"Kaip raketa": briedis kirto nusekusį Nemuną Lietuvoje

59
(atnaujinta 14:31 2019.06.28)
Lietuvoje dėl stichinės sausros upėse mažėja vandens lygis

Lietuvoje dėl karštų orų seklėja upės. Prienų rajono savivaldybė paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip briedis kerta Nemuną.

Incidentas įvyko Dvariukyje. Vaizdo įraše galima pamatyti, kad vanduo pasiekia briedžiui pilvo. Gyvūnui pavyko kirsti upę be jokių sunkumų.

Interneto vartotojai neliko abejingi vaizdo įrašui.

"Kaip Jėzus", — pajuokavo komentaruose vartotojas Martynas Ratkevičius.

"Tai kaip ta raketa čia žada plaukiot?" — nustebo Mindaugas Limontas.

"Smagu matyti, kad dar ne visus miškus iškirtome, kad dar yra vietos šiems nuostabiems gyvūnams. Savo meilę Lietuvai išreikškime tausodami miškus, upes ir ežerus", — parašė Gitana Smirnova.

"Gerai Nemunas pasekęs, jeigu briedžiai kaip po balą laksto..." — pažymėjo Onute Ivanauskienė.

"Sausra jaucia visi gyvunai! Per Nemuna galima perbegti", — parašė Nijole Banioniene.

Anksčiau Lietuvos aplinkos ministras Kęstutis Mažeika įspėjo apie upių išdžiūvimo grėsmę.

Savaitės pradžioje vyriausybės Nepaprastųjų situacijų komitetas pasiūlė Lietuvos vyriausybei paskelbti nepaprastąją situaciją dėl ilgalaikės sausros. Nepaisant to, sinoptikai teigia, kad po ilgalaikio karščio į Lietuvą sugrįš lietus ir stiprus vėjas, galima perkūnija.

59
Tegai:
Nemunas, Lietuva, briedis
Temos:
Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (158)
Dar šia tema
Kova pasienyje: pasieniečiai paskelbė briedžių kovos vaizdo įrašą
Kanadoje briedis padėjo policijai atskleisti nusikaltimą
Karklėje briedis atklydo į privataus namo kiemą
Kanadoje nufilmuota, kaip briedė perveda per kelią jauniklį
Čeliabinske išgelbėtas geležinėse grotelėse įstrigęs briedis

Neblaivus traktoriaus vairuotojas mėgino pasprukti nuo policijos video

(atnaujinta 15:24 2020.07.15)
Už vairavimą išgėrus traktoriaus vairuotojui gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų

Iš pirmadienio į antradienį, apie 01:58 valandą, policijos pareigūnai patruliuodami Šilalės rajone, Galvyčių kaimo teritorijoje, pastebėjo įtartinai važiuojantį traktorių T-40. Apie tai informavo Tauragės policijos komisariatas.

Pradėjus jį stabdyti, vairuotojas nestojo ir nusprendė savo kelionę tęsti laukais. Tačiau šis įvažiavo į griovį ir traktorius apsivertė. Nustatyta, kad vairuotojas, gimęs 1984 metais, buvo neblaivus, į alkoholio matuoklį įpūtė 1,74 prom. ir nestodamas stengėsi išvengti akistatos su pareigūnais.

Vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo neblaiviam. Už tai gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Tegai:
vairavimas išgėrus, policija, traktorius
Dar šia tema
Grigiškėse BMW dideliu greičiu rėžėsi į degalinę
Kėdainių rajone pavogta automobilyje palikta rankinė
Radviliškio rajone buvo pakabintas Skvernelį menkinantis plakatas

"Talibanas" vėl puola: Afganistane įvyko teroro išpuolių serija

(atnaujinta 14:07 2020.07.15)
Taikos susitarimui Afganistane vėl kyla pavojus. Pastarosiomis dienomis visoje šalyje įvyko keli teroristų ir kovotojų išpuoliai

Taikos susitarimui Afganistane vėl kyla pavojus. Priežastis — pastarosiomis dienomis šalį sukrėtusi teroro išpuolių serija.

Neseniai netoli Afganistano nacionalinio saugumo direktorato pastato Samangano provincijos Ajbako mieste nugriaudėjo galingas sprogimas. Išpuolio metu žuvo mažiausiai dešimt žmonių, daugiau kaip 50 buvo sužeista. Atsakomybę už išpuolį prisiėmė radikaliojo "Talibano" judėjimo (uždrausto Rusijoje) kovotojai.

Sprogimas Samangane įvyko po talibų išpuolių prieš Kundūzo ir Badachšano provincijų kontrolės punktus. Prieš kelias dienas kovotojai užpuolė Afganistano teisėsaugos pareigūnus Nangarharo provincijoje.

Konflikto eskalavimas Afganistane sutapo su publikacijomis Vakarų žiniasklaidoje — pasirodė straipsniai apie tariamą Rusijos ir "Talibano" sąmokslą. Išsamiau žiūrėkite mūsų vaizdo įraše.

Tegai:
teroristinis išpuolis, JAV, Afganistanas, Talibanas
Dar šia tema
Trampas: žvalgyba nustatė, kad duomenys apie Rusijos "sąmokslą" su Talibanu nepagrįsti
"Tiesioginis smūgis". Politologas apie naujus raginimus įvesti sankcijas Rusijai
Talibano atstovas paneigė pranešimus apie slaptą susitarimą su Rusija
JAV aktorė Natalie Portman, archyvinė nuotrauka

Natalie Portman laukiasi trečio vaiko

(atnaujinta 19:06 2020.07.15)
Oficialių aktorės atstovės komentarų kol kas nėra, tačiau nuotraukose jau matyti jos figūros pokyčiai

Natalie Portman ir choreografas Benjaminas Millepied netrukus vėl taps tėvais: bent jau tokia išvada kyla pasirodžius naujoms paparacių nuotraukoms.

Oficialių aktorės atstovės komentarų kol kas nėra, tačiau nuotraukose jau matyti jos figūros pokyčiai, kuriuos sunku paslėpti net ir su laisvo kirpimo suknele. Paparaciams pavyko padaryti porą nuotraukų iš pasivaikščiojimo su vaikais Los Andžele liepos 9 dieną, tačiau fotografijos agentūrose nuotraukos paskelbtos tik šiandien.

Priminsime, kad Natalie ir Benjaminas pradėjo susitikinėti filmuojant filmą "Juodoji gulbė", kuriame ji vaidino pagrindinį vaidmenį, o jis buvo choreografas.

2010 metais gruodžio mėnesį poros atstovai pranešė, kad Portman ir Millepied susižadėjo. 2011 metais birželio 4 dieną gimė jų pirmagimis sūnus Aleph Portman-Millepied, o po metų pora susituokė. Judviejų dukra Amalia gimė 2017 metų vasario 22 dieną.

Tegai:
nėštumas, JAV