Ovečkinas pelnė "hat-trick'ą" ir užėmė pirmąją vietą NHL puolėjų varžybose

(atnaujinta 10:02 2020.02.05)
Jau 11-ą kartą per savo karjerą Rusijos ledo ritulininkas pelnė 40 įvarčių per sezoną. Jam trūksta dviejų ritulių patekti į "700 klubą"

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse "Washington Capitals" įveikė "Los Angeles Kings" rezultatu 4: 2.

Ypač gerai rungtynėse, vykusiame "Vašingtono" arenoje, pasirodė komandos kapitonas, Rusijos ledo ritulininkas, puolėjas Aleksandras Ovečkinas. Rungtynėse jis pasižymėjo "hat-trick'u" — pelnė tris įvarčius 54-ąją, 56-ąją ir 59-ąją minutes.

Džefas Karteris priešininkų komandai pelnė dvigubą įvartį 16-ąją ir 52-ąją minutę.

Taigi, po susitikimo su "Los Andželu", Rusijos ledo ritulininkas turi 698 įvarčius — ir jam reikia tik dviejų, kad patektų į "700 klubą", kuriame yra pasaulinės klasės ledo ritulio žvaigždės —Mike'as Gartneris (708), Philas Esposito ( 717), Marcel Dionne (731), Brett Hull (741) ir, žinoma, Jaromir Jagr (766), Gordy Howe (801) ir neginčijamas sąrašo lyderis Wayne'as Gretzky (894).

Šį sezoną Ovečkinas pelnė 40 įvarčių, tai jau 11-as kartas jo karjeroje per vieną sezoną.

Kaip po rungtynių pažymėjo pats ledo ritulininkas, jis stengiasi nesikoncentruoti į savo rezultatus, o toliau žaisti. Anot Ovečkino, jei per daug galvoji apie rezultatą, kyla rizika jo nepasiekti.

Tegai:
sportas, ledo ritulys
Temos:
Sporto naujienos (97)
Dar šia tema
IIHF sukūrė vaizdo klipą, skirtą 2020 metų pasaulio čempionatui
Šakira ir Dženifer Lopez surengė liepsningą šou "Supertaurėje-2020" — video

CRK apibendrino preliminarius Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatus

(atnaujinta 17:21 2020.08.10)
Komisijos vadovės teigimu, rinkimai buvo atviri, konkurencingi ir užtikrino piliečių valios saviraiškos laisvę

Baltarusijoje vykusiuose rinkimuose dabartinis prezidentas Aleksandras Lukašenka, remiantis preliminariais balsavimo rezultatais, gavo 80,23 proc. balsų.

Juos išsakė Baltarusijos centrinės rinkimų komisijos vadovė Lidjia Jermošina. Antrąją vietą užėmė Svetlana Tichanovskaja, kurią, pasak CRK, palaikė 9,9 procentai rinkėjų.

NVS stebėtojų misijos vadovas Sergejus Lebedevas savo ruožtu pabrėžė, kad rinkimai "buvo atviri, konkurencingi ir užtikrino laisvą piliečių valios išraišką".

Pagrindinė balsavimo diena vyko Baltarusijoje rugpjūčio 9 dieną. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Minsko gyventojai, nesutikdami su balsavimo rezultatais, išėjo į nesankcionuotą protestą miesto centre.

Teisėsaugos pajėgos protestuotojams išsklaidyti naudojo garsines granatas, vandens patrankas ir, kai kurių šaltinių teigimu, gumines kulkas. Baltarusijos vidaus reikalų ministerija dar nepranešė, kiek asmenų buvo sulaikyta. Šiuo metu padėtis mieste rami.

Tegai:
rinkimai, Baltarusija
Temos:
Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba
Dar šia tema
Lietuvos URM išreiškė požiūrį į Baltarusijos prezidento rinkimus
Baltijos šalys ir Lenkija paragino ištirti rinkimus Baltarusijoje

Garsinių granatų lydima naktis: kas nutiko po rinkimų Baltarusijoje

(atnaujinta 15:04 2020.08.10)
Medicininės pagalbos prireikė tiek teisėsaugos pareigūnams, tiek protestuotojams. Dabar Baltarusijos sostinėje padėtis rami

Minske ir kituose dideliuose Baltarusijos miestuose sekmadienį buvo surengti protestai dėl preliminarių rinkimų rezultatų — veiksmai prasidėjo netrukus po rinkimų apylinkių uždarymo.

Sekmadienį Baltarusijoje vyko prezidento rinkimai. Juose dalyvavo penki kandidatai, įskaitant dabartinį šalies vadovą Aleksandrą Lukašenką.

Preliminariais rinkimų rezultatais jis surinko 80,23 procentus balsų, jį palaikė daugiau nei 4,6 milijono žmonių.

Galutiniai rezultatai, pasak Baltarusijos centrinės rinkimų komisijos, bus pateikti penktadienį.

Protestus lydėjo dalyvių ir teisėsaugos pareigūnų susirėmimai, kurie prieš protestuotojus panaudojo garsines granatas ir vandens patrankas.

Minske pagrindiniai renginiai vyko centre — prie stelos "Minskas — miestas didvyris".

Buvo sulaikyti keli piliečiai. Kelios dešimtys žmonių, įskaitant 39 teisėsaugos pareigūnus ir daugiau nei 50 civilių asmenų, kuriems prireikė medicininės pagalbos.

Dabar Baltarusijos sostinėje padėtis rami.

Tegai:
protestai, Baltarusija
Dar šia tema
Rusijoje taksi tris kartus apsivertė ore — video
Užfiksuotas dviejų amerikiečių orlaivių perėmimas rusiškuoju Su-27 — video
Gėlių laukai

Kokia šiandien diena: rugpjūčio 11-osios šventės

(atnaujinta 16:12 2020.08.10)
Rugpjūčio 11 diena  yra 223-a metų diena pagal  Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 224-a)

Rugpjūčio 11 yra 223-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių (keliamaisiais metais – 224-a). Nuo šios dienos iki metų galo lieka 142 dienos.

Vardadienį švenčia Butenis, Filomena, Klara, Severas, Zuzana, Visgaldas, Visvilė, Ligija.

1940 metais šią dieną TSRS vyriausybė informavo kitas valstybes, kad Lietuvos tarptautinis atstovavimas pereina į Sovietų Sąjungos kompetenciją.

Katalikai mini Šv. Klarą (1194–1253) – klarisių vienuolijos įkūrėją. Būdama 18 metų, ji apsigyveno itin skurdžiame vienuolyne prie Šv. Damijono koplytėlės, savo gimtojo Asyžiaus pašonėje. Taip elgtis ją paskatino šv. Pranciškaus Asyžiečio pavyzdys.

Tegai:
kalendorius