Nufilmuota, kaip lokys lipa per spygliuotą tvorą

93
(atnaujinta 07:14 2019.06.10)
Metalinė tvora nesutrukdė žvėriui grįžti į mišką

Aliaskoje lokys perlipo per spygliuotos vielos tvorą, kad sugrįžtų į mišką. Vaizdo įrašas įkeltas "YouTube" "ViralHog" kanale.

Liudytojai, kurie filmavo įvykį mobiliuoju telefonu, sakė, kad tai įvyko šalia Davis greitkelio. Gyvūnas išėjo iš miško juostos, kirto greitkelį ir nužingsniavo link metalinės tvoros.

Priėjęs prie tvoros, lokys pradėjo per ją lipti.

"Nemaniau, kad jis perlips spygliuotos vielos aptvarą. Bet jis tai padarė lyg niekur nieko", — sakė liudytojas.

Kadruose matyti, kaip lokys ryžtingai pakyla į viršų, atsargiai perlipa per spygliuotą vielą ir taip pat atsargiai nusileidžia žemyn.

93
Tegai:
miškas, tvora
Temos:
Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (158)
Dar šia tema
JAV lokys išsimaudė vietinio gyventojo sūkurinėje vonioje ir išgėrė jo kokteilį
Stebuklai vyksta: JAV miške paklydusį berniuką išgelbėjo lokys
JAV nufilmuota, kaip baltasis lokys vartosi ledo kubeliuose
(0:35 / 3.07Mb / просмотров видео: 68)

Mirtinas sprogimas: kaip dabar atrodo Beirutas

(atnaujinta 13:19 2020.08.05)
Galingas sprogimas antradienio vakarą įvyko Beiruto uosto rajone. Sprogimas įsiplieskė dėl 2750 tonų amonio salietros, kuri šešerius metus buvo nesaugiai laikoma sandėlyje

Beiruto gubernatorius Marvanas Abudas įvertino sprogimo uoste padarytą žalą nuo 3 iki 5 milijardų dolerių.

"Žala siekia nuo trijų iki penkių milijardų dolerių ir galbūt dar daugiau. Šimtai Beiruto gyventojų liko benamiais", — Libano naujienų portalas LBCI News citavo gubernatorių.

Galingas sprogimas antradienio vakarą įvyko Beiruto uosto rajone. Sprogimas įsiplieskė dėl 2750 tonų amonio salietros, kuri šešerius metus buvo nesaugiai laikoma sandėlyje.

Dėl ekstremalios situacijos buvo sugadinta pusė miesto pastatų, o ligoninės  perpildytos dėl didelio aukų skaičiaus. Naujausiais duomenimis, daugiau nei šimtas žmonių mirė, o apie 4000 buvo sužeista. Daugelis žmonių vis dar ieškomi.

Libano vyriausybė paskelbė trijų dienų gedulą tragedijos aukoms.

Beirute įvyko galingas sprogimas — video

Tegai:
žala, sprogimas, Beirutas
Dar šia tema
Savanoriams, išbandžiusiems Rusijos vakciną nuo COVID-19, atliekamas tyrimas – video
Beirute įvyko galingas sprogimas — video

Rusijos gynybos ministerija nufilmavo jūros desanto operaciją Baltijos jūros pakrantėje

(atnaujinta 11:36 2020.08.05)
Pratybos vyko Chmelevkos poligone Kaliningrado srityje. Jose dalyvavo laivai, karinio jūrų laivyno aviacija ir kiti kariniai vienetai

Baltijos jūroje prasidėjo pratybos "Vandenyno skydas-2020", pranešė Rusijos gynybos ministerija.

Nufilmuota jūros desanto operacija. Pratybos vyko Chmelevkos poligone Kaliningrado srityje.

Anot Rusijos gynybos ministerijos, į manevrus įtraukta daugiau kaip 30 įvairių klasių laivų, jūrų aviacijos, pakrančių kariuomenės, oro gynybos pajėgų ir pėstininkų.

Tikimasi, kad pratybų kulminacija bus priešlėktuvinių ir zenitinių raketų paleidimas bei artilerijos ugnis. Vėliau kariuomenė persikels į nuolatines bazes.

Tegai:
Kaliningrado sritis, vaizdo įrašas, Rusijos gynybos ministerija
Dar šia tema
Erškėtinis mėnulis: Žemės gyventojai pamatė paskutinę vasaros pilnatį
Savanoriams, išbandžiusiems Rusijos vakciną nuo COVID-19, atliekamas tyrimas – video
Aktorius Michailas Jefremovas

Po eismo įvykio Jefremovo kraujyje rasta marihuanos ir kokaino pėdsakų

(atnaujinta 16:50 2020.08.05)
Be to, šiandieniniame posėdyje vienas iš kelių policijos pareigūnų papasakojo, kad aktorius avarijos metu buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio

VILNIUS, rugpjūčio 5 — Sputnik. Aktoriaus Michailo Jefremovo kraujyje po avarijos buvo rasta kokaino ir marihuanos pėdsakų, rašoma baudžiamosios bylos medžiagoje, kurią paskelbė prokurorė.

Kaip pranešė RIA Novosti korespondentas iš Maskvos Presnenskij teismo salės, tyrimai dėl narkotikų Jefremovui buvo atlikti iškart po eismo įvykio.

"Remiantis tyrimų rezultatais, Jefremovo kraujyje rasta narkotikų — kokaino ir marihuanos — pėdsakų", — teigė prokurorė, nepatikslinusi koncentracijos.

Taip pat aktoriaus automobilyje, kuriuo jis sukėlė avariją Maskvos centre, buvo rasta "mikroskopinių" hašišo pėdsakų.

Kaip pranešė RIA Novosti korespondentas, dėl to gali būti įrodytas faktas, kad Jefremovas automobilyje vartojo narkotikus, nors byloje dėl narkotikų platinimo jis yra liudytojas.

"Jefremovo automobilyje buvo rasta mikroskopinių tetrahidrokanabinolio, kurio yra hašišo ir hašišo aliejaus [ir kitų narkotikų rūšių, gaunamų iš kanapių] sudėtyje, pėdsakų", — sakė prokurorė.

Nepaisant to, ekspertizės duomenimis, tokių žymių ant aktoriaus marškinėlių ir Jefremovo krepšyje nebuvo rasta.

Anksčiau apie tai RIA Novosti informavo šaltinis iš teisėsaugos institucijos, tačiau ši informacija dar nėra oficialiai patvirtinta.

Michailas Jefremovas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Максим Блинов

Tuo tarpu šaltinis pareiškė, kad buvo rasta "liekanų pėdsakų", narkotikus jis "anksčiau vartojo, tačiau greičiausiai tai neatsispindės šiame eismo įvykyje".

Be to, šiandieniniame posėdyje vienas iš kelių policijos pareigūnų papasakojo, kad menininkas avarijos metu buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio. Anot jo, atlikus medicininę apžiūrą Jefremovui, buvo nustatyta 1,23 prom.

Pats aktorius kol kas nekomentuoja informacijos apie alkoholį ir narkotikus, tačiau teigė su kaltinimu nesutinkantis. Pasak jo, jis "nieko neprisimena".

Birželio pradžioje Michailas Jefremovas, vairuodamas "Jeep Grand Cherokee", kirto dvigubą ištisinę liniją Smolensko aikštėje, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir atsitrenkė į furgoną "Lada". Vairuotojas, vienos iš internetinių parduotuvių kurjeris Sergejus Zacharovas buvo hospitalizuotas į ligoninę dėl galvos traumos. Ryte vyras mirė. Dabar jam yra skirtas namų areštas, jam gresia nuo penkerių iki 12 metų kalėjimo.

Tegai:
vairavimas išgėrus, Rusija, eismo įvykis, narkotikai, Michailas Jefremovas