Trakų rajone policijos pareigūnai sučiupo brakonierius

(atnaujinta 13:49 2020.06.10)
Pažeidėjams gresia bauda nuo 800 iki 1 800 eurų, padarytos žalos gamtai atlyginimas ir privalomas transporto priemonės ir nusižengimo padarymo įrankių konfiskavimas

Trakų rajono policijos pareigūnai sučiupo du vyrus, kurie neteisėtai sumedžiojo stirnos patiną, praneša įstaigos spaudos tarnyba.

Šią naktį, apie 02:00 valandą, Trakų rajono pareigūnai, patruliuodami Lentvario seniūnijoje, pastebėjo iš laukų į kelią išvažiuojantį automobilį. Buvo nuspręsta sustabdyti ir patikrinti transporto priemonę. "Volkswagen" markės automobilio bagažinėje gulėjo nušautas stirnos patinas, šalia buvo padėtas graižtvinis šautuvas "Blaser" su optiniu taikikliu ir kompensatoriumi ant vamzdžio bei uždėtu prožektoriumi. Automobilyje taip pat rastas termovizorius.

Nustatyta, kad "Volkswagen" važiavę du pusamžiai vyrai yra vieno iš Trakų rajone veikiančių medžiotojų būrelių nariai, jie pateikė medžiotojų bilietus ir leidimą ginklui laikyti. Buvo patikrintas ir jų blaivumas — vyrai buvo blaivūs.

Tačiau jie nepateikė privalomų pildyti medžioklės lapų, be to, Trakų rajono policijos pareigūnai įžvelgė ir kitų medžioklės taisyklių pažeidimų, todėl į vietą iškvietė Aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos inspekcijos darbuotojus — jie pradėjo administracinio nusižengimo teiseną dėl medžioklę reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimo. Pažeidėjams gresia bauda nuo 800 iki 1 800 eurų, padarytos žalos gamtai atlyginimas ir privalomas transporto priemonės ir nusižengimo padarymo įrankių konfiskavimas.

Tegai:
policija, brakonieriai, Trakų rajonas
Dar šia tema
Sučiuptas šiaulietis, kuris su svetima kortele išgrynino beveik 800 tūkst. eurų
Klaipėdos apskrities pareigūnus įžeidusiam vyrui skirta 1100 eurų bauda
Nufilmuota, kaip policininkai Vilniuje gelbėjo varną

Sudėtingiausias elementas: nufilmuotas IL-76MD kilimas ir nusileidimas

(atnaujinta 22:58 2020.07.06)
Pratybos vyko Tverės regione. Pilotai turėjo savarankiškai apskaičiuoti orlaivio svorio, greičio ir aukščio išlyginimo santykį

Rusijoje vyko karinės transporto aviacijos įgulų pratybos, kurių metu buvo rengiamas kilimas ir nusileidimas ant žemės. Šis elementas laikomas vienu sunkiausių mokymų metu.

Filmuotoje medžiagoje parodyta, kaip lėktuvas pakyla betoninio kilimo ir tūpimo tako, po to sėkmingai nusileidžia. 

Pratybos vyko Tverės regione. Manevrus pilotai atliko su dešimčia lėktuvų Il-76MD.

Pastebima, kad dirvožemio paviršiaus tankis skiriasi nuo aerodromo betoninės dangos, todėl šis elementas yra pavojingas. Vykdydami pratybas, pilotai, rinkdamiesi nepadengtos juostos lietimo tašką, turėjo savarankiškai apskaičiuoti orlaivio svorio, greičio ir išlyginamojo aukščio santykį.

Tegai:
skrydžiai
Dar šia tema
Videofaktas: išriedėjo pirmasis karinis transporto lėktuvas IL-112V
Internete pasirodė Rusijos IL-38 ekstremalaus skrydžio vaizdo įrašas

Trispalvė dūmų: neįprastas sveikinimas Lietuvai Valstybės dienos proga

(atnaujinta 17:46 2020.07.06)
Ankstyvą ketvirtadienio rytą žiedinėje sankryžoje ties Kauno pilimi cypė padangos, riaumojo varikliai bei rūko geltoni, raudoni ir žali dūmai

"Red Bull" pasveikino Lietuvą Valstybės dienos proga, apie tai savo Facebook paskyroje pranešė Kauno savivaldybė.

"Geltona, žalia, raudona — trys spalvos, kurias kiekvienas branginame ir išreiškiame savaip. Jos lydi nuolat — kur bebūtume ir ką bedarytume", — rašoma pranešime.

"Red Bull" atletas ir motoakrobatas Aras Gibieža kartu su drifteriais Benediktu Čirba bei Norbertu Daunoravičiumi Kaune parengė savo sveikinimą Valstybės dienos proga ir žiedinę sankryžą ties Kauno pilimi nuspalvino trispalvės spalvomis.

"Triukus demonstruoti visada smagu, bet kai už to stovi dar ir gilesnė prasmė, šiuo atveju, didžiavimasis savo šalimi ir tauta, viskas įgauna kur kas daugiau didingumo. Tuo pačiu norėčiau pridėti ir padėką Lietuvos policijai bei Kauno savivaldybei, kuri leido ir padėjo mūsų dūminei trispalvei įvykti", — cituoja Arą Gibiežą "Red Bull" spaudos tarnyba.

Visi trys sportininkai — patyrę savo sričių žinovai. Aras Gibieža — geriausias šalies motoakrobatas: pirmose varžybose dalyvavęs vos šešiolikos, o 2012 metais Aras jau tapo Europos čempionu. Benediktas Čirba — Lietuvos drifto čempionas, pasižymėjęs ir Europos drifto čempionate. Norbertas Daunoravičius yra didelis šio automobilių sporto puoselėtojas, filmų apie driftą kūrėjas.

Tegai:
vaizdo įrašas, Valstybės diena, Kaunas
Dar šia tema
Kur Kaune švęsti Liepos 6-ąją? Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos renginiai — 2020
Į Vilniaus televizijos bokštą iškelta didžiausia šalies vėliava
Trakuose "Tautišką giesmę" kviečiama giedoti iš Galvės ežero