Pareigūnai tikrina, kaip saviizoliacijos laikosi vilniečiai video

(atnaujinta 22:26 2020.03.28)
Pabrėžiama, kad Vilniaus miesto savivaldybė sukūrė mobiliaisiais telefonais paremtą technologinį sprendimą, kuris leis nuotoliniu būdu stebėti karantine besiizoliavusių asmenų lokaciją

Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai kartu su SĮ "Susisiekimo paslaugos" kontrolieriais tikrino, kaip saviizoliacijos laikosi vilniečiai.

Kaip vyko patikrinimas, galima pasižiūrėti vaizdo įraše, kuris paskelbtas Vilniaus savivaldybės Facebook paskyroje.

"Smagu, kad visi turintys būti privalomoje izoliacijoje buvo namuose. Dėkojame Jums už sąmoningumą!" — rašoma pranešime.

Kartu informuojama, kad Vilniaus miesto savivaldybė sukūrė mobiliaisiais telefonais paremtą technologinį sprendimą, kuris leis nuotoliniu būdu stebėti karantine besiizoliavusių asmenų lokaciją.

Sveikatos apsaugos ministerijai bei Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui patvirtinus šį būdą, jau kitą savaitę jis galėtų būti naudojamas kaip oficialus įrankis privalomai karantinuojamiems asmenims prižiūrėti.

Tegai:
saviizoliacija, karantinas, Vilnius

Policija nufilmavo, kaip Vilniaus vairuotojai pažeidžia eismo taisykles

(atnaujinta 14:03 2020.05.26)
Teisėsaugos pareigūnai pastebėjo, kad kai kurie automobilistai piktybiškai važiuoja pro specialias užtvaras, kurios buvo įrengtos aplink maitinimo įstaigoms skirtas zonas

Sušvelninus karantino sąlygas Vilniaus Senamiestyje savo veiklą atnaujina vis daugiau gatvės kavinių ir kitų viešųjų įstaigų. Remiantis Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu, kai kuriose gatvėse pasikeitė eismo tvarka.

Visų pirma buvo įrengtos specialios užtvaros, draudžiančios transporto priemonėms įvažiuoti. Taip savivaldybė sukuria sąlygas viešojo maitinimo įmonėms, teikiančioms savo paslaugas lauke. Tai leidžia aplink kavinę sustatyti daugiau stalų.

Viena iš šių vietų yra Vilniaus ir Islandijos gatvių sankryžoje. Tačiau, kaip pranešė policija, kai kurie vairuotojai piktybiškai nesilaiko kelių eismo taisyklių.

"Pareigūnai netoleruos tokių pažeidimų, todėl visi pažeidėjai bus patraukti atsakomybėn už Kelių eismo taisyklių reikalavimų — kelio ženklo "Įvažiuoti draudžiama" pažeidimą, už kurį vairuotojams gresia bauda nuo 30 iki 90 eurų", — rašoma pranešime.

Lietuvoje karantinas galioja iki gegužės pabaigos, jau šiuo metu kalbama apie karantino pratęsimą dar maždaug mėnesiui. Tačiau kaskart sušvelninus apribojimus, maisto tiekimo įstaigoms atsiranda visa daugiau galimybių atnaujinti savo veiklą. Vilniuje šiais tikslais buvo nuspręsta leisti kavinėms po visą miestą įrengti staliukus.

Tegai:
Senamiestis, Kelių eismo taisyklės, policija
Dar šia tema
Per savaitę Vilniuje užfiksuota beveik 300 KET pažeidimų
Vilniuje nutrauktos nelegalios dragų lenktynės — video

Paskelbti reti priešlaivinių orlaivių Tu-142M3 skrydžių kadrai

(atnaujinta 11:07 2020.05.26)
Oro įgulos įveikė devynis tūkstančius kilometrų. Skrydis buvo vykdomas griežtai laikantis tarptautinės teisės

Ramiojo vandenyno laivyno priešlaiviniai lėktuvai Tu-142M3 baigė planinį skrydį virš neutralių Ramiojo vandenyno vandenų. Vaizdo įrašą YouTube kanale paskelbė Rusijos gynybos ministerija.

Skrydis truko 12 valandų, orlaivių įgulos įveikė devynis tūkstančius kilometrų.

Kaip pabrėžia ministerija, skrydis buvo vykdomas griežtai laikantis tarptautinės teisės.

Tegai:
Rusijos gynybos ministerija, orlaivis, Rusija
Dar šia tema
Su-57 bandymai baigti: kada Rusijos oro pajėgos priims pirmuosius 76 naikintuvus
Šėtoniškas ginklas: Rusija turi kai ką sukaupusi "orbitiniam bombardavimui"
Nufilmuotas bombonešių Tu-22M3 skrydis virš Juodosios jūros
Rusijos karo medikai Italijoje, archyvinė nuotrauka

Rusijos gynybos ministras papasakojo apie karo medikų, grįžusių Europos, būklę

(atnaujinta 15:23 2020.05.26)
Rusijos gynybos ministerija teikė pagalbą Italijai, Serbijai, Bosnijai ir Hercegovinai bei Armėnijai kovojant su COVID-19

VILNIUS, gegužės 26 — Sputnik. Visi Rusijos karo medikai, padėję kovoje su COVID-19 Europoje, yra sveiki, sakė Rusijos gynybos ministras armijos generolas Sergejus Šoigu vaizdo konferencijos su prezidentu Vladimiru Putinu metu.

Šoigu teigė, kad nuo kovo 14 dienos operacinis centras visą parą dirba, kad suvaldytų situaciją su koronavirusu. Jis pridūrė, kad Gynybos ministerija teikė pagalbą Italijai, Serbijai, Bosnijai ir Hercegovinai bei Armėnijai kovojant su COVID-19.

Rusijos kariniai ekspertai dezinfekavo 140 gyvenviečių, apdorojo daugiau nei 3 milijonus kvadratinių metrų pastatų ir statinių paviršių, taip pat apie 1 milijoną kvadratinių metrų plotų ir kelių.

"Šiuo metu šių šalių jungtinių būrių darbas yra baigtas. Personalas buvo grąžintas į nuolatinius dislokavimo centrus. Visi kariškiai yra sveiki. Jiems taikomas numatytų karantino priemonių rinkinys", — sakė Šoigu.

Tegai:
COVID-19, Italija, Rusija
Dar šia tema
Rusijos karo medikai išgelbėjo Sirijoje sužeistos "RT" žurnalistės gyvybę
NATO karo medikai atskrido į Lietuvą aljanso karių gydyti