Holivudo aktorės surengė masines "peštynes" internete video

(atnaujinta 22:36 2020.05.05)
Naujosios Zelandijos kaskadininkė nusprendė mesti iššūkį nuoboduliui saviizoliacijos metu ir kartu su kitomis aktorėmis "online" pademonstravo savo kovinius įgūdžius ir vaidybinį meistriškumą

Naujosios Zelandijos kaskadininkė Zoe Bell, kuri daugelį metų bendradarbiauja su Kventinu Tarantinu, kartu su Holivudo aktorėmis surengė internete "flešmobą", kad mestų iššūkį nuoboduliui saviizoliacijos metu, praneša "Newshub".

YouTube kanale paskelbtas vaizdo įrašas prasideda tuo, kad Bell sėdi savo svetainėje ir liūdi. Po to jai kyla mintis, kaip smagiai praleisti laiką su draugais. Kaskadininkė prieina prie kameros ir tarsi suduoda stiprų smūgį. Virtualus "hukas" "pataiko" į serialo "Zena — karių karalienė" žvaigždę Lucy Lawless. Ji panašiu būdu atsako kitai "flešmobo" narei.

"Online" muštynėse savo kovinius įgūdžius ir vaidybinį meistriškumą pademonstravo Scarlett Johansson, Margot Robbie, Cameron Diaz, Holly Berry, Julia Butters ir daugelis kitų.

Komiškas vaizdo įrašas baigiasi tuo, kad Zoe Bell kreipiasi į žiūrovus ir klausia: "Kas nori pažeisti kitą savaitę?" Todėl gali būti, kad netrukus įvyks antrasis šio mūšio raundas.

Anksčiau Prancūzijos kaskadininkų mokyklos "Campus Univers Cascades" studentai surengė internete panašų "flešmobą", kad mestų iššūkį koronavirusui. ​Kiekvienas dalyvis įrašė trumpą vaizdo įrašą. Jame jis arba ji demonstruoja kovinius įgūdžius, reaguodamas į virtualų varžovo smūgį įvairiais būdais.

Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2557)
Dar šia tema
Gydytoja įvardijo, ką derėtų gerti saviizoliacijos metu
Mokslininkas papasakojo, kaip vyrai ir moterys išgyvena saviizoliaciją
Ekspertė įvardijo būdus, kurie gali padėti švelniai išeiti iš saviizoliacijos
COVID-19 flešmobas Lietuvoje: lietuviai kviečiami išeiti į balkonus ir padėkoti
Eminem internete paskelbė repavimo greičio "flešmobą" — video
Aš lieku namie: Internete populiarėja žvaigždžių raginimas laikytis saviizoliacijos
Saviizoliacijos klaidos: įpročiai, kurie kenkia jūsų sveikatai

Nežemiškas grožis: Rusijos kosmonautas nufotografavo šiaurės pašvaistę

(atnaujinta 00:08 2021.01.17)
Rusijos kosmonautas Sergejus Kudas-Sverčkovas parodė, kaip šiaurės pašvaistė atrodo iš kosmoso

Rusijos kosmonautas savo telefonu iš TKS nufilmavo šiaurės pašvaistę ir paskelbė savo Instagram paskyroje. Neįtikėtinai gražūs kadrai — mūsų vaizdo įraše.

Pasak Kudo-Sverčkovo, oranžinė aureolė virš Žemės, patekusi į kadrą, yra pačios Žemės švytėjimas, kurio praktiškai nematyti iš planetos paviršiaus. Jis atsiranda dėl procesų viršutinėje atmosferos dalyje.

Taip pat vaizdo įraše galite pamatyti, kaip vos pasirodžiusią saulės šviesą išsklaido azoto atomai, kurie horizonte sukuria ryškiai mėlyną juostą, ir keletą skraidančių objektų. Pagal astronauto prielaidą, jie yra Žemės palydovai.

Tegai:
šiaurės pašvaistė

Rusijos gynybos ministerija parodė įdomų Tu-160 degalų papildymo vaizdo įrašą

(atnaujinta 23:40 2021.01.16)
Karo pilotai operacijas atliko 6 000 metrų aukštyje ir iki 600 kilometrų per valandą greičiu

Rusijos gynybos ministerija paskelbė vaizdo įrašą apie strateginių raketnešių Tu-160 degalų papildymą danguje virš Volgos regiono.

Kaip sakė tolimojo nuotolio aviacijos pajėgų generolas majoras Olegas Pčela, tai yra pirmoji skrydžio pamaina 2021 metais. Skrydyje dalyvavo ir patyrę įgulos nariai, ir jauni karininkai.

Lakūnų užduotis buvo priartinti Tu-160 prie oro tanklaivio Il-78. Šie veiksmai buvo atlikti 6 000 metrų aukštyje ir iki 600 kilometrų per valandą greičiu.

Iš viso pratybose dalyvavo penki lėktuvai Tu-160 ir Il-78 su skirtingomis įgulomis.

Taip pat pratybose dalyvavo specialioji ir automobilių įranga.

Atlikę degalų papildymą ore, pilotai gali pratęsti buvimą skrydžio režimu ir pasiekti tolimą nuotolį. Be to, tai leidžia orlaiviui pakilti su minimaliu reikalingu degalų kiekiu ir maksimaliu krovinio kiekiu.

Tu-160 yra didžiausias ir galingiausias viršgarsinis lėktuvas karo aviacijos istorijoje.

Tegai:
Rusijos gynybos ministerija, Tu-160
Dar šia tema
Amerikos žiniasklaida įvardijo "siaubą keliantį" Rusijos ginklą
Sudie, "Tuška": paskutinis keleivinis Tu-154 skrydis Rusijoje
Galingiausi Rusijos koviniai lėktuvai atliko naktinį kuro papildymą ore — video
"Mes atsižvelgėme į visas grėsmes": kokie bus nauji Rusijos ginklai
Data

Kokia šiandien diena: Sausio 17-osios šventės

(atnaujinta 15:34 2021.01.16)
Sausio 17 yra 17-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių. Nuo šios dienos iki metų galo lieka 348 dienos

Vardadienį švenčia Beatričė, Daujotas, Dovainis (Dovainas, Dovas), Dovainė (Dovė), Kalnė, Kalnius. Leonilė, Merūnas, Tariotas, Tariotė, Vilda.

1415 – popiežius Jonas XXIII anuliavo Kryžiuočių ordinui anksčiau suteiktas teises valdyti užkariautas Lietuvos žemes;

1734 – Krokuvos vyskupas vainikavo Lenkijos karalių ir Lietuvos didįjį kunigaikštį, Augustą III;
1991 – Seimo priimtu įstatymu įkurta Savanoriškoji krašto apsaugos tarnyba (SKAT), šiuo metu Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP);
1992 – Vyriausybė persikėlė į buvusius LKP CK rūmus Vilniuje, Gedimino prospekte;
1992 – įkurta Lietuvos Biblijos draugija;

1958 metais gimė Audronius Ažubalis, žurnalistas, Lietuvos politinis veikėjas, Seimo narys, 2010-2012 LR užsienio reikalų ministras.

1959 metais gimė Zbignev Jedinskij, Lietuvos ir Švenčionių rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas. Nuo 2012 Seimo narys.

1656 metais mirė Jurgis Tiškevičius, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės bajoras, didikas, Lelijos herbo grafas, Abiejų Tautų Respublikos valstybės veikėjas, Žemaičių vyskupas (g. 1596 m.).

1700 metais Rusijos caras Petras I išleido įsaką rengtis europietiškai;

1863 metais gimė Konstantinas Stanislavskis, rusų aktorius, režisierius, mokytojas ir vienas iš Maskvos dailės teatro įkūrėjų. Sugalvojo savitą aktorių rengimo metodą paplitusį visame pasaulyje, vadinamą tiesiog Stanislavskio sistema (m. 1938 m.)

1962 metais gimė Džimas Keris, Kanados bei JAV aktorius, turintis šių abiejų šalių pilietybes.

Krikščionių minimas Šv. Antanas (251/252–356), abatas, gimė Egipte, turtingoje, religingoje šeimoje. Likęs našlaičiu, išpardavė turtą ir išdalijo vargšams. Jaunesnę seserį paliko taurių žmonių globai, o pats pasitraukė į dykumą ir gyveno grotoje kaip atsiskyrėlis. Netikėta gyvensenos pertvarka pareikalavo daug dvasios pastangų (jį užgriuvusios šėtono pagundos dažnai vaizduojamos mene). Vėliau persikėlė prie Raudonosios jūros ir gyveno griuvėsiuose. Ten ėmė rinktis vis daugiau mokinių, ir Antanas tapo pirmuoju Bažnyčios istorijoje atsiskyrėlių bendruomenės vadovu, abatu.

Tegai:
šventės
Temos:
Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai