Kačiukas kietai miega ant pianino plaktukų, nors jo savininkas groja video

227
(atnaujinta 15:51 2019.04.17)
Interneto vartotojus sužavėjo kačiukas, kuris įsitaisė pamiegoti ne ramioje, patogioje vietoje, o tiesiai ant fortepijono, kol jo savininkas grojo

Kačiukas atsigulė ant fortepijono, kol jos savininkas muzikavo, ir užmigo, rašo "Daily Mail".

Gyvūnas įlipo, galima sakyti, į instrumento vidų — viršutinis dangtelis buvo nuimtas, ir katinas miegojo tiesiai ant plaktukų.

Vaizdo įrašas sužavėjo tinklo vartotojus. Be to, jie stebisi, nes įprastai katės pasirenka ramias, nuošalias vietas miegui, tačiau šis kačiukas pasielgė kitaip.

Kačiukas atsigulė ant nugaros, kol savininkas skambino fortepijonu, ir net nekreipė dėmesio į kylančius ir besileidžiančius žemyn instrumento plaktukus. Netgi tada, kai pianistas pasiekė oktavą, kurios srityje gulėjo jo augintinis, tas niekaip nereagavo — instrumento plaktukai kėlė jo galvą, bet kačiukas ir toliau snaudė, kad ir kaip greitai ar intensyviai muzikantas grojo.

Šis kačiukas, greičiausiai, yra aistringas klasikinės muzikos gerbėjas, padarė prielaidą britų žurnalistai. Kito paaiškinimo, kodėl miegui pasirinkta ši vieta, jie kol kas nerado.

227
Tegai:
gyvūnai, kačiukas, vaizdo įrašas
Temos:
Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (167)
Dar šia tema
Katė padėjo britei aptikti auglį
Kaip žuvis ant ledo: katė liko be pietų dėl užšalusio tvenkinio
Didelis katinas laipioja po papuoštą Kalėdų eglutę — video
Kas tu esi?! Mielas katinas nepažino savo šeimininkės su kauke — juokingas vaizdo įrašas
Kartu smagiau: kačiukas pabėgo pas šuniuką

Nufilmuotas Rusijos sieną Kamčiatkoje "pažeidusio" MiG-31 perėmimas

(atnaujinta 23:31 2021.01.25)
Orlaivis perėmėjas atliko savarankišką taikinio paiešką ir klasifikavimą, o tada sėkmingai jį "likvidavo"

Ramiojo vandenyno laivyno jūrų aviacijos naikintuvų pilotai pratybų metu Kamčiatkoje treniravosi sulaikyti sąlyginį priešą. Vaizdo įrašas paskelbtas Rusijos gynybos ministerijos YouTube kanale.

Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip naikintuvas MiG-31 kyla iš aerodromo perimti "pažeidėją", taip pat parodytas skrydžio fragmentas.

Rusijos gynybos ministerijos duomenimis, lėktuvo-įsibrovėlio vaidmenį atliko vienas iš lėktuvų MiG-31. Viršgarsiniu greičiu ir dideliame aukštyje lėktuvas imitavo skverbimąsi į Rusijos oro erdvę raketų smūgio atstumu.

Orlaivis perėmėjas savo ruožtu atliko savarankišką taikinio paiešką ir klasifikavimą, o tada atliko elektroninį tolimojo nuotolio "oras-oras" klasės raketų paleidimą.

Gynybos ministerija pranešė, kad taikinys buvo sėkmingai "likviduotas".

Tegai:
naikintuvas, vaizdo įrašas, Rusijos gynybos ministerija, Rusija, Kamčatka
Dar šia tema
Rusijos naikintuvas Su-57 užkariauja pasaulį. Kas toliau?
Į tarnybos vietą. Paskelbtas Rusijos penktos kartos naikintuvo Su-57 vaizdo įrašas
Rusijos naikintuvai "užkariavo" Japoniją
JAV neribotam laikui atidėjo naikintuvų F-35 gamybą

Parodyta, kaip žiemą atliekami matavimai Lietuvos upėse

(atnaujinta 14:14 2021.01.25)
Be eketės hidrologams žiemą neapsieiti. Norint atlikti matavimus, po ledu nuleidžiamas specialus akustinis prietaisas

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba parodė, kaip žiemą atliekami hidrologiniai matavimai upėse. Vaizdo įrašas buvo paskelbtas Facebook.

Kadangi dienos buvo šaltos, o vandens telkiniai padengti ledu, hidrologiniai matavimai buvo atlikti naudojant eketes.

Vandens kiekis matuojamas moderniu akustiniu matavimo prietaisu SonTek FlowTracker2 (tvirtinamu prie strypelio).

Matavimų duomenimis, Kačergiške esančios Dysnos upės ledo storis siekė 20 centimetrų, o maksimalus rodiklis buvo 80 centimetrų. Didžiausias upės greitis — 0,26 metro per sekundę.

Birvetos upės ties Lazinkomis ledo storis siekė 14 centimetrų, giliausia vieta — 112 centimetrų, o didžiausias srovės greitis — 0,43 metro per sekundę.

Matavimų metu oro temperatūra buvo minus 13 laipsnių.

Tegai:
vaizdo įrašas, upė, Lietuva
Dar šia tema
Neries upėje pakilo vandens lygis
Sinoptikai praneša apie šalį užklupsiančią pūgą
Vilnius

Ekspertas: Lietuva negalės remti pandemijos paveiktą verslą be ES

(atnaujinta 10:50 2021.01.26)
Vilnius bando išlaikyti tam tikrą mokėjimų įmonėms minimumą, tačiau jis negalės lygintis su kitomis šalimis, mano ekspertas Michailas Beliajevas

VILNIUS, sausio 26 — Sputnik. Ekonomikos mokslų kandidatas, Rusijos strateginių tyrimų instituto ekspertas Michailas Beliajevas interviu Sputnik Lietuva padarė prielaidą, kad Vilnius paremia nuo koronaviruso pandemijos nukentėjusį verslą, kad ir toliau išliktų bent kažkoks ekonomikos panašumas.

"Kalbant apie dydį ir pačius mokėjimus, akivaizdu, kad Lietuva negali lygintis su kitomis tokioms išsivysčiusioms Vakarų Europos šalims, vis dėlto ji stengiasi palaikyti bent tam tikrą minimumą. Dabar, apie tai, ar to pakaks, ar ne, akivaizdu, kad Lietuva savarankiškai negalės įvykdyti šias sąlygas, kad ir kokios jos būtų, šios sąlygos. Bet kokiu atveju, iš Europos Sąjungos pusės bus mokami papildomi pinigai. Lietuva juos kažkaip turės pagrįsti. Aišku, kad tokiu būdu ji taps dar labiau priklausoma nuo ES su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis, kaip nepriklausomai valstybei", — pasakė jis.

Lietuvoje darbuotojų prastova karantino metu pernai kainavo 820 milijonų eurų, iš jų 630 milijonų eurų bus išmokėta darbuotojams, grįžusiems iš prastovos, o dar 190 milijonų eurų skirti tiems, kas karantino metu buvo prastovoje.

Šiemet priemonė, padedanti įmonėms išsaugoti darbo vietas, nebuvo pratęsta. Iki sausio pabaigos planuojama užbaigti atlikti mokėjimus už praėjusius metus.

Tegai:
koronavirusas, pandemija, ES, verslas, Lietuva