Šuniukai susipešė dėl vietos ant pagalvės juokingas vaizdo įrašas

97
(atnaujinta 11:02 2019.11.05)
Nors šie mažieji čihuahua veislės šuniukai ir pešasi, tai labiau primena žaidimą. Tiesiog neįmanoma į juos žiūrėti ir nesišypsoti

Du maži čihuahuos taip nori atsidurti ant vienos mažos pagalvės, kad turi peštis dėl vietos: abiem vietos neužtenka. Tačiau šios peštynės atrodo nepaprastai juokingos, nes šuniukai, greičiau, žaidžia ir nekenkia vienas kitam.

Naminiai gyvūnai dažnai tampa juokingų vaizdo įrašų herojais socialiniuose tinkluose. Ir tai nenuostabu: labai daug žmonių myli šunis ir kates. Be to, dažnai jie atsiduria labai juokingose ​​situacijose.

97
Tegai:
šuniukas, vaizdo įrašas, gyvūnai
Temos:
Juokingi, mieli ir jaudinantys vaizdo įrašai su gyvūnais (163)
Dar šia tema
"Duok leteną!" Vilniuje vyko naminių gyvūnėlių festivalis
Šios juokingos katės nepaliks jūsų abejingų — video
Nuostabi mergaitės ir didžiulio pitono draugystė — video
Storas katinas įstrigo vazone — šeimininkė paaukojo puodą dėl augintinio
Šuo, šeimininkų netyčia paliktas lauke, naktį paskambino į namų duris

Parodė, kaip buvo statoma Kalėdų eglė video

(atnaujinta 18:07 2020.11.30)
Modernios 24 metrų aukščio Kalėdų eglės montavimas Vilniaus Katedros aikštėje užtruko apie 2 savaites

Pagrindinė šalies Kalėdų eglė sostinės Katedros aikštėje įsižiebė praejusio šeštadienio vakare. 

Šių metų Kalėdų eglė — moderni 26 m pločio ir 24 m aukščio spalvinga kompozicija. Metalo konstrukcijų instaliaciją gaubia net 6 tūkst. natūralių kvepiančių eglišakių, kurias puošia beveik 4 km dinamiškai spalvas keičiančių RGB girliandų, 800 vnt. sidabro spalvos žaisliukų bei 150 kvadratinių metrų spindinčių veidrodžių.

Eglės kompozicijos montavimas, kuriuo rūpinosi 10 žmonių, užtruko apie 2 savaites.

Internete pasirodė "timelapsas", kuriame parodytas, kaip miesto centre buvo pastatyta eglutė. Vaizdo įrašas paskelbtas Andriaus Repšio puslapyje Youtube.

Tegai:
Kalėdų eglė, Kalėdos, Vilnius
Temos:
Linksmų Kalėdų!
Dar šia tema
Eglutės įžiebimas ir šventinės dekoracijos: Vilnius papuoštas Kalėdoms
Čaplinskas įvertino COVID-19 infekcijos riziką perkant eglutę
Kai kurios Europos šalys Kalėdų proga žada palengvinti COVID-19 apribojimus

Nufilmuota, kaip jau po žieminį mišką išėjo pasivaikščioti laukinis briedis

(atnaujinta 11:02 2020.11.30)
Biržų regioninis parkas pasidalino gana retu vaizdo įrašu, kuriame iš arti užfiksuotas gražuolis briedis

Biržų regioniniame parke buvo filmuojamas laukinis briedis. Vaizdo įrašą parko direkcija paskelbė savo Facebook paskyroje.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip briedis eina per šalnų paliestą ryto mišką. Pranešime pažymėta, kad briedis išėjo pasivaikščioti po Biržų girią, Spalviškių girininkiją. 

Pats Biržų regioninis parkas yra vienas iš 30 Lietuvos nacionalinių parkų. Biržų regioninis parkas yra Šiaurės Lietuvoje Biržų ir Pasvalio rajonuose; direkcija Biržuose. Parko plotas 14406 ha.

Parke saugomas unikalus Lietuvoje karstinis kraštovaizdis su gausiomis smegduobėmis — karstinėmis įgriuvomis, atsiradusiomis vandeniui ištirpinus ir išplovus žemėje slūgsančius gipso klodus.

Parke parengtas vienos dienos pėsčiųjų turizmo maršrutas, kuriuo keliaujant galima susipažinti su įspūdingiausiais karstiniais objektais — Lapės Ola, Karvės Ola ir kitomis olomis, Požemio upeliu. Parko teritorijoje rastos 336 augalų rūšys, iš jų 15 saugomos. Sutinkama 110 paukščių ir 27 žinduolių rūšys, iš jų 52 saugomos (tame tarpe 9 šikšnosparnių rūšys).

Tegai:
briedis, Biržai, parkas
Dar šia tema
Vaizdo įraše parodyta, kaip briedžiai bando kirsti greitkelį Estijoje
Rygos policija visą dieną gaudė briedį, tačiau nesėkmingai
Vaikas prie kompiuteriaus

Gydytojas pasiūlė šešioms savaitėms įvesti nuotolinį mokymą Lietuvoje

(atnaujinta 20:09 2020.11.30)
Pasak Kasiulevičiaus, respublikoje paprasčiausiai nėra resursų bent kartą per savaitę testuoti visus mokinius ir mokytojus, o tokioje situacijoje mokytis nėra saugu

VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Vilniaus klinikinės ligoninės "Santaros" gydytojas, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto darbuotojas Vytautas Kasiulevičius pasiūlė bent šešioms savaitėms pervesti mokinius Lietuvoje į nuotolinį mokymą. Apie tai jis parašė Facebook.

Seimo pastatas, archyinė nuotrauka
© Sputnik / Владислав Адамовский

Pasak gydytojo, Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Andrius Navickas pareiškė, kad padėtis ugdymo institucijose sparčiai blogėja. Pažymima, kad beveik du tūkstančiai mokytojų ir kitų ugdymo įstaigų darbuotojų jau susirgo Covid-19.

"Kadangi mūsų šalis neturi resursų kartą per savaitę testuoti visų mokinių ir mokytojų, tikslingiausia būtų bent 6 savaitėms pereiti tik į nuotolinį mokymą, kol situacija stabilizuosis", — pasakė Kasiulevičius.

Pasak jo, tiek nueinanti valdžia, tiek naujoji Vyriausybė turėtų atsižvelgti į mokytojų raginimus.

Savo ruožtu laikinai einantis sveikatos apsaugos ministro pareigas Aurelijus Veryga spaudos konferencijoje pažymėjo, kad jis pasiūlė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai Kalėdų atostogas pradėti anksčiau ir panaudoti šį laikotarpį kaip savotišką pertrauką visiems mokiniams. Tokių pasiūlymų dėl ikimokyklinio ugdymo dar nebuvo gauta.

Karantinas Vilniuje
© Sputnik / Владислав Адамовский

Respublikoje iki gruodžio 17 dienos galioja karantinas, kai kurios mokyklos nedirba, viešieji renginiai atšaukti ir galioja rekomendacija likti namuose. Taip pat veikia keletas kitų apribojimų.

Naujausiais duomenimis, šalyje yra daugiau nei 61 tūkstantis COVID-19 atvejų, serga 46378 žmonės, pasveiko 14 211 pacientas. Mirčių skaičius išaugo iki 505.

Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje nustatyta daugiau kaip 61,8 milijono infekcijos atvejų, daugiau nei 1,4 milijono žmonių mirė.

Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
© Sputnik
Naujas visuotinis karantinas Lietuvoje
Tegai:
mokymas nuotoliniu būdu, mokyklos, koronavirusas, Lietuva
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje