Kaune, prie vaikų ligoninės, atsirado "Spalvų sodas" video

(atnaujinta 14:09 2020.09.13)
Ligoninės vadovybė norėjo pradžiuginti vaikus ir suteikti jiems kiek daugiau taip reikalingų teigiamų emocijų

Vaikų ligų klinikos vadovybė nusprendė pradžiuginti mažuosius pacientus ir papuošė šalia esantį pastatą. Vaizdo įrašas paskelbtas klinikų paskyroje Facebook.

"Nuo šiol Vaikų ligų klinikos pacientai per langą matys Gyva Grafika meno kūrinį "Spalvų sodas"! Dėkojame dailininkams už spalvingą piešinį ir viliamės, kad jis pacientams suteiks bent kiek daugiau taip reikalingų teigiamų emocijų", — rašoma pranešime.

Daugelis vartotojų komentaruose po vaizdo įrašu rašė, kad piešinys išėjo labai gražus. "Labai šiltas ir pozityvus piešinys vaikams!" — rašė viena iš jų.

Krivickas moksliniu eksperimentu įrodo, jog kaukės neapsaugo nuo COVID-19 video

(atnaujinta 15:05 2020.09.20)
Politikas ir žurnalistas teigia, jog žmonės, peržiūrėję jo nufilmuotą vaizdo įrašą, bijos ne viruso, o būtent pačių kaukių

Televizijos laidų vedėjas, Centro partijos pirmininko pavaduotojas Kristupas Krivickas savo Facebook paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame "naudodamas pažangiausias priemones ir medžiagas" bando įrodyti, jog veido kaukės neapsaugo nuo COVID-19, o pačios tampa viruso kaupimo ir platinimo židiniu.

Tokiu būdu politikas siekia, kad sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga panaikintų "perteklinius įsakymus dėvėti kaukes mokyklose, parduotuvėse, kavinėse, darbovietėse, sporto klubuose".

Politiko teigimu, norint geriau apsisaugoti nuo koronaviruso užtenka gerai nusiplauti rankas kiekvieną kartą įėjus kur nors ar išėjus, dezinfekuoti jas bei laikytis saugaus atstumo.

Naujausiais duomenimis, Lietuvoje per parą nustatyta 80 naujų koronavirusinės infekcijos atvejų. Respublikoje per visą epidemijos laiką sirgo 3744 žmonės, 2198 pasveiko, 87 mirė.

Pavojingų virusų gyvybingumo trukmė
© Sputnik /
Pavojingų virusų gyvybingumo trukmė
Tegai:
vaizdo įrašas, koronavirusas, kaukės, Lietuva
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Brangioji kaukė: nauji ir seni COVID-19 apribojimai skirtingose šalyse
SAM perspėja apie augantį dezinformacijos kiekį, nukreiptą prieš kaukių dėvėjimą
Veryga atšaukė reikalavimą laukti maisto restoranuose su kauke

Klaidelė! Rusijos lėktuvai pateko į Trampo rinkimų kampanijos plakatą

(atnaujinta 12:08 2020.09.20)
Donaldo Trampo viešųjų ryšių specialistai supainiojo Amerikos lėktuvus su Rusijos naikintuvais

Amerikos prezidento kampanijos būstinėje buvo paskelbtas agitacinis plakatas, kuriame matomi naikintuvai MiG-29 ir automatas AK-74 "Kalašnikov". Kaip tai nutiko? Kas nutiks dizaineriui dabar? O kokią dovaną "Rostech" paruošė JAV lyderio kūrybiniam asistentui?

Išsamiai išnagrinėjome plakatą ir surinkome jums ryškiausius interneto vartotojų komentarus.

Tegai:
Rusija, JAV, Donaldas Trampas
Dar šia tema
Trampas palygino Rusijos ir Amerikos vakcinas nuo koronaviruso  
"Rusijoje to nėra": Trampas papasakojo apie amerikiečių ginklus
"Degina tiltus". Kodėl JAV pyksta ant Kinijos
Situacija pasienio kontrolės punkte Beniakoni

Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje eilėje laukia apie 300 sunkvežimių

Eilių nėra tik prie respublikos sienos su Latvija. Kai kuriose pasienyje su Lenkija ir Ukrainoje kontrolės punktuose taip pat yra spūsčių

VILNIUS, rugsėjo 20 — Sputnik. Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje eilėje laukia daugiau nei 290 sunkvežimių, rodo Baltarusijos valstybės sienos komiteto duomenys.

16:00 duomenimis, pasienio kontrolės punkte "Kamennyj Log" iš Baltarusijos išvykimo laukia daugiau nei 60 sunkvežimių, o pasienio kontrolės punkte "Beniakoni" — daugiau nei 90. Įtempčiausia situacija stebima pasienio kontrolės punkte "Privalka" — daugiau nei 140 sunkvežimių laukia eilėje.

Be to, apsunkintas judėjimas pastebimas pasienyje su Lenkija. Pasienio kontrolės punkte "Bruzgai" eilėje laukia daugiau nei 130 sunkvežimių, kontrolės punktuose "Berestovica" ir "Kozloviči" — daugiau nei 20.

Baltarusijos ir Latvijos pasienyje sunkvežimių eilės nėra. Pasienyje su Ukraina yra spūstis. Pasienio kontrolės punkte "Novaja Guta" eilėje laukia daugiau nei 80 sunkvežimių, o kontrolės punkte "Veselovka" — daugiau nei dešimt.

Tegai:
eilės pasienyje, Baltarusija, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje
Dar šia tema
Radviliškio geležinkelio stotyje pasieniečiai aptiko baltarusiškų cigarečių krovinį
Lietuvos muitininkai tarp pašto siuntų aptiko stambią cigarečių kontrabandą
Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje susikaupė sunkvežimių eilės