Kaip Rusija gabena S-400 komponentus į Turkiją video

147
(atnaujinta 09:21 2019.07.18)
Rusijos gynybos ministerija pasidalino vaizdo įrašu, kuriame galima pamatyti, kaip zenitinio raketų komplekso komponentai kraunami į lėktuvą

Rusijos gynybos ministerija paskelbė vaizdo įrašą apie zenitinio raketų komplekso S-400 komponentų siuntimą į Turkiją. Vaizdo įrašas paskelbtas Gynybos ministerijos YouTube kanale.

Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip S-400 elementai kraunami į lėktuvą, išvykstantį į Turkiją, kur po to jie iškraunami.

Apie S-400 tiekimo Turkijai pradžią buvo paskelbta penktadienį. Į šalį atskrido jau septyni lėktuvai su S-400 komponentais.

S-400 "Triumf" — modernus didelio nuotolio zenitinių raketų kompleksas, skirtas sunaikinti aviaciją, sparnuotąsias ir balistines raketas, įskaitant vidutinio nuotolio, taip pat gali būti naudojamas prieš antžeminius objektus. Veikimo nuotolis siekia 400 kilometrų, jis gali sunaikinti taikinius iki 30 kilometrų aukštyje.

Turkija tapo trečiąja šalimi, į kurią Maskva siunčia kompleksus "Triumf".

Naujausių Rusijos oro gynybos sistemų įsigijimas sukėlė tarptautinį skandalą: Jungtinės Valstijos pareikalavo, kad Ankara atsisakytų sandorio ir nusipirktų JAV kompleksus "Patriot". Jei Turkija atsisakys, Vašingtonas neatmetė galimybės uždelsti arba iš viso atšaukti naujausių naikintuvų F-35 pardavimą Turkijai, tačiau ji nesutiko su tokiomis sąlygomis.

Rusijos Triumf
© Sputnik /
Rusijos "Triumf"
147
Tegai:
Turkija, Rusija, zenitinė raketų sistema S-400 "Triumf"
Dar šia tema
"The National Interest" pasakojo, kodėl NATO turėtų bijoti S-400
Vinys į NATO dangtį. Kodėl JAV kaip ugnies bijo S-400 tiekimo Turkijai
Rusija pradėjo Turkijai tiekti S-400
Ekspertas: Turkija įgis tikrą suverenitetą, iš Rusijos nusipirkusi S-400
Federacijos taryba: JAV nenutrauks karinių santykių su Turkija dėl S-400