Raketos smūgis į Saudo Arabijos naftos telkinius video

72
(atnaujinta 19:48 2019.09.30)
Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip į talpyklas patekę sprogmenys sukėlė sprogimą, po to gamyklos teritorijoje kilo gaisras

Vaizdo įrašą apie didžiulį smūgį Saudo Arabijos naftos ir dujų bendrovės "Saudi Aramco" gamyklose paskelbė "CBS" kanalas.

Sprendžiant iš vaizdo stebėjimo kamerų įrašų, į talpyklas patekę sprogmenys sukėlė sprogimą, po to gamyklos teritorijoje kilo gaisras.

JAV prezidentas Donaldas Trampas nurodė sugriežtinti sankcijas Teheranui po to, kai rugsėjo 14 dieną kelios Saudo Arabijos naftos ir dujų bendrovės "Saudi Aramco" gamyklos buvo užpultos dronų, po kurių valstybė buvo priversta daugiau nei perpus sumažinti naftos gavybą.

Nepaisant to, kad atsakomybę už išpuolį prisiėmė Jemeno sukilėliai husitai, su kuriais kovoja Saudo Arabijos vadovaujama arabų koalicija, Rijadas ir Vašingtonas dėl to, kas įvyko, kaltino Teheraną.

Iranas teigia, kad visa tai — melas. Šalies vyriausybė pabrėžė, kad tokie išpuoliai, kaip įtariama, kylantys iš JAV pusės, yra įprasti ir nekelia nuostabos.

72
Tegai:
vaizdo stebėjimo kameros, vaizdo įrašas, sprogimas, nafta, Saudo Arabija
Dar šia tema
JAV įves naujas sankcijas Kinijai dėl Irano naftos gabenimo
JAV briedžiai atėjo išsimaudyti namo kieme esančiame baseine — video
JAV XVIII amžiaus namas buvo perkeltas upe į kitą miestą — video