Liaško susipešė su Rados nariu dėl Rusijos

53
(atnaujinta 12:15 2019.11.07)
Politiką papiktino tai, kad valdžia nusprendė atnaujinti elektros importą iš Rusijos Federacijos ir tai, kad jo priešininkas yra Boryspilio oro uosto oficialių delegacijų salėje

Buvęs Ukrainos parlamentaras, "Radikalų partijos" lyderis Olegas Liaško susimušė su Ukrainos Aukščiausiosios Rados deputatu iš valdančiosios partijos "Laudies tarnas" Andrejumi Gerusu. Vaizdo įrašą paskelbė REN TV televizijos kanalas.

Incidentas įvyko Kijevo Boryspilio oro uoste. Anot paties Geruso, Liaško jo ten laukė. Peštynių priežastis buvo Ukrainos nuo spalio 1 dienos atnaujintas elektros energijos importas iš Rusijos.

Filmuotoje medžiagoje galite pamatyti, kaip Liaško puola Gerusą ir kaltina jį "dirbant" Rusijos labui. Taip pat "Radikalų partijos" lyderis pasipiktino dėl to, kad parlamentaras buvo oro uosto oficialių delegacijų salėje. Buvęs deputatas bandė išsiaiškinti, iš kur Gerusas gavo pinigus.

"15 proc. sumažinta elektros kaina ir visiškas pasirengimas žiemai netinka "nemonopolisto"... <...> Nors trejus metus trukęs anglies importas iš Rusijos pagal "Roterdamo plius" formulę, kuri sukėlė tarifų padidėjimą Ukrainos vartotojams, jį visiškai tenkino. Nes iš to gerai uždirbdavo brangusis "nemonopolistas", — savo Facebook puslapyje parašė deputatas.

Gerusas teigė, kad per muštynes nukentėjo tik jo marškinėliai. Taip pat, pasak parlamentaro, tai buvo bendras Liaško ir jo sargybinių, be kurių jis atsisakė bendrauti, darbas.

Olegas Liaško garsėja savo provokacijomis Aukščiausiojoje Radoje, kur jis dirbo kelis sušaukimus iš eilės. Buvęs deputatas buvo atvedęs karves prie vyriausybės pastato. Rusijos Federacijoje prieš politiką iškelta baudžiamoji byla pagal straipsnius "pagrobimas", "kankinimas", "draudžiamų karo priemonių ir metodų naudojimas".

Kijevas 2015 metais nutraukė elektros energijos importą iš Rusijos. Rugsėjo mėnesį Aukščiausioji Rada leido importuoti elektrą pagal dvišalius susitarimus iš Rusijos ir Baltarusijos.

53
Tegai:
muštynės, Rusija, Ukraina
Dar šia tema
Ukrainos deputatai susimušė po ES vėliava
Po Bažnyčios įstatymo priėmimo Rados nariai susimušė — video
Zelenskis inauguracijos metu susikivirčijo su Liaško

Lietuvos policija papasakojo apie vyriausią policijos žirgą

(atnaujinta 18:09 2020.07.10)
Kaip pranešama, žirgas, kurio vardas Liuksas, yra stipriausias ir vyriausias iš raitosios policijos žirgų

Žirgas vardu Liuksas tarnauja Lietuvos policijoje, šiuo metu jis yra vyriausias iš raitosios policijos žirgų, apie tai praneša Lietuvos policija Facebook pranešime.

Policininkų teigimu, žirgas yra tarsi pareigūno kūno tąsa.

"Žirgo fizinei jėgai nedrįsta priešintis joks viešosios tvarkos pažeidėjas", — teigiama pranešime.

Tegai:
žirgas, policija, Lietuva
Dar šia tema
Amerikos lietuviai gieda Lietuvos himną bažnyčioje
Trispalvė iš dūmų: neįprastas sveikinimas Lietuvai Valstybės dienos proga

Parodė, kaip atgimė J. Lelevelio gimnazijos stadionas video

(atnaujinta 18:14 2020.07.10)
Renovuotas Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos stadionas ir aktyvūs gyventojai gali pradėti jame sportuoti kad ir dabar, nelaukdami naujų mokslo metų

Vilniaus miesto valdžia paskelbė vaizdo įrašą iš renovuoto Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos stadiono.

Jau dabar bėgikai gali lenktyniauti naujai dengtais takais, futbolininkams taip pat sudarytos sąlygos varžytis kokybiškame aikštyne, o krepšininkai kviečiami jėgas mėginti krepšinio aikštelėse. 

Atnaujinta ne tik sporto komplekso danga, bet ir lankai, vartai, visas sportinis inventorius, įrengtas modernus apšvietimas.

Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos stadionas – jau trečias šią vasarą atidaromas renovuotas mokyklos aikštynas. Kitą savaitę estafetę perima Taikos progimnazija, o iki metų pabaigos turėtų būti atidaryti visi rekonstruoti numatyti stadionai.

Vieno aikštyno renovacijai savivaldybė vidutiniškai investuoja nuo 300 iki 400 tūkstančių eurų.

Tegai:
stadionas, Vilnius
Dar šia tema
Pilaitės gimnazijos stadionas uždengtas pripučiamu kupolu
Po ketvirčio amžiaus Kaune atgimė istorinis futbolo stadionas
Atnaujintas Ąžuolyno progimnazijos stadionas
Orai, archyvinė nuotrauka

Ciklonas į Lietuvą vėl atplukdys lietingus orus

(atnaujinta 14:38 2020.07.10)
Kitos savaitės pradžioje naktimis žymesnio lietaus nenumatoma, dienomis vietomis trumpai palis

VILNIUS, liepos 11 – Sputnik. Lietuvos gyventojų laukia vėsus savaitgalis. Apie tai praneša Hidrometeorologijos tarnyba. 

Šeštadienį orus lems šiauriau Lietuvos slenkantis ciklonas. Naktį jo frontas nutįs per Lietuvą. Lis, vietomis liūtys bus smarkios, kai kur griaudės perkūnija. 

Dieną ir toliau pūs stiprus vakarų vėjas, sušils vos iki 16–21 laipsnio. Ciklonui tolstant debesys retės, tarpais švies saulė, trumpai palis tik vietomis.

Sekmadienio naktį vėjas kiek aprims, atvės iki 8–13, pajūryje bus apie 14 laipsnių. Pietrytiniame šalies pakraštyje truputį palis. Dieną kamuoliniai lietaus debesys pasirodys ir kituose regionuose, vietomis trumpai palis. 

Pietvakarių, vakarų vėjas vėl pūs stipriau. Įdienojus termometrai rodys tik 16–21 laipsnį. Vėsiausia bus prie jūros ir Žemaitijoje.

Kitos savaitės pradžioje naktimis žymesnio lietaus nenumatoma, dienomis vietomis trumpai palis. Vėjas pūs iš vakarų, pietvakarių. Naktys išliks vėsios, o dienos bus truputį šiltesnės.

Liepos orai Lietuvoje ir Vilniuje
© Sputnik /
Liepos orai Lietuvoje ir Vilniuje

 

Tegai:
lietus, Lietuva, ciklonas