Alenas Delonas būdamas 83 metų amžiaus įrašė naują dainą apie meilę video

164
(atnaujinta 20:15 2019.06.05)
Tyliu, jaudinančiu balsu garsus prancūzų aktorius ištaria dainos, kuri labiau panaši į meilės laišką nei į dainą, žodžius

Garsusis prancūzų aktorius, kelių kartų sekso simbolis Alenas Delonas, būdamas 83 metų amžiaus, užrašė naują dainą, praneša žurnalas "Closer".

"Tai įrodymas, kad ir būdamas 83 metų amžiaus aktorius vis dar kupinas energijos", — pažymi leidinys.

Kompozicija vadinasi "Je n'aime que toi" ("Aš myliu tik tave"), žodžius jai parašė prancūzė Julia Paris, o muziką – Kanados autorius Rickas Allisonas. Daina buvo užrašyta studijoje "Studio Saint Germain" Paryžiuje.

Dainos vaizdo klipe parodytas pats Delonas studijoje, kompozicijos užrašymo metu. Tyliu, jaudinančiu balsu jis ištaria dainos, kuri labiau panaši į meilės laišką nei į dainą, žodžius. Šalia fortepijonu droja Allisonas, o Paris stebi tai, taip pat užsidėjusi studijos ausines. Vaizdo įrašas baigiasi kadru, kuriama pavaizduota moteris, stovinti prie lango su vaizdu į Eifelio bokštą.

Prancūzų teatro ir kino aktorius, režisierius ir scenaristas Alenas Delonas tapo žinomas dėl savo vaidmenų filmuose "Rokas ir jo broliai" (1960 metai), "Saulės nudeginti" (1960), "Nuotykių ieškotojai" (1967), "Samurajus" (1967), "Baseinas" (1968).

Alenas Delonas apdovanotas premija "Cesar" už filmą "Mūsų istorija" ir Tarptautinio Berlyno kino festivalio "Auksiniu lokiu" už visą kūrybą.

Įvardytos geriausios žmonijos istorijoje dainos >>

Gegužės pabaigoje 2019 metų Kanų kino festivalyje Delonas apdovanotas "Auksine palmės šakele" už jo indėlį į kiną. Kaip minėjo aktorius, jis ilgai abejojo, ar priimti šį aukštą apdovanojimą, bet galiausiai nusprendė tokiu būdu pagerbti visus tuos režisierius, su kuriais jis dirbo.

164
Tegai:
Prancūzija, vaizdo klipas
Dar šia tema
Žiniasklaida: aktorius iš "Sostų karų" atsidūrė ligoninėje dėl serialo pabaigos
Videofaktas: kaip dainuoja išrinktasis Lietuvos prezidentas