Tinklaraštininkas apmulkino merginą vonioje su dažais ir sukrėtė sekėjus

(atnaujinta 17:59 2020.09.04)
Mergina pradėjo maudytis, o kai pradėjo šluostytis, tinklaraštininkas išgirdo jos riksmus

YouTube tinklaraštininkas Kristen Hanby paskelbė išdaigą, kurioje jis apmulkino savo merginą Jasminą, pripylęs į vonią putų kartu su audinių dažais, tačiau jo sekėjai pasipiktino jo poelgiu, rašo RIA Novosti.

Vaizdo įrašą jis paskelbė Instagram.

Mergina pradėjo maudytis, o kai pradėjo šluostytis, tinklaraštininkas išgirdo jos riksmus. Po to ji išėjo iš vonios apsivyniojusi rankšluosčiu ir paaiškėjo, kad jos rankos ir kojos buvo visiškai mėlynos.

Pats Hanby iš jos juokėsi, išvadino ją "pikčiausiu Smurfu pasaulyje".

Vienas iš Twitter vartotojų pasidalijo šiuo vaizdo įrašu savo puslapyje, pabrėždamas, kad nemano, jog pokštininko poelgis yra juokingas, ir ši nuomonė sulaukė daug šalininkų.

"Tai galėjo ją tiesiogine to žodžio prasme nužudyti. Nepriimtina, kad audinių dažai liečiasi su lytiniais organais, akimis ar burna. Tai nepaprastai pavojinga. Jai reikia kreiptis į gydytoją, nes tai gali rimtai pakenkti jos sveikatai", — teigė vienas vartotojas.

Kai kurie sekėjai apkaltino Hanby elementarios pagarbos merginai nebuvimu.

"Ką ji jam padarė? Tokie dalykai dažniausiai daromi keršijant už kažką, niekas tokių išdaigų šiaip sau nedaro", — komentavo kiti.

Tačiau buvo ir tokių, kurie nutarė užtarti pokštininką.

"Manau, kad daugelis merginų, kurios smerkia šį vaizdo įrašą, juoktųsi, jei vaikiną ištiktų toks likimas", — pažymėjo vienas komentatorių.

Tegai:
tinklaraštininkas

Lietuvos pasieniečiai prie Italijos krantų nufilmavo banginį

(atnaujinta 13:33 2020.09.18)
Vaizdo įrašą VSAT pareigūnai nufilmavo patruliuodami prie Europos Sąjungos išorės sienos. Italijos pakrantėje pasieniečiai vykdo paieškos ir gelbėjimo darbus

Lietuvos pasieniečiai pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti banginis. Vaizdo įrašas paskelbtas Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Facebook puslapyje.

"Vaizdo įraše — prie Pantelerijos salos Italijoje užfiksuotas banginis. Jį FRONTEX operacijos metu nufilmavo Pagėgių rinktinės pasieniečiai", — teigiama pranešime.

Italijos pakrantėje VSAT pareigūnai patruliuoja prie ES išorės sienos, vykdo paieškos ir gelbėjimo darbus, stebi įtartinus laivus.

Dar šia tema
Paslaptinga banginio mirtis Brazilijos miško viduryje nustebino mokslininkus
Su jūreiviais žaidęs baltasis banginis palaikytas "Rusijos šnipu"

Rusijos raketnešių Tu-160 skrydį lydėjo naikintuvai penkių šalių video

(atnaujinta 09:58 2020.09.18)
Planinis skrydis truko daugiau nei aštuonias valandas. Įvairiais jo etapais naikintuvai iš skirtingų valstybių lydėjo Rusijos raketnešius

Du Rusijos karinių oro pajėgų strateginiai raketnešiai Tu-160 atliko planinį skrydį virš neutralių Baltijos jūros vandenų.

Tam tikrais raketnešių skrydžio etapais kartu su jais skrido Rusijos aviacijos ir kosmoso pajėgų Su-35, taip pat lydėjo užsienio valstybių naikintuvai: Danijos oro pajėgų F-16, Italijos ir Vokietijos oro pajėgų F-22, Lenkijos oro pajėgų MiG-29, taip pat Švedijos oro pajėgų "Saab JAS 39 Gripen".

Skrydis truko daugiau nei aštuonias valandas.

Pažymima, kad tolimojo nuotolio aviacijos pilotai reguliariai skraido virš Arkties, Šiaurės Atlanto, Juodosios ir Baltijos jūrų bei Ramiojo vandenyno vandenų.

Rusijos gynybos ministerija ne kartą pažymėjo, kad šalies aviacijos skrydžiai visada vykdomi laikantis tarptautinių oro erdvės naudojimo taisyklių.

Pastaruoju metu Rusijos naikintuvai vis dažniau "perima" NATO žvalgybinius lėktuvus virš Baltijos jūros vandenų.

Rusijos gynybos ministerija ne kartą reikalavo Pentagono nutraukti provokacijas, įskaitant žvalgybą prie Rusijos teritorijų, tačiau Amerika nereaguoja į Maskvos raginimus.

Tegai:
vaizdo įrašas, raketnešis, Rusija, Tu-160
Dar šia tema
Rusijos gynybos ministerija vaizdo įraše parodė oro atakos jūroje atrėmimą
Nufilmuotas bombonešių Tu-22M3 skrydis per saulėlydį
Viešasis transportas Vilniuje

Lietuvos gyventojai rugsėjo 22-ąją kviečiami nemokamai važinėti viešuoju transportu

(atnaujinta 18:35 2020.09.18)
Tarptautinės dienos be automobilio proga nemažai šalies savivaldybių suteiks galimybę miestų gyventojams nemokamai važiuoti miesto viešuoju transportu, o Birštono kurorto gyventojai ir svečiai nemokamai bus keliami keltu per Nemuną

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Rugsėjo 22 dieną Lietuva kartu su kitomis Europos valstybėmis minės Tarptautinę dieną be automobilio.

Šios dienos proga kai kuriuose šalies miestuose viešasis transportas visą dieną bus nemokamas.

Pirmieji pasinaudoti nemokamu viešuoju transportu jau šį savaitgalį, rugsėjo 19–20 dienomis, galės Tauragės rajono savivaldybės gyventojai ir svečiai, sakoma Aplinkos ministerijos Facebook paskyroje paskelbtame pranešime.

Anot ministerijos, rugsėjo 22 dieną viešasis transportas veš nemokamai Vilniaus miesto, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Palangos, Druskininkų savivaldybėse, taip pat Biržų rajono, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kaišiadorių rajono, Utenos rajono, Radviliškio rajono savivaldybėse.

Pažymima, kad Birštono kurorto gyventojai ir svečiai šią dieną nemokamai bus keliami keltu per Nemuną.

Tegai:
nemokamas transportas, Lietuva, Diena be automobilio