėl puola: PSO susidomėjo Rusijos skiepais nuo COVID-19
Nuo COVID-19 padarinių nukentėję turgaviečių verslininkai sulauks išmokų