Uostamiesčio pareigūnai sučiupo namą apvogusi vyrą video

(atnaujinta 16:14 2020.06.08)
Vyrui, gimusiam 1986 metais, pareikšti įtarimai. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų

Klaipėdos apskrities pareigūnai 2020 metų birželio 5 dieną sulaikė vagyste iš gyvenamojo namo įtariamą 1986 m. gimusį vyrą, pranešė uostamiesčio policijos departamentas.

Praeityje už panašaus pobūdžio nusikaltimus jau teistas vyras birželio 5 dieną buvo sulaikytas Kretingos rajone, po to, kai pareigūnai gavo pranešimą dėl naktį iš birželio 4 į 5 dieną įvykdytos vagystės iš gyvenamojo namo Kretingos mieste, L. Janušytės gatvėje.

Policijos duomenimis, miegant gyventojams įsibrauta į gyvenamąjį namą ir pasisavinta moteriška rankinė, piniginė, dokumentai, 80 eurų ir kiti daiktai, žala nustatoma. Tyrimo metu pareigūnai išsiaiškino, jog įtariamas asmuo mūvėjo pirštines ir kaukę.

2015 metais šia vagyste įtariamas vyras jau buvo nuteistas už keletą vagysčių iš gyvenamųjų patalpų Palangos mieste — visais atvejais įtariamasis įsibraudavo į patalpas pragręžęs skyles langų ar terasos durų rėmuose, patalpas apvogdavo gyventojams esant namuose ir miegant.

Pareigūnai įtaria, jog 2015 metais už analogišką nusikaltimą nuteistas ir 2017 metais į laisvę išleistas vyras gali būti įvykdęs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų Klaipėdos apskrityje.

Praėjusią savaitę į Klaipėdos policijos pareigūnus kreipėsi Girulių gyventojai pareikšdami, kad įtarimų sukėlęs asmuo, dėvintis kaukę, vaikštinėja aplink namus. Uostamiesčio pareigūnai tam, kad nustatytų galimai nusikalstamą veiką vykdantį asmenį, skyrė papildomas pareigūnų pajėgas patruliuoti nurodytoje teritorijoje.

Dėl įtartino asmens vaikštančio aplink gyvenamuosius namus sunerimę buvo ir Kalotės bei Gindulių gyventojai — jie savo įtarimais ir vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuotas įtartinas asmuo, dalijosi socialiniuose tinkluose.

Vyrui, gimusiam 1986 metais, pareikšti įtarimai. Savaitgalį teismas leido įtariamąjį suimti trims mėnesiams. Įtariamajam gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tegai:
vagystė, policija, Klaipėda
Dar šia tema
Vyras, važiavęs autobusu be bilieto, sumušė kontrolierių
Sostinės oro uoste VSAT pareigūnai sulaikė teisingumo vengusį vilnietį
Utenos policininkai ne tarnybos metu sulaikė neblaivų vairuotoją

Lietuvos policija papasakojo apie vyriausią policijos žirgą

(atnaujinta 18:09 2020.07.10)
Kaip pranešama, žirgas, kurio vardas Liuksas, yra stipriausias ir vyriausias iš raitosios policijos žirgų

Žirgas vardu Liuksas tarnauja Lietuvos policijoje, šiuo metu jis yra vyriausias iš raitosios policijos žirgų, apie tai praneša Lietuvos policija Facebook pranešime.

Policininkų teigimu, žirgas yra tarsi pareigūno kūno tąsa.

"Žirgo fizinei jėgai nedrįsta priešintis joks viešosios tvarkos pažeidėjas", — teigiama pranešime.

Tegai:
žirgas, policija, Lietuva
Dar šia tema
Amerikos lietuviai gieda Lietuvos himną bažnyčioje
Trispalvė iš dūmų: neįprastas sveikinimas Lietuvai Valstybės dienos proga

Kaip atgimė J. Lelevelio gimnazijos stadionas video

(atnaujinta 09:14 2020.07.11)
Renovuotas Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos stadionas ir aktyvūs gyventojai gali pradėti jame sportuoti kad ir dabar, nelaukdami naujų mokslo metų

Vilniaus miesto valdžia paskelbė vaizdo įrašą iš renovuoto Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos stadiono.

Jau dabar bėgikai gali lenktyniauti naujai dengtais takais, futbolininkams taip pat sudarytos sąlygos varžytis kokybiškame aikštyne, o krepšininkai kviečiami jėgas išmėginti krepšinio aikštelėse. 

Atnaujinta ne tik sporto komplekso danga, bet ir lankai, vartai, visas sportinis inventorius, įrengtas modernus apšvietimas.

Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos stadionas — jau trečias šią vasarą atidaromas renovuotas mokyklos aikštynas. Kitą savaitę estafetę perima Taikos progimnazija, o iki metų pabaigos turėtų būti atidaryti visi rekonstruoti numatyti stadionai.

Vieno aikštyno renovacijai savivaldybė vidutiniškai investuoja nuo 300 iki 400 tūkstančių eurų.

Tegai:
stadionas, Vilnius
Dar šia tema
Pilaitės gimnazijos stadionas uždengtas pripučiamu kupolu
Po ketvirčio amžiaus Kaune atgimė istorinis futbolo stadionas
Atnaujintas Ąžuolyno progimnazijos stadionas
Premjeras Saulius Skvernelis, archyvinė nuotrauka

Seimo rinkimuose "valstiečių" sąrašą ves Skvernelis

(atnaujinta 12:43 2020.07.11)
LVŽS partija taip pat įvardijo dar dvi pozicijas sąraše, o likę rezultatai bus paskelbti pirmadienį

VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų taryba (LVŽS) penktadienį patvirtino tris pirmąsias pozicijas rinkimų į Seimą sąraše, jį ves premjeras Saulius Skvernelis.

Seimo pastatas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Antru ir trečiu kandidatu tapo "valstiečių" lyderis Ramūnas Karbauskis ir sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Tarybos sprendimo motyvai yra žinomumas ir visuomenės palaikymas.

"Reitingavimo rezultatai bus pirmadienį. Faktas yra tas, kad trys sąrašo atstovai, pirmas, antras trečias yra jau nustatyti, patvirtinti taryboje", — po LVŽS tarybos posėdžio sakė Karbauskis.

Be to, tarybos posėdyje "valstiečiai" nusprendė, kad nutraukia susitarimą su Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) dėl bendrų kandidatų kėlimo. Toks sprendimas priimtas išsiskyrus "nuomonėms balsuojant dėl esminių vertybinių, LVŽS programines nuostatas įgyvendinančių, įstatymų priėmimo". 

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną. Atsižvelgiant į galimą antrąją koronaviruso pandemijos bangą, imamasi priemonių gyventojų saugumui užtikrinti. Visų pirma svarstoma galimybė balsuoti internetu.

Temos:
Lietuvos Seimo rinkimai — 2020
Dar šia tema
Politologas: valdantieji ir konservatoriai "kovoja ne dėl gyvybės, o dėl mirties"
"Negaliu likti nuošalyje pasyviu stebėtoju". Graužinienė išsikėlė kandidate į LR Seimą