Ukrainos Rados deputatė per posėdį apsiverkė

21
(atnaujinta 11:56 2019.11.01)
Aukščiausiosios Rados deputatė, partijos "Liaudies tarnas" narė Anna Skorochod apsiverkė posėdžio metu dėl to, kad kolegos nepaisė jos pateiktų pataisų

Vaizdo įrašas paskelbtas "YouTube".

Vakar Ukrainos Rados deputatai aptarė įstatymo projektą dėl dujų perdavimo sistemos turto perskyrimo. Skorochod reikalavo, kad būtų nagrinėjamos jos pateiktos pataisos, nors profilio komitetas jų nepalaikė.

"Žinote, atrodo, kad pas mus vyksta kažkoks pasityčiojimas. Jei aš pasakiau, kad noriu perskaityti savo pataisas, tai reiškia, kad aš noriu perskaityti savo pataisas. O ne tai, kad kažkas prie manęs prieina ir sako:"Nustok jas teikti", — sakė Skorochod, nesulaikydama savo emocijų.

Rados pirmininkas Dmitrijus Razumkovas ėmė ją raminti, po to Skorochod pataisa buvo pateikta balsavimui. Tačiau parlamentarai jos nepalaikė — ji gavo tik 158 balsus.

Galiausiai Aukščiausioji Rada patvirtino bendrąjį įstatymą Nr. 2239-1. Jam pritarė 341 deputatas.

Manoma, kad šis dokumentas leis iki metų pabaigos užbaigti nepriklausomo dujų perdavimo sistemos operatoriaus sukūrimo procedūras, atskyrus jį nuo "Naftogaz" struktūros. Kaip pareiškė Ukrainos ministras pirmininkas Aleksejus Gončarukas, tai suteiks Kijevui tvirtesnę poziciją derybose su Rusija dėl dujų tranzito ir sudarys galimybę sudaryti ilgalaikę sutartį.

21
Dar šia tema
Ukrainos Rados deputatui išjungė mikrofoną dėl kalbėjimo rusiškai
Rados deputatė įkliuvo posėdžio metu rašydama intymaus pobūdžio žinutes