Solovjovas visam laikui išvarė studijos Ukrainos ekspertą

(atnaujinta 19:37 2020.03.18)
Ekspertas necenzūriniais žodžiais įžeidė dalyvį ir bandė prie jo prieiti per diskusijas dėl koronaviruso pandemijos

Televizijos laidų vedėjas Vladimiras Solovjovas per TV kanalo "Rossija 1" transliaciją visam laikui iš savo programos išvarė Ukrainos ekspertą Viačeslavą Kovtuną.

Aptardamas koronaviruso pandemiją, Ukrainos ekspertas kalbėjo apie situaciją Ukrainoje, o Solovjovas jam priekaištavo, kad tas nežinojo, kaip veikia "epidemija".

Kovtunas pradėjo rėkti. Tada vienas iš laidos svečių jam priminė, kad į Ukrainą iš kitų šalių grįžo apie 50 tūkst. žmonių. Solovjovas priekaištavo Kovtunui už tai, kad šis nežinojo statistikos.

"Tai Ukrainos vidaus reikalų ministerijos statistika, kvaily", — pridūrė vienas iš svečių Ukrainos ekspertui.

Atsakydamas Kovtunas įžeidė programos dalyvį ir bandė prie jo prisiartinti. Tada Solovjovas pareikalavo, kad sargybinis išvestų ekspertą iš studijos.

"Eik iš čia ir daugiau į studiją nesugrįžk. Kad mano svečiai tokių dalykų negirdėtų", — teigė televizijos laidos vedėjas.

Praėjusią savaitę Pasaulio sveikatos organizacija pripažino koronaviruso protrūkį pandemija. Naujausiais duomenimis, pasaulyje daugiau nei 170 tūkstančių žmonių yra užsikrėtę COVID-19, daugiau nei septyni tūkstančiai žmonių mirė.

Taip pat skaitykite:

Tegai:
vaizdo įrašas, Ukraina, Rusija, koronavirusas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (841)
Dar šia tema
Koronavirusas nesutrukdė "Waffen SS" legionieriams išeiti į Rygos centrą — video
Kaliningrado srityje įvertinta maisto produktų deficito galimybė