Policija parodė, kaip neblaivus mopedo vairuotojas spruko nuo pareigūnų

58
(atnaujinta 15:07 2019.07.02)
Pamatęs pareigūnus, mopedo vairuotojas pasuko į miško kelią, tačiau nesuvaldytas mopedas apvirto

Persekiojimo vaizdo įrašą policija paskelbė YouTube kanale.

Birželio 27-osios pavakary Šiaulių apskrities policijos patruliai, patruliavę Gilvyčių kaime, pastebėjo Pušyno gatve pavojingai po važiuojamąją kelio dalį manevruojantį mopedą LONGJIA LJ50OT-E.

Jis buvo be valstybinių numerių, o vairuotojas — be motociklininko šalmo. Pamatęs pareigūnus, mopedo vairuotojas pasuko į miško kelią.

Patruliai nusekė paskui ir specialiaisiais tarnybinio automobilio šviesos bei garso signalais mėgino mopedo vairuotoją stabdyti. Tačiau šis tik kelis kartus žvilgtelėjo pro petį į jį persekiojančius pareigūnus, bet sustoti neplanavo. Į per automobilio garsiakalbį pasakytą patrulių reikalavimą sustoti vairuotojas irgi nereagavo.

Sustabdė jį tik dėl alkoholio prarasti vairavimo įgūdžiai — vyro nesuvaldytas mopedas nuvirto ant kelio. Priėję prie vairuotojo, pareigūnai pastebėjo, kad jo judesiai nekoordinuoti, iš burnos sklinda stiprus alkoholio kvapas.

34 metų Šiaulių rajono gyventojui buvo nustatytas vidutinis girtumas — 2,35 prom., jis atsidūrė areštinėje. Dėl to, kad transporto priemonę vairavo neblaivus, kai nustatytas girtumas virš 1,5 prom., jam buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

58
Tegai:
mopedas, neblaivus vairavimas
Dar šia tema
Girtas Lenkijos gyventojas pasivažinėjo po miestą tarybiniu tanku — video
Sustabdytas girtas vairuotojas iš Mažeikių, skubėjęs pas mylimąją