Vilniuje vyko didžiausias miesto festivalis "Sostinės dienos"

23
(atnaujinta 22:28 2019.09.03)
Organizatoriai paruošė įvairių renginių, norėdami sudominti ne tik muzikos mėgėjus, bet ir žmones, kurie domisi sportu, dizainu ar tiesiog norėjo atsipalaiduoti su savo šeima

Vilniuje vyko didžiausias miesto festivalis "Sostinės dienos". Renginys truko tris dienas — nuo rugpjūčio 30 iki rugsėjo 1 dienos.

Šventės proga buvo surengtos įvairios parodos. "Menų ir muzikos gatvėje" buvo įrengtos vizualiųjų menų ekspozicijos, kuriose buvo galima pamatyti įvairių dailininkų, grafikų ir tapytojų darbus. Vykdant projektą "Stiliaus lokacija", festivalio svečiams buvo parodyti dizainerių darbai.

Taip pat norintys galėjo apsilankyti knygų mugėje ar paragauti tradicinės virtuvės patiekalų, kurie buvo parduodami netoli Lukiškių aikštės.

Sporto entuziastai turėjo galimybę dalyvauti kasmetiniame Vilniaus sporto festivalyje. Be to, organizatoriai paruošė įvairių muzikantų koncertinius pasirodymus, kurių visi galėjo paklausyti.

Šeimos su vaikais taip pat smagiai leido laiką — šokinėjimai su guminiais lynais, batutai, karuselės ir daugybė kitų pramogų jauniausiems šventės svečiams veikė prie Karaliaus Mindaugo paminklo.

23
Tegai:
festivalis, Sostinės dienos, Vilnius
Temos:
Sporto naujienos (82)
Dar šia tema
"Tūkstantis saulių": Palangoje vyko jogos ir sveikatingumo festivalis
Palangoje vyko kasmetinis sveikatingumo festivalis "Tūkstantis saulių"