Paviešintas vaizdo įrašas namo, kur paauglys kirviu nužudė savo šeimą

210
(atnaujinta 22:27 2019.08.19)
Rusijos Uljanovsko srityje paauglys išžudė savo šeimą, tarp jų ir ketverių metų vaikus, ir nusižudė

Vaizdo įrašą paviešino Rusijos Federacijos Tyrimų komitetas. 50 sekundžių trukmės vaizdo įraše matyti, kaip pareigūnai apžiūri įvykio vietą.

Kaip "RIA Novosti" pasakojo Tyrimų komiteto atstovas, pirminiais duomenimis, žmogžudystės ginklas — kirvis.

Rugpjūčio 18 dieną Patrikejevo kaime, privačiame name, buvo aptikti penkių žuvusiųjų kūnai — trijų suaugusiųjų ir dviejų 2015 metų gimimo vaikų. Visi buvo vienos šeimos nariai.

Vėliau už kaimo ribų buvo rastas dar vienas kūnas: tai 16-metis paauglys, kuris, kaip spėjama, ir įvykdė žmogžudystę, o po to nusižudė.

Prokuratūros duomenimis, paauglys galėjo sirgti šizofrenija.

210
Tegai:
žudikas, paaugliai, Rusija
Dar šia tema
Šalčininkų rajone žmogų nužudęs vyras nuosprendį išgirdo po 15 metų
Didžiojoje Britanijoje rastas nužudytas Lietuvos pilietis
Instagram tinklaraštininkės gerbėjas nužudė ją ir paviešino kūno nuotrauką

Klaipėdos aplinkosaugininkai neliko abejingi ir išgelbėjo kelyje besiblaškančią stirną

(atnaujinta 20:45 2021.01.26)
Pabrėžiama, kad eismas buvo intensyvus ir aplinkosaugininkams kilo įtarimas, jog laukinis gyvūnas serga arba gali būti sužeistas

Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai reido metu važiuodami autostrada pastebėjo važiuojamojoje dalyje besiblaškančią stirną, praneša AAD Facebook paskyroje.

Pažymima, kad aplinkosaugininkai patraukė stirną nuo kelio ir jai pavyko išvengti susidūrimo su pralekiančiais automobiliais.

Pabrėžiama, kad eismas buvo intensyvus ir aplinkosaugininkams kilo įtarimas, jog laukinis gyvūnas serga arba gali būti sužeistas. Automobiliui sustojus šalikelėje, vienas iš aplinkosaugininkų atsargiai ir ramiai nuėjo link stirnos. Ji nebėgo ir prisileido paliečiama, bet netrukus pasibaidė ir pradėjo lakstyti po kelią.

"Atsargiai prisiartinęs prie stirnos, staigiai čiupau ją į glėbį. Besimuistančią stirną stipriai laikiau ant galinės automobilio sėdynės, kol vežėme ją į "Nuarą". "Nuare" paprašėme, kad gyvūną apžiūrėtų veterinarijos gydytojas ir lauksime žinių apie stirnos būklę", — sakė Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Mindaugas Salys.

Apie įvykį aplinkosaugininkai informavo Pranešimų priėmimo tarnybą.

Tegai:
laukiniai gyvūnai, aplinkosaugininkai, Klaipėda

Naujasis Eminemo klipas per parą surinko daugiau nei penkis milijonus peržiūrų

(atnaujinta 18:37 2021.01.26)
Klipe atlikėjas repuoja ir ruošiasi kovai ringe, o po to duoda interviu sporto kanale "ESPN"

Naujas reperio Eminemo klipas dainai "Higher", šiomis dienomis paskelbtas muzikanto YouTube kanale, per parą sulaukė daugiau nei pusšešto milijono peržiūrų ir daugiau nei 600 tūkstančių teigiamų įvertinimų.

Vaizdo įraše atlikėjas repuoja ir ruošiasi kovai ringe, o po to duoda interviu sporto kanale "ESPN".

Daina "Higher" yra iš albumo "Music to be murdered by — Side B", išleisto 2020 metų gruodį kaip priedo prie plokštelės "Music to be murdered by", kuri buvo išleista pernai sausį be jokio anonso.

Ankstesnis Marshall Bruce Mathers III, geriau žinomo su Eminemo pseudonimu, albumas buvo išleistas 2017 metų gruodį. Jis vadinosi "Revival", o po šešių mėnesių po jo pasirodė "Kamikaze".

Tegai:
reperis, vaizdo įrašas, Eminemas
Lietuvos Prezidentūra

Lietuvos policija gavo pranešimą apie sprogmenį Prezidentūroje

(atnaujinta 09:02 2021.01.27)
Netrukus po to teisėsaugos pareigūnai sulaikė girtą vyrą, kuris, kaip įtariama, ir pranešė apie sprogmenį

VILNIUS, sausio 27 — Sputnik. Lietuvos policija gavo melagingą pranešimą apie sprogmenį Liertuvos Prezidentūroje, praneša policijos spaudos tarnyba.

Antradienį, sausio 26 dieną, apie 14:30 policija gavo informaciją, kad kad Lietuvos Prezidentūroje neva padėtas sprogmuo. Pranešimas pasirodė melagingas.

Kaip rezultatas apie 15:00., Viešojo transporto sustojimo stotelėje, esančioje Sauletiko alėjoje, policija sulaikė neblaivų 1990 metais gimusį vyrą, kuris įtariamas melagingai pranešęs apie padėtą sprogmenį.

Teisėsaugos pareigūnai surašė įtariamajam protokolą pagal Lietuvos administracinių nusižengimų kodekso 493 straipsnio antrąją dalį dėl melagingo specialiųjų tarnybų iškvietimo.

Tegai:
sprogmuo, policija, Lietuva, Prezidentūra
Dar šia tema
Kauno rajone eismo įvykis nusinešė trijų žmonių gyvybes
Šiaulių centre veikė dokumentų klastojimo dirbtuvė — video
Anykščių rajone vyras beveik dvi paras laikytas dėžėje