Saulius Skvernelis kreipėsi į tautą dėl koronaviruso

(atnaujinta 10:25 2020.03.15)
Ministras pirmininkas ketvirtadienį pristatė kovos su koronaviruso priemones bei paragino lietuvius atsakingai vertinti situaciją ir laikytis nurodymų

Ketvirtadienio vakarą premjeras Saulius Skvernelis savo Facebook paskyroje išplatino kreipimąsi į Lietuvos žmones, kuriame apžvelgė situaciją dėl koronaviruso baimės paveiktoje šalyje.

Kovo 12 dieną Vyriausybė reaguodama į koronaviruso situaciją įvedė dviejų savaičių karantiną, nuo kovo 13-osios sustabdyta visų šalies švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veikla, taip pat draudžiamos kelionės į Italiją.

Vilniuje karantinas tęsis iki balandžio 17 dienos.

Lietuvoje šiuo metu diagnozuoti trys užsikrėtimo nauju koronavirusu atvejai. Pirmas užsikrėtimo koronavirusu atvejis buvo užregistruotas vasario pabaigoje. Užsikrėtė šiaulietė, kuri buvo išvykusi į Veroną. Šiuo metu moteris izoliuota Šiaulių ligoninėje. Kovo 10 dieną, vakare, paaiškėjo, kad dar du Lietuvos piliečiai užsikrėtė koronavirusu. Kovo 11-ąją sveikatos apsaugos ministras paskelbė, kad tai vasario 29–kovo 6 dienomis Šiaurės Italijoje viešėjusi kauniečių šeima. Vyras ir žmona patys kreipėsi į medikus, pajutę pirmus karščiavimo požymius.

Koronavirusas: simptomai ir apsaugos metodai
Tegai:
Saulius Skvernelis, Lietuva, koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (776)
Dar šia tema
Makronas: Koronaviruso epidemija tik prasideda
Nuomonė: koronavirusas kelia grėsmę ​​Europos Sąjungos išlikimui