Vilniuje sulaikytas narkotikų prekeivis video

(atnaujinta 19:53 2020.03.03)
Be to, atlikus kratą sulaikytojo deklaruotoje gyvenamojoje vietoje pas tėvus Šalčininkuose, Dieveniškėse, jo tėvo name, buvo rastas ir paimtas aparatas naminei degtinei gaminti bei naminė degtinė

Vilniaus policijos komisariato pareigūnai vasario 27 dieną, apie 21:00, sulaikė 41-erių vyrą, kuris iš policijai gerai žinomo 38-erių vyro nusipirko 6 dozes narkotinių medžiagų.

Atlikus paviršinę narkotikų platintojo apžiūrą, rasti 84 folijos lankstinukai su, įtariama, narkotine medžiaga. Vienos dozės narkotinių medžiagų kaina gatvėje svyruoja nuo 6 iki 10 eurų. Atlikus kratą pardavėjo bute, rasta smulkinta augalinės kilmės medžiaga bei 1 600 eurų, įtariama, įgytų nusikalstamu būdu. Abu vyrai uždaryti į areštinę.

Įtardami, kad įtariamojo aplinkoje gali būti daugiau draudžiamų daiktų, pareigūnai atliko kratą vyro deklaruotoje gyvenamojoje vietoje pas tėvus Šalčininkuose, Dieveniškėse.

Įtariamojo 64-erių tėvo, taip pat žinomo policijai, name bei šalia esančiose pagalbinėse patalpose rastas ir paimtas aparatas naminei degtinei gaminti bei apie 25 litrus, įtariama, naminės degtinės, liaudyje vadinamos "samane". Toks netikėtas pareigūnų apsilankymas įtariamojo tėvui sukėlė nemenką išgąstį. Supratęs situacijos rimtumą ir tai, kad nepavyks išsisukti nuo atsakomybės, vyras staiga pasijuto blogai ir pradėjo skųstis širdies skausmais. Pareigūnai iškvietė greitąją medicinos pagalbą, tačiau atvykę medikai konstatavo, kad sveikatos sutrikimų nėra, o vyras tiesiog apsimetinėja.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo platinti ir turint tikslą jas platinti.

Ištyrus kratos metu paimtą aparatą bei gėrimą, bus sprendžiamas klausimas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo pagal straipsnį "Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas be tikslo platinti".

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pirkėjui gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Narkotinių medžiagų pardavėjui gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. Tuo tarpu įtariamojo tėvui gresia viešieji darbai, bauda arba laisvės apribojimas.

Tegai:
narkotikai, Vilnius, Lietuva
Temos:
Kelias į pražūtį (37)
Dar šia tema
Tauragės rajone sugautas narkotikų įsigijęs uniformuotas karys
Vokietijos oro uoste stiklainiuose su kūdikių maistu rasta 27 kg kokaino
Atlikus dviejų NATO karių Lietuvoje analizes rasta narkotikų
Panamoje sulaikytas povandeninis laivas su 5 tonomis kokaino

CRK apibendrino preliminarius Baltarusijos prezidento rinkimų rezultatus

(atnaujinta 17:21 2020.08.10)
Komisijos vadovės teigimu, rinkimai buvo atviri, konkurencingi ir užtikrino piliečių valios saviraiškos laisvę

Baltarusijoje vykusiuose rinkimuose dabartinis prezidentas Aleksandras Lukašenka, remiantis preliminariais balsavimo rezultatais, gavo 80,23 proc. balsų.

Juos išsakė Baltarusijos centrinės rinkimų komisijos vadovė Lidjia Jermošina. Antrąją vietą užėmė Svetlana Tichanovskaja, kurią, pasak CRK, palaikė 9,9 procentai rinkėjų.

NVS stebėtojų misijos vadovas Sergejus Lebedevas savo ruožtu pabrėžė, kad rinkimai "buvo atviri, konkurencingi ir užtikrino laisvą piliečių valios išraišką".

Pagrindinė balsavimo diena vyko Baltarusijoje rugpjūčio 9 dieną. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Minsko gyventojai, nesutikdami su balsavimo rezultatais, išėjo į nesankcionuotą protestą miesto centre.

Teisėsaugos pajėgos protestuotojams išsklaidyti naudojo garsines granatas, vandens patrankas ir, kai kurių šaltinių teigimu, gumines kulkas. Baltarusijos vidaus reikalų ministerija dar nepranešė, kiek asmenų buvo sulaikyta. Šiuo metu padėtis mieste rami.

Tegai:
rinkimai, Baltarusija
Temos:
Dujotiekio "Nord Stream-2" statyba
Dar šia tema
Lietuvos URM išreiškė požiūrį į Baltarusijos prezidento rinkimus
Baltijos šalys ir Lenkija paragino ištirti rinkimus Baltarusijoje

Garsinių granatų lydima naktis: kas nutiko po rinkimų Baltarusijoje

(atnaujinta 15:04 2020.08.10)
Medicininės pagalbos prireikė tiek teisėsaugos pareigūnams, tiek protestuotojams. Dabar Baltarusijos sostinėje padėtis rami

Minske ir kituose dideliuose Baltarusijos miestuose sekmadienį buvo surengti protestai dėl preliminarių rinkimų rezultatų — veiksmai prasidėjo netrukus po rinkimų apylinkių uždarymo.

Sekmadienį Baltarusijoje vyko prezidento rinkimai. Juose dalyvavo penki kandidatai, įskaitant dabartinį šalies vadovą Aleksandrą Lukašenką.

Preliminariais rinkimų rezultatais jis surinko 80,23 procentus balsų, jį palaikė daugiau nei 4,6 milijono žmonių.

Galutiniai rezultatai, pasak Baltarusijos centrinės rinkimų komisijos, bus pateikti penktadienį.

Protestus lydėjo dalyvių ir teisėsaugos pareigūnų susirėmimai, kurie prieš protestuotojus panaudojo garsines granatas ir vandens patrankas.

Minske pagrindiniai renginiai vyko centre — prie stelos "Minskas — miestas didvyris".

Buvo sulaikyti keli piliečiai. Kelios dešimtys žmonių, įskaitant 39 teisėsaugos pareigūnus ir daugiau nei 50 civilių asmenų, kuriems prireikė medicininės pagalbos.

Dabar Baltarusijos sostinėje padėtis rami.

Tegai:
protestai, Baltarusija
Dar šia tema
Rusijoje taksi tris kartus apsivertė ore — video
Užfiksuotas dviejų amerikiečių orlaivių perėmimas rusiškuoju Su-27 — video
Maskva, archyvinė nuotrauka

Vokietijos užsienio reikalų ministerija įvertino santykių su Rusija svarbą

(atnaujinta 10:20 2020.08.11)
Vokietijos užsienio reikalų ministras Heiko Maasas pareiškė, kad tik tuo atveju, jei Maskva dalyvaus svarbiuose tarptautiniuose reikaluose, galima pasirkti ilgalaikių rezultatų

VILNIUS, rugpjūčio 11 — Sputnik. Vokietijos ir Rusijos santykiai yra per daug svarbūs, kad juos būtų galima palikti likimo valiai, antradienį prieš išvykdamas į Maskvą žurnalistams sakė Vokietijos užsienio reikalų ministras Heiko Maasas. Apie tai rašo RIA Novosti.

"Vokietijos ir Rusijos santykiai yra per daug svarbūs, kad būtų palikti likimo valiai. Tai yra dar teisingiau, nes koronaviruso pandemija dar labiau apsunkina tiesioginius vokiečių ir rusų ryšius. Tik tuo atveju, jei Maskva dalyvaus svarbiuose tarptautiniuose reikaluose, pasieksime ilgalaikių rezultatų. Tai liečia situaciją Rytų Ukrainoje, Libijoje ir Sirijoje. Rusijos elgesys taip pat vaidina svarbų vaidmenį kontroliuojant ginklus. Mes norime, kad Rusija suprastų šią atsakomybę", — sakė Maasas, cituojamas Vokietijos užsienio reikalų ministerijos informaciniame biuletenyje.

Anot ministro, "ten, kur reikia paaiškinimų, geriausia ieškoti atviro pokalbio".

Maasas pridūrė, kad po apsilankymo Maskvoje vyks į Sankt Peterburgą.

"Vokiečių Vehrmachto Leningrado blokada baigėsi prieš 75 metus. Tai yra siaubingas karo nusikaltimas prieš Rusijos žmones, už kuriuos atsakinga Vokietija ir kurių niekada neturime pamiršti. Maždaug prieš metus aš su savo kolega iš Rusijos sutariau dėl humanitarinio gesto, kuris būtų naudingas išgyvenusiems dėl blokados. Džiaugiuosi, kad tai pagaliau formuojasi dėl ligoninės paramos veteranams", — sakė ministras.

Tegai:
Rusija, Vokietija
Dar šia tema
Ekspertas: Lenkija gali pamėginti "pertvarkyti santykius" su Rusija
Supainiojo NATO su prekyba. Kodėl Rusija nenori grįžti į G7
Ekspertas: NATO turėtų palaikyti konstruktyvius ryšius su Rusija