JAV karinis jūrų laivynas užfiksavo neatpažintą skraidantį objektą video

172
(atnaujinta 20:41 2019.09.18)
JAV karinio jūrų laivyno vaizdo įraše užfiksuoti objektai buvo pavadinti "nepaaiškinamais reiškiniais ore"

JAV karinis jūrų laivynas teigė, kad internete paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuoti neatpažinti skraidantys objektai, yra autentiškas. Apie tai pranešė leidinys "Popular Mechanics".

Kalbama apie vaizdo įrašus "FLIR1", "Gimbal" ir "GoFast", padarytus amerikiečių pilotų 2004 ir 2015 metais.

Vaizdo įraše galima pamatyti keistus objektus, kurių vienas atrodo kaip besisukanti lėkštė, judanti prieš vėją ir besisukanti aplink savo ašį.

Straipsnyje rašoma, kad 2014 metais vienas iš JAV karinio jūrų laivyno orlaivių vos nesusidūrė su vienu iš tokių objektų, kuris skrido vos už 30 metrų nuo orlaivio. Pilotas apibūdino jį kaip "rutulį, kurio viduje buvo kubas".

Interviu "The New York Times" karininkai taip pat teigė, kad skraidančiuose objektuose nebuvo variklių ar išmetamųjų dujų pėdsakų, tačiau jie galėjo pakilti į devynių kilometrų aukštį ir išvystyti viršgarsinį greitį.

Straipsnyje teigiama, kad skraidantys objektai turėjo tokių galimybių, kokių neturi nė vienas iš esamų ar kuriamų orlaivių.

Iš pradžių lakūnai manė, kad tai yra maskuotė, kurią JAV vyriausybė naudoja, atlikdama slaptus naujų dronų bandymus.

Vienas iš pilotų Rajenas Greivsas (Ryan Graves) "The Drive" komentare teigė, kad susidūrė su panašiais skraidančiais objektais ne tik prie JAV krantų, bet ir virš Viduržemio jūros bei Persijos įlankos.

JAV karinis jūrų laivynas nenustatytus skraidančius objektus vadina "nepaaiškinamais reiškiniais ore". Tokia formuluotė apima bet kokius neaiškios kilmės ir neregistruotus orlaiviai, kuriuos pastebėjo kariškiai.

172
Tegai:
vaizdo įrašas, laivynas, JAV
Dar šia tema
Amerikietis per stebuklą spėjo išsilenkti krintančio lėktuvo — video
Kauno pašonėje ryškėja naujų "Rail Baltica" projekto tunelių kontūrai — video
Tu-160 skrydį virš Baltijos jūros lydėjo NATO lėktuvai — video

Fejerverkai Maskvoje pergalės 76-ųjų metinių garbei video

(atnaujinta 16:46 2021.05.10)
Fejerverkai buvo paleisti iš 16 miesto taškų, lydimi ZIS-3 patrankų salvių Didžiojo Tėvynės karo metu

Danguje virš Maskvos griaus šventinis fejerverkas, skirtas 76-osioms Pergalės Didžiojo Tėvynės karo metinėms paminėti.

Šiais metais salvės bus šaudomos iš 16 miesto taškų.

Pulkininkas Viačeslavas Paradnikovas, atskiro sargybinių salotų bataliono, pavadinto Vakarų karinės apygardos (ZVO) Artilerijos maršalo Michalkino vardu, vadas sakė, kad saliutas bus paleistas "pagal unikalią, nepakartojamą aukščio ir spalvų schemą".

Artilerijos salvės prasidės 22:00 ir truko dešimt minučių.

Iš 72 fejerverkų ir specialių paleidimo kompleksų į dangų bus iššauta daugiau nei 12 tūkstančių fejerverkų. "ZIS-3" ginklų baterijos Didžiojo Tėvynės karo metu šaudys 30 salvių kartu su pasveikinimu.

Tegai:
Pergalės diena, Rusija
(0:50 / 6.57Mb / просмотров видео: 3341)

Vokietijos deputatas pasiskiepijo vakcina "Sputnik" Maskvoje

(atnaujinta 17:29 2021.05.10)
Bundestago deputatas iš Kairiosios partijos Ditėras Dėmas pasiskiepijo vakcina "Sputnik" Maskvoje

Dėmas savo pasirinkimą paaiškino tuo, kad tai yra labiau klasikinė vektorinė vakcina, saugesnė šalutinio poveikio prasme. Rusijos preparato nenaudojimas Vokietijoje, jo nuomone, yra susijęs su politinėmis priežastimis.

"Jaučiuosi puikiai. Viskas gerai, labai ačiū", - žurnalistams jis sakė gavęs vakcinacijos pažymėjimą.

Dėmas prisipažino, kad norėtų išgerti alaus, nors ir buvo perspėtas, kad tris dienas reikėtų nuo to susilaikyti.

"Bet aš manau, kad" Sputnik" yra tokia gera vakcina, kad galima pabandyti išgerti alaus", - juokavo pavaduotojas.

Rusijos "Sputnik V" vakcina nuo koronaviruso jau patvirtinta 64 šalyse, kuriose iš viso gyvena daugiau kaip 3,2 milijardo žmonių. "Sputnik V" užima antrą vietą pasaulyje pagal vyriausybės reguliavimo institucijų gautų patvirtinimų skaičių. Remiantis 3,8 milijono paskiepytų rusų duomenų analize, vakcinos veiksmingumas yra 97,6%, o tai yra daugiau nei anksčiau medicinos žurnalo "The Lancet" (91,6%) nurodyti dyžuomenys, anksčiau pranešė Rusijos tiesioginių investicijų fondo (RTIF) ir Gamalėjaus tyrimų centras.

 

Tegai:
Vokietija, Sputnik V
Dar šia tema
Apklausa: 1 iš 4 lietuvių keliauti paskatintų vakcina nuo COVID-19
Rusijoje išleista pirmoji vakcina nuo COVID-19 gyvūnams
Rusijoje įregistruota vienkomponentė vakcina "Sputnik Light"
Pasauliniame vakcinų kongrese išrinkta geriausia vakcina nuo COVID-19
Vladimiras Putinas

Elžbietos II pusbrolis apkaltintas bandymu parduoti susitikimą su Putinu

(atnaujinta 14:05 2021.05.10)
78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti

VILNIUS, gegužės 10 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II pusbrolis, Kento princas Maiklas buvo apkaltintas bandymu parduoti galimybę susitikti su Vladimiru Putinu, praneša BBC Rusijos tarnyba, remdamasi "Sunday Times".

Britų leidimo žurnalistai atliko tyrimą, kurio metu jie prisidengdami privačios įmonės atstovais susitiko su Kento princu. Susitikime jiems buvo pasakyta, kad princas gali juos supažindinti su Putinu. Šio pristatymo tikslas liko neaiškus. Jo draugas, skaitymo markizas, vėliau jį apibūdino kaip "neoficialų karalienės ambasadorių Rusijoje". Priduriama, kad Maikals savo penkių dienų vizitą į Rusiją galėjo įvertinti maždaug 50 000 svarų. Arba jis gali užfiksuoti vaizdo pranešimą su privačios įmonės rekomendacija už 200 tūkstančių dolerių.

78 metų princas Maiklas šiuos kaltinimus atmetė. Jo oficialus atstovas pažymėjo, kad Kento princas nenorėtų to padaryti ir negalėjo to padaryti. Tokie susitikimai, pasak jo, neįmanomi be Britanijos ambasados ​​sutikimo ir Rusijos ir Didžiosios Britanijos prekybos rūmų pagalbos. Be to, spaudai buvo priminta, kad Kentskis su Putinu nebuvo susitikęs nuo 2003 metų.

Vėliau pranešta, kad susitikdamas su žurnalistais jis padarė klaidą ir davė nerealius pažadus, dėl kurių nuoširdžiai gailisi.

Tegai:
susitikimas, Vladimiras Putinas, Elžbieta II