laidos išvarytas Ukrainos ekspertas eteryje atsiprašė Solovjovo ir žiūrovų

(atnaujinta 15:09 2020.03.26)
Anksčiau Rusijos televizijos laidų vedėjas jį išvarė iš studijos už tai, kad šis necenzūriniais žodžiais įžeidė laidos svečią

Ukrainos ekspertas Viačeslavas Kovtunas, kurį Vladimiras Solovjovas kanale "Rossija 1" visiems laikams išvarė iš studijos, atsiprašė laidos vedėjo ir žiūrovų.

Anksčiau diskusijoje apie koronaviruso pandemiją laidoje "Vakaras su Vladimiru Solovjovu", Kovtunas pradėjo rėkti, o paskui necenzūriškai įžeidė vieną iš studijos svečių. Tada vedėjas iškvietė apsaugą ir išvarė ekspertą.

"Noriu atsiprašyti už prieš savaitę čia išsakytus nepadorius žodžius. Atsiprašau žiūrovų ir jūsų, kaip laidos vedėjo", — sakė Kovtunas.

Tuo tarpu Solovjovas teigė, kad pasigailėjo eksperto ir priminė, kad dabar šalyje karantinas ir atgal jo "niekas į Ukrainą neįleis". Laidos vedėjas pajuokavo, kad jei jį išvarys, anas "nusigers".

Solovjovas taip pat pridūrė, kad gavo žinučių su prašymais, jog jis sugrąžintų Kovtuną į laidą. Tačiau kitas laidos svečias teigė, kad "pas mus rašė visiškai priešingai".

Tegai:
koronavirusas, Ukraina, Vladimiras Solovjovas
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (773)
Dar šia tema
Karantino ypatumai: atnaujintos izoliacijos taisyklės
Pranešta, kad Ukmergės rajone koronavirusu užsikrėtė aštuoni medikai
Pranešta apie pirmąjį mirties nuo koronaviruso atvejį Europos Parlamente