Nufilmuoti Rusijos naikintuvų Su-57 skrydžiai ribiniais režimais video

(atnaujinta 12:52 2020.03.25)
Rusijos gynybos ministerija pažymi, kad Karinių kosmoso pajėgų pilotai visiškai įvaldė naujausius orlaivius, išmokę valdyti kovines mašinas visais skrydžio režimais, įskaitant maksimalų aukštį, perkrovą ir greičio režimus

Rusijos gynybos ministerija paskelbė penktosios kartos naikintuvų Su-57 skrydžių vaizdo įrašą.

Naikintuvas Su-57, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Григорий Сысоев

Anot Gynybos ministerijos, Karinių kosmoso pajėgų pilotai visiškai įvaldė naujausius orlaivius, išmokę valdyti kovines mašinas visais skrydžio režimais, įskaitant maksimalų aukštį, perkrovą ir greičio režimus.

Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip lakūnai treniruojasi atlikti pavienį ir grupinį pilotavimą, skrydžius mažame ir ypač mažame aukštyje, taip pat aviacinių ginklų naudojimą. Paskutinis skrydžių etapas buvo artimo oro mūšio elementų atlikimas.

Su-57 — tai penktosios kartos Rusijos naikintuvas, skirtas sunaikinti visų rūšių oro, antžeminių ir antvandeninių taikinius. Pirmą kartą jis pakilo į orą 2010 metais. Didelio manevringumo ir galimybės atlikti viršgarsinį skrydį derinys, taip pat modernus lėktuvo įrangos kompleksas ir sunkus aptikimas radarais suteikia jam pranašumą prieš konkurentus.

Forume "Armija-2019" buvo pasirašyta sutartis dėl 76 naikintuvų Su-57 tiekimo Rusijos karinėms kosmoso pajėgoms. Dabar tęsiasi šio orlaivio bandymai, kurių metu tikrinamas jo sistemų funkcionavimas, antro etapo variklio darbo režimai.

Penktosios kartos naikintuvas Su-57 vs F-35
© Sputnik /
Penktosios kartos naikintuvas Su-57 vs F-35
Tegai:
vaizdo įrašas, naikintuvai, Rusijos gynybos ministerija, Rusija
Dar šia tema
Nufilmuota, kaip Rusijos raketnešius Tu-95 lydėjo Japonijos naikintuvai — video
JAV naikintuvą F-16 perdažė, imituodamos Su-57 — video
Paskelbtas pirmojo serijinio naikintuvo Su-57 surinkimo vaizdo įrašas