Paskelbtas Porošenko ir Zelenskio barnio vaizdo įrašas

114
(atnaujinta 10:17 2019.04.12)
Ukrainos vadovas norėjo telefonu surengti neplanuotus debatus su savo oponentu, tačiau tas pasakė "Iki pasimatymo" ir padėjo ragelį

Dabartinis Ukrainos lyderis Petro Porošenko ir kandidatas į prezidentus Vladimiras Zelenskis susibarė tiesioginiame televizijos kanalo "1+1" eteryje. Incidento vaizdo įrašas paskelbtas laidos "Teisė į valdžią", kurios metu įvyko incidentas, Facebook paskyroje.

Politikai kalbėjosi telefonu. Porošenko pasiūlė Zelenskiui atvykti į studiją per 40 minučių ir surengti debatus. Atsakydamas į tai jo oponentas pareiškė, kad negali to padaryti, nes yra Paryžiuje. Be to, pasak Zelenskio, Porošenko turėjo puikiai žinoti apie tai, nes Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) automobiliai "lydėjo jį į oro uostą".

Taip pat Porošenko konkurentas priminė, kad jie jau susitarė surengti debatus balandžio 19 dieną Kijevo stadione "Olimpijskij". Savo ruožtu dabartinis valstybės vadovas pareiškė, kad yra pasirengęs diskusijoms ir balandžio 14 dieną.

Po to politiniai konkurentai pradėjo pertraukinėti vienas kitą ir kalbėti pakeltu tonu. Po eilinio dabartinio prezidento bandymo pasisakyti, Zelenskis vėl jam priminė apie balandžio 19 dieną, pasakė "Iki pasimatymo" ir padėjo ragelį.

Penktadienį Porošenko ir Zelenskis turi susitikti Paryžiuje su Prancūzijos prezidentu Emanueliu Makronu.

"Petro epochos" pabaiga: kokie bus Lietuvos santykiai su "naujuoju Kijevu" >>

Pirmasis prezidento rinkimų turas Ukrainoje įvyko kovo 31 dieną. Pagal jo rezultatus nugalėtojas nebuvo nustatytas. Į antrąjį turą pateko Vladimiras Zelenskis ir Petro Porošenko, kuriam pavyko aplenkti partijos "Batkyvščina" lyderę Juliją Tymošenko. Antrasis turas vyks balandžio 21 dieną.

114
Tegai:
prezidento rinkimai, Vladimiras Zelenskis, Petras Porošenko, Ukraina
Temos:
Ukrainos prezidento rinkimai — 2019 (101)
Dar šia tema
Lenkijos ekspertas pateikė "juodžiausią scenarijų" Ukrainai
Rados vicepirmininkė prisipažino paskelbusi "netikras naujienas" apie Zelenskį ir Rusiją
Šou Ukrainos politikoje ir Lietuvos pavyzdys
Rados deputatas užpuolė Zelenskio komandos narį — video
Kijevo gyventojai atskleidė, kaip reagavo į Porošenko plakatus su Putinu