Habibas, nugalėjęs Poirier, iššoko ringo ir apkabino UFC prezidentą video

85
(atnaujinta 18:49 2019.09.09)
Apgynęs čempiono titulą, Nurmagomedovas nesulaikė emocijų ir išlėkė apkabinti UFC prezidentą

VILNIUS, rugsėjo 8 — Sputnik. Rusijos mišriųjų kovos menų čempionas Habibas Nurmagomedovas, Abu Dabyje nugalėjęs Dustiną Poirier UFC titulo kovoje, iššoko iš ringo ir puolė prie UFC prezidento Dane'o White'o.

Priėjęs prie jo, imtynininkas apkabino White'ą.

Emocinį ruso poelgį užfiksavo vaizdo kameros, įrašas paskelbtas oficialiame kovos menų organizacijos puslapyje Facebook.

Šeštadienio vakarą Nurmagomedovas antrą kartą apgynė čempiono diržą. Pergalę rusas iškovojo jau trečiajame raunde, sėkmingai atlikęs smaugimo veiksmą.
Tai jau 28-oji iš eilės Nurmagomedovo pergalė.

Kai tik suskambėjo paskutinis gongas, Machačkaloje, iš kur kilęs Nurmagomedovas, žmonės išėjo į gatves ir pradėjo švęsti savo tautiečio pergalę.

Centrinės Machačkalos gatvės buvo praktiškai užblokuotos — dešimtys tūkstančių žmonių automobiliuose, įsijungę garso signalą, lėtai judėjo per miestą, skanduodami "Habibas!".

85
Tegai:
Habibas Nurmagomedovas
Dar šia tema
Nurmagomedovas atsisakė revanšo su McGregor'u už 15 mln. dolerių

Paskelbtas vaizdo įrašas, kaip ore vyksta Rusijos naikintuvų degalų papildymas

(atnaujinta 23:36 2020.06.02)
Orlaiviai pakilo iš Šagolio aerodromo Čeliabinsko srityje. Skrydžio greitis siekė 550–600 kilometrų per valandą

Rusijos naikintuvų Su-34, MiG-31BM ir Su-24 MR treniravosi vykdyti degalų papildymą ore.

Filmuotoje medžiagoje galima pamatyti, kaip orlaivis pakyla iš Šagolio aerodromo Čeliabinsko srityje ir artėja prie tanklaivio IL-78, artėdamas prie kūgio jutiklio.

Iš viso buvo atlikta daugiau nei 150 tokių artėjimų, iš kurių apie 60 buvo atlikti naktį. Orlaivio greitis buvo apie 550–600 kilometrų per valandą, o atstumas tarp orlaivių siekė dešimt – penkiolika metrų.

Priekinės linijos bombonešis Su-24M yra skirtas raketų bombų smūgiams paprastomis ir sunkiomis oro sąlygomis dieną ir naktį, taip pat ir nedideliame aukštyje, tikslingai sunaikinant žemės ir paviršiaus taikinius.

Rusijos oro pajėgose modifikuota Su-24M versija palaipsniui keičiama fronto bombonešiais Su-34.

MiG-31 yra ketvirtos kartos Rusijos viršgarsinis naikintuvas, skirtas perimti ir sunaikinti oro taikinius bet kokiomis oro sąlygomis. Jis gali siekti iki 2500 kilometrų per valandą greitį.

Tegai:
naikintuvai, Rusija
Dar šia tema
Su-57 bandymai baigti: kada Rusijos oro pajėgos priims pirmuosius 76 naikintuvus
Užfiksuotas JAV karinio jūrų laivyno orlaivio perėmimas iš Rusijos Su-35 — video
Lakūnas įvertino, kaip Rusijos "Su-35" perėmė amerikiečių lėktuvą
Ekspertas: Maskvoje parade publika pirmą kartą išvys "Su-57" naikintuvus

San Diege policijos automobilis įvažiavo į protestuotojų minią

(atnaujinta 19:01 2020.06.02)
Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip automobilis įjungė garso signalą ir švyturėlius, tačiau demonstrantai blokavo eismą sankryžoje ir bandė sustabdyti policijos automobilį, kuris įvažiavo į minią ir nutempė vieną iš protestuotojų ant kapoto

JAV, San Diego mieste, Kalifornijoje, policijos automobilis įvažiavo į protestuotojų minią vienoje iš sankryžų. Gretai stovinčio namo namo gyventojai filmavo viską, kas vyksta.

Demonstrantai bandė sustabdyti automobilį, tačiau policininkai nusprendė judėti toliau. Dėl to vienas iš protestuotojų atsidūrė ant automobilio kapoto. Jis nesusižeidė.

Filmuotoje medžiagoje taip pat matyti, kad minia protestuotojų beveik visiškai užblokavo eismą važiuojamojoje kelio dalyje, dėl ko susidarė nedidelis kamštis. Protestai prasidėjo dėl Džordžo Floido mirties. Internete pasklido vyro sulaikymo vaizdo įrašas. Jam buvo uždėti antrankiai ir vėliau parblokštas ant žemės. Vienas policininkas Floidui ant kaklo uždėjo kelį. Sulaikytasis kelis kartus pakartojo, kad negali kvėpuoti, o paskui prarado sąmonę. Vėliau jis mirė intensyvios terapijos skyriuje.

Protestai vyksta daugiau nei 200 JAV miestų. Prasidėjus riaušėms, buvo atleisti keturi policijos pareigūnai, vienas apkaltintas dėl neatsargaus nužudymo. Daugiau nei 20 valstijų veikia nacionalinė gvardija. Fiksuojami daugybė plėšimų, vandalizmo, komendanto valandos pažeidimų ir kelių blokavimo atvejų.

Tegai:
protestai, JAV
Dar šia tema
Vėl rusai. Kam naudinga kaltinti Maskvą dėl riaušių Amerikoje
ES diplomatijos vadovas pakomentavo afroamerikiečio Floyd'o mirtį JAV
JAV policija guminėmis kulkomis šovė į "Sputnik" prodiuserę — video
Lietuvos policija surinko aktyvistų padėtas prie JAV ambasados gėles