Klaipėdoje, masažo salone, dirbo nepilnametės prostitutės video

(atnaujinta 10:20 2020.02.28)
Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas, gavus informacijos apie nepilnamečių teikiamas atlygintinas seksualines paslaugas

Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl organizavimo ir vadovavimo prostitucijai, pelnymosi iš nepilnamečių prostitucijos, apgaulingo apskaitos tvarkymo bei neteisėto informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo, informuoja Policijos departamento spaudos tarnyba.

Didelės apimties ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus duomenų apie nepilnamečių teikiamas atlygintinas seksualines paslaugas. Skelbimai apie ypatingą masažą vyrams buvo aptikti tinklalapių skelbimų stebėsenos metu.

Pernai kovo pradžioje Klaipėdos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus pareigūnai apsilankė uostamiesčio centre esančiame bute. Patalpose su atskiromis masažui skirtomis vietomis, sūkurine vonia, dušu bei kt. buvo sulaikyta 24-erių metų amžiaus anksčiau už prostitucija bausta Klaipėdos miesto gyventoja ir dvi 17-metės. Patalpų apžiūros metu aptiktos priemonės masažui atlikti, masažo paslaugų kainoraštis bei kt.

Uostamiesčio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą ir nustatė, kad prostituciją organizavo ir jai vadovavo anksčiau neteistas asmuo bei jo buvusi sutuoktinė. Iš viso kaltinimai pareikšti 5 asmenims.

Įtariama, kad kaltininkai verbavo finansinių sunkumų turinčias ir socialiai pažeidžiamas moteris bei merginas per viename didžiausių Lietuvos internetinių skelbimų portalų patalpintus skelbimus, kuriais buvo ieškoma darbuotojų atlikti erotinius masažus. Tame pačiame portale buvo talpinami ir skelbimai apie atliekamus erotinius masažus.

Kaltinamieji organizavo ir pelnėsi mažiausiai iš septynių merginų / moterų prostitucijos, kurios teikė seksualines paslaugas dviejuose išsinuomotuose butuose Klaipėdoje. 80 procentų uždarbio atitekdavo sąvadautojams, iš kurių didžioji dalis — organizatoriams.

Policijos duomenimis, prostitucijos organizatorius, būdamas juridinio asmens vadovu ir maskuodamas vykdomą nusikalstamą veiklą, fiktyviai įdarbino dalį bendrininkų ir prostitučių savo vadovaujamoje bendrovėje bei atitinkamoms valstybės institucijoms teikė tikrovės neatitinkančius duomenis apie įmonės veiklą.

Be to, viename iš minėtų butų organizatoriai įrengė vaizdo kameras, kuriomis neteisėtai buvo daromi slapti vaizdo įrašai apie privatų asmenų gyvenimą.

Įtariama, kad bendrovės direktorius neišsaugojo dalies įmonės apskaitos dokumentų, dėl ko buvo neįmanoma iš dalies nustatyti šios įmonės veiklos, jos turto, nuosavo kapitalo, įsipareigojimų dydžio ir struktūros bei ūkinių operacijų tapatumo.

Prokuroro sprendimu apribotos bendrovės nuosavybės teisės į du lengvuosius automobilius, kurių vertė didesnė nei 9 000 eurų.
Už prostitucijos organizavimą ar vadovavimą jai numatytas laisvės atėmimas iki 6 metų.

Už pelnymąsi iš nepilnamečio asmens prostitucijos arba organizavimą ar vadovavimą nepilnamečio asmens prostitucijai, arba kitokį nepilnamečio išnaudojimą prostitucijos tikslams numatytas laisvės atėmimas nuo 3 iki 10 metų.

Tegai:
prostitucija, Klaipėda
Dar šia tema
Opozicija sukritikavo vyriausybės atsisakymą bausti intymių paslaugų pirkėjus
Sostinėje pareigūnai pričiupo septynis seksualinių paslaugų teikėjus

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kreipiasi į Fedaralinę asamblėją. Baigėsi

(atnaujinta 13:25 2021.04.21)
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas balandžio 21 dieną Maskvoje, centrinėse parodų rūmuose "Manež" skaito savo kasmetinį pranešimą Federalinei asamblėjai

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį teikia savo metinį pranešimą Federalinei asamblėjai. Jame Rusijos vadovas tradiciškai pateikia savo šalies būklės vertinimą ir pagrindinių ateities uždavinių viziją.

Dabartinis pranešimas bus 27-asis naujausioje Rusijos istorijoje ir 17-asis Putino. Pirmasis šalies prezidentas Borisas Jelcinas eidamas valstybės vadovo pareigas iš viso kreipėsi šešis kartus, Putinas — 16 ir Dmitrijus Medvedevas — keturis kartus.

Šiemet įvykio formatą teko koreguoti dėl koronaviruso pandemijos. Ir nors Putinas, kuris jau buvo paskiepytas nuo koronaviruso, neatsisakė kalbėti asmeniškai, Kremlius buvo priverstas nustatyti tam tikrus apribojimus.

Paprastai į ceremoniją pakviečiama apie tūkstantis svečių: jie yra Valstybės Dūmos deputatai ir senatoriai, vyriausybės nariai ir prezidento administracijos atstovai, Generalinės prokuratūros, Konstitucinio ir Aukščiausiojo teismų vadovai, regionų vadovai, centrinės rinkimų komisijos, Audito ir Viešųjų rūmų pirmininkai ir svarbiausių konfesijų vadovai. Praėjusiais metais Putinas perskaitė pranešimą dalyvaujant maždaug 1 300 svečių. 

Žurnalistai buvo įspėti, kad visos ceremonijos metu reikia laikytis socialinio atstumo ir dėvėti kaukę. Kita būtina priemonė yra keletas neigiamų koronaviruso tyrimų. Taigi, norėdami patekti į ceremoniją, žiniasklaidos atstovai turės turėti tris neigiamų PGR testų sertifikatus.

Taip pat sumažėjo į renginį priimamų žurnalistų skaičius: 435 žiniasklaidos atstovai šiais metais galės apšviesti ceremoniją iš savo vietų, palyginti su 900 metais anksčiau.

Renginys tradiciškai prasideda vidurdienį Maskvos laiku. Prezidento pranešimą tiesiogiai transliuos televizijos kanalai "Rossija-1", "Rossija-24" ir "Pervyj kanal". 

Renginio trukmė nereglamentuojama. Kreipimasis į parlamentą 2018 metais buvo rekordinis: Rusijos vadovo kalba truko beveik dvi valandas. Vidutiniškai pranešimai trunka apie valandą ir ketvirtį. Trumpiausias kalbas — po 48 minutes — Putinas pasakė 2004 ir 2005 metais.

Šiemet ceremonijos vieta pasirinkta Centrinė parodų rūmai "Manež". Putinas ten pranešimą skaitys trečią kartą.

Kremlius tradiciškai neskelbia pranešimo turinio. Tuo pat metu prezidento spaudos sekretorius Dmitrijus Peskovas pažymėjo, kad šių metų kreipimasis į parlamentą "vienaip ar kitaip bus postkovidinis". Pasak jo, bus kalbama apie išėjimą iš krizės, sistemines paramos priemones. Pasak Kremliaus atstovo spaudai, rengiant pranešimą taip pat buvo atsižvelgta į artėjančius Dūmos rinkimus ir protestus šiais metais.

Kaip tikisi Federacijos tarybos pirmininkė Valentina Matvijenko, pranešimas suformuos "naują koordinačių sistemą" ir taps "naujojo laiko" kreipimusi.

Tegai:
Vladimiras Putinas, Rusija

Nufilmuotas MiG-31 "oro mūšis" virš Ramiojo vandenyno

(atnaujinta 10:32 2021.04.21)
Lakūnai taip pat praktikavo įvairius manevravimo elementus. "Priešui sunaikinti" buvo naudojamos raketos "oras-oras"

MiG-31BM naikintuvų įgulos vykdė pratybas virš Ramiojo vandenyno — "oro mūšį" su sąlyginio priešo lėktuvais. Vaizdo įrašą Rusijos gynybos ministerija paskelbė "YouTube" kanale.

Filmuotoje medžiagoje parodyta, kaip virš Ramiojo vandenyno laivyno lėktuvai pakyla ir tobulina kovų ore vykdymo taktiką.

Gynybos ministerija pažymėjo, kad pilotai taip pat parengė manevravimo elementus dideliais kampais.

Kad "sunaikintų" priešą, įgula paleido "oras-oras" raketas.

MiG-31 orlaivis skirtas perimti ir sunaikinti oro taikinius itin žemame, vidutiniame ir dideliame aukštyje, bet kuriuo paros metu ir bet kokiomis oro sąlygomis, kai priešas naudoja aktyvius ir pasyvius radarų trukdžius, taip pat netikrus šiluminius taikinius. 

Tegai:
MiG-31
Balsavimas

Prasidėjo išankstinis balsavimas antrajame Radviliškio rajono mero rinkimų ture

(atnaujinta 14:04 2021.04.21)
Pakartotiniame balsavime dėl mero posto varžosi du pirmajame rinkimų ture daugiausiai rinkėjų balsų surinkę kandidatai – Jolanta Margaitienė ir Vytautas Simelis

VILNIUS, balandžio 21 — Sputnik. Trečiadienį prasideda balsavimas iš anksto Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nario – mero rinkimų antrajame ture, praneša Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

Pirmajame rinkimų ture nė vienas iš dalyvavusių kandidatų nesurinko balsų daugumos, todėl buvo surengtas pakartotinis balsavimas.

Jo metu varžosi du pirmajame rinkimų ture daugiausiai rinkėjų balsų surinkę kandidatai — Jolanta Margaitienė (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir Vytautas Simelis (Lietuvos žaliųjų partija).  

Nugalėtojas paaiškės balandžio 25 dieną, kai pasibaigus pakartotiniam balsavimui ir suskaičiavus rinkėjų balsus, bus žinoma, kuris kandidatas surinko daugiau rinkėjų balsų. 

Pakartotinis balsavimas iš anksto vyks balandžio 21-22 dienomis, nuo 8 ryto iki 20 valandos vakaro.

Tuo tarpu, pakartotinis balsavimas specialiuose punktuose bus organizuojamas balandžio 21-23 dienomis sveikatos priežiūros įstaigose, globos namuose, įkalinimo vietose ir kt.

Balsavimas namuose vyks balandžio 23-24 dienomis. Jo metu balsuos rinkėjai, turintys teisę balsuoti namuose: neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi žmonės, sulaukę 70 metų ir vyresni asmenys bei rinkėjai, esantys saviizoliacijoje dėl COVID-19 ir pateikę prašymus balsuoti namuose.

Pakartotinis balsavimas rinkimų dieną vyks balandžio 25-ąją, kai rinkėjai balsuos savo rinkimų apylinkėje nuo 7 ryto iki 20 valandos vakaro. 

Tegai:
balsavimas, Radviliškio rajonas, Vyriausioji rinkimų komisija
Dar šia tema
Radviliškyje vyksta mero rinkimai — iš anksto balsavo 10,53 procento rinkėjų
Balandžio 25-ąją vyks pakartotinis Radviliškio mero rinkimų balsavimas