Videofaktas: Fabijoniškėse atidarytas dviejų aukštų modulinis darželis

50
(atnaujinta 08:33 2019.04.12)
Modulinės statybos į akis labiausiai krenta dėl darbų greičio — pastatai sumontuojami ir įrengiami itin operatyviai

Vilniuje, Fabijoniškių rajone, duris mažiesiems vilniečiams atverė darželio "Vandenis" priestatas, kuriame laukiama 100 ikimokyklinio amžiaus vaikų, praneša Vilniaus savivaldybės spaudos tarnyba.

Naujajame 800 kv. m ploto dviejų aukštų darželyje, esančiame P. Žadeikos gatvėje, veiks 5 grupės, sporto salytė, taip pat įrengtos patalpos, skirtos persirengti, daiktams saugoti, žaidimams, miegui ir valgymui skirtos zonos.

Dviejų aukštų modulinis darželis jau antras toks Vilniuje per pastaruosius metus. Planuojama, kad dar 5 lopšelių-darželių moduliniai priestatai sostinėje duris atvers tuose rajonuose, kuriuose šiuo metu labiausiai trūksta vietų.

Modulinės statybos į akis labiausiai krenta dėl darbų greičio — pastatai sumontuojami ir įrengiami itin operatyviai. Nemažiau svarbu ir tai, kad patalpose įrengta infrastruktūra niekuo nesiskiria nuo įprastų darželių.

Skandinavijoje tokiu principu jau keletą dešimtmečių įrenginėjami ne tik darželiai ir mokyklos, tačiau ir ligoninės, dienos centrai, daugiabučiai. Toks sprendimas leidžia lanksčiai reaguoti į poreikius, o konkrečiai "Vandenyje" daug dėmesio skirta ir ekologijai. Patalpoms įrengti naudotos natūralios ekologiškos medžiagos, kurios savo sudėtyje neturi cheminių priedų, yra ilgaamžės.

50
Tegai:
vaikų darželis, Fabijoniškės
Dar šia tema
Pradinukų ir darželinukų valgiaraštyje – daugiau nemokamų vaisių ir daržovių
Landsbergiai susidoroja su išdrįsusiais prabilti apie jų šeimos verslo skaidrumą
Kuo maitinti vaikus mokyklose ir darželiuose?
Vilniaus vaikų darželiuose atskleista nemažai rimtų problemų