"Regitra" į savitarnos terminalus pristato lenteles vežamiems dviračiams žymėti

34
(atnaujinta 23:20 2019.05.27)
Lentelių, skirtų dviračių transportavimui automobiliu, užsakymai išauga pavasarį ir vasarą, tad taupant savo laiką ir užuot vykus į "Regitros" padalinį, rekomenduojama šią lentelę užsisakyti internetu

Artėja vasara, o kartu prasideda ir dviračių sezonas, todėl "Regitra" besiruošiantiems keliauti ir planuojantiems su automobiliu vežti dviračius primena, kad tam reikalinga speciali lentelė. Transportuojant dviračius, jie neretai užstoja valstybinius numerio ženklus, tad ši lentelė užtikrina, jog automobilis būtų lengvai identifikuojamas kelyje.

Iki šiol užsisakantiems šią lentelę buvo galima pasirinkti pristatymo į namus paslaugą arba atvykti ją atsiimti į padalinį. Tačiau dabar užsisakyti lentelę galima internetu, be to, ji gali būti pristatoma ir į siuntų savitarnos terminalus visoje Lietuvoje. Paslaugos kaina siekia 2,70 euro. Kaip rodo duomenys, tokį būdą renkasi jau daugiau kaip 40 procentų asmenų.

Taigi, prisijungus prie sistemos, reikia pasirinkti paslaugą "Noriu užsisakyti lentelę, vežamiems dviračiams žymėti" ir tuomet atlikti vos kelis žingsnius.

Šią vasarą taip pat bus įdiegti papildomi atnaujinimai: savitarnos terminaluose bus galima atsiimti ne tik vežamiems dviračiams žymėti skirtas lenteles, bet ir vairuotojo pažymėjimus, registracijos liudijimus, numerio ženklus.

34
Tegai:
dviratis, Regitra, Lietuva
Dar šia tema
Vilniuje naudotis dviračių dalijimosi paslauga tapo paprasčiau
Gedimino prospekte nusidrieks 2 metrų pločio dviračių takai
Klaipėdoje įrengiami nauji dviračių takai — video