NATO pratybos "Baltops 2020": Baltijos laivynas saugo Rusijos sienas

(atnaujinta 18:53 2020.06.09)
Rusijos Baltijos laivynas stebi NATO pratybų "Baltops 2020" Baltijos jūroje eigą. Jos prasidėjo birželio 7 dieną, jose dalyvauja apie 3 tūkst. žmonių iš 19 šalių ir kelios dešimtys karinės technikos vienetų, įskaitant lėktuvus, sraigtasparnius ir laivus

Rusijos Baltijos laivynas stebi NATO pratybų "Baltops 2020" Baltijos jūroje eigą, pranešė Rusijos Federacijos nacionalinis gynybos valdymo centras. Pratybos prasidėjo birželio 7 dieną ir truks iki birželio 19-osios.

Jose dalyvauja apie 3 tūkst. žmonių iš 19 šalių ir dešimtys karinės technikos vienetų — laivų, lėktuvų ir sraigtasparnių.

Daugiau nei savaitę dalyviai vykdys karines užduotis netoli Rusijos sienų. Anksčiau Rusija taip pat dalyvavo šiose pratybose, tačiau viskas pasikeitė po Ukrainos krizės 2014 metais. Pablogėjus Maskvos ir Vakarų santykiams, Rusija nustojo dalyvauti pratybose, o patys mokymai įgavo antirusišką pobūdį.

Nors oficialiai apie Rusiją "Baltops" pranešimuose spaudai nieko nesakoma, niekas neabejoja, kad jie nukreipti būtent prieš ją.

Tegai:
Rusija, pratybos, Baltijos jūra, NATO
Dar šia tema
JAV įvertino įtampos su Rusija didėjimo tikimybę dėl pratybų Baltijos šalyse
Rusijos gynybos ministerija prižiūri NATO pratybas Baltijos jūroje
Rusijos deputatas apie NATO pratybas Baltijos jūroje: mes negalime būti abejingi

Ostankino bokštas užgeso kaip gedulo dėl žuvusių Beirute ženklas video

(atnaujinta 17:22 2020.08.07)
Sprogimas uosto rajone įvyko antradienio vakarą. Naujausiais duomenimis, žuvo daugiau kaip 150 žmonių, tūkstančiai žmonių nukentėjo

Ostankino bokštas Maskvoje vienai valandai užgeso kaip gedulo dėl žuvusių Beirute ženklas.

Vaizdo įraše galima pamatyti momentą, kai buvo išjungtas apšvietimas.

Sprogimas įvyko antradienio vakarą Beiruto uosto rajone. Anot valdžios institucijų, priežastimi tapo netinkamas 2750 tonų amonio salietros laikymas. Dėl to pusė pastatų buvo apgadinta, o ligoninės buvo perpildytos dėl didelio nukentėjųsių skaičiaus.

Gubernatorius Marvanas Abudas sprogimo padarytą žalą įvertino nuo trijų iki penkių milijardų dolerių.

Naujausiais duomenimis, dėl šio įvykio žuvo 154 žmonės ir apie penkis tūkstančius nukentėjuo, daugelis laikomi dingusiais be žinios. Šalyje paskelbta gedulas.

Rusija išsiuntė Rusijos Nepaprastųjų situacijų ministerijos lėktuvus su mobili1ja ligonine ir gydytojais, jie teiks pirmąją pagalbą nukentėjusiems.

Tegai:
Maskva, Rusija
Dar šia tema
Įvardytos pavojingos medžiagos atmosferoje po sprogimo Beirute
Ekspertas įvardijo tris galimo galingo sprogimo Beirute priežastis  

Videofaktas: Vilniuje jau šeštą kartą vyko mėsainių festivalis "Vilnius Burger Fest"

(atnaujinta 12:43 2020.08.07)
Šiemet festivalyje dalyvavo 14 restoranų, barų bei maisto vagonėlių

"Vilnius Burger Fest" suburia dalyvius ir lankytojams siūlo gerų burgerių, derančių gėrimų, muzikos ir bendravimo šventę. Šiemet festivalyje dalyvavo 14 restoranų, barų bei maisto vagonėlių.

Vilniečiai ir miesto svečiai susirinko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kieme, žmonės klausėsi muzikos ir ragavo įvairiausius mėsainius.

Žiūrėkite mūsų vaizdo įraše, kaip linksminosi festivalio dalyviai.

Tegai:
festivalis, maistas, Vilnius