Putinas ausį" pajuokavo apie "kišimąsi" į JAV rinkimus 2020 metais video

488
(atnaujinta 11:05 2019.10.03)
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas juokaudamas atsakė į "NBC" korespondento klausimą apie "kišimąsi" į JAV rinkimus, kurie vyks kitais metais

Rusijos vadovas pajuokavo III tarptautinio "Rusijos energetikos savaitės" forumo posėdyje, kuriame pokalbį moderavo "NBC" korespondentas Kiras Simonsas. Jis tiesiai paklausė prezidento, ar planuojamas Rusijos "kišimasis" į JAV prezidento rinkimus 2020 metais.

Putinas pasilenkė prie mikrofono, ranka pridengė burną ir juokaudamas tyliai atsakė: "Būtinai tai darysime".

Tolesni Rusijos vadovo žodžiai: "Kad visiškai jus ten nudžiugintume. Tik niekam nesakykite" skambėjo, plojant forumo dalyviams.

Putinas papasakojo, kad specialusis prokuroras Robertas Miuleris nerado įrodymų apie Kremliaus ir Donaldo Trampo susitarimą per praėjusius rinkimus, tačiau bijojo, kad tai gali įvykti ateityje.

"Tai yra juokinga, arba būtų juokinga, jei nebūtų taip liūdna", — pasakė Rusijos prezidentas, pridūręs, kad viskas, kas vyksta JAV vidaus politikoje, žlugdo Vašingtono ir Maskvos santykius. Jis įsitikinęs, kad tai kenkia pačioms Valstijoms.

Šį pavasarį Miuleris paskelbė pranešimą, kurį rengė dvejus metus. Ten rašoma, kad tuometinio kandidato į prezidentus Trampo komanda sudarė sąmokslą su Kremliumi. Tačiau prokuroras negalėjo pateikti vienareikšmiškų atsakymų į didelį punktų kiekį. Savo ruožtu Maskva visiškai neigia įtarimus dėl kišimosi.

488
Tegai:
vaizdo įrašas, Vladimiras Putinas, JAV, Rusija
Dar šia tema
Putinas pajuokavo apie svetimą uošvę
Putinas pajuokavo, iki kokio amžiaus galima likti politikoje
"Dima, atiduok!": Putinas pajuokavo apie per didelę biurokratiją
Trampas: JAV susitars su Rusija, nes tai "protinga"